Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 24.6.14 | 20:45 | MIKU2 | PFC Kodymka SUP B Benda 1964 OFC SUP | 11. | 6:1 |
Út 10.6.14 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP Stará škola | 10. | 2:2 |
Út 3.6.14 | 19:30 | DEKAN | Felix club super Benda 1964 OFC SUP | 9. | 3:1 |
Út 20.5.14 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP Čechie 12° SUP | 8. | 0:2 |
Út 6.5.14 | 18:15 | HOSTI | Apostrophe´FZ Benda 1964 OFC SUP | 6. | 3:0 |
Út 22.4.14 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP 1.FC RUM SUP | 5. | 0:5 |
Út 15.4.14 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Benda 1964 OFC SUP | 4. | 2:1 |
Út 8.4.14 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP VV Vokra SV | 3. | 0:7 |
Út 1.4.14 | 18:15 | HOSTI | Tycho de Brahe SUP Benda 1964 OFC SUP | 2. | 7:0 |
Út 25.3.14 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP Radouč FC B | 1. | 0:1 |
Benda 1964 OFC SUP | 7. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tycho de Brahe SUP | 10 | 6 | 4 | 0 | 33:14 | 16 |
2. | PFC Kodymka SUP B | 10 | 7 | 2 | 1 | 28:14 | 16 |
3. | Apostrophe´FZ | 10 | 7 | 1 | 2 | 27:15 | 15 |
4. | 1.FC RUM SUP | 10 | 6 | 0 | 4 | 38:29 | 12 |
5. | Čechie 12° SUP | 10 | 5 | 1 | 4 | 34:28 | 11 |
6. | VV Vokra SV | 10 | 5 | 0 | 5 | 45:34 | 10 |
7. | Radouč FC B | 10 | 3 | 3 | 4 | 14:22 | 9 |
8. | Bítovská SUP | 10 | 3 | 2 | 5 | 22:27 | 8 |
9. | Stará škola | 10 | 2 | 3 | 5 | 22:32 | 7 |
10. | Felix club super | 10 | 2 | 1 | 7 | 13:28 | 5 |
11. | Benda 1964 OFC SUP | 10 | 0 | 1 | 9 | 5:38 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 17.4.14 | 18:00 | ZAK | Oblouci 81 AFC SUP Sokol Vysočany SUP (SVL3C) |
Čt 17.4.14 | 19:15 | ZAK | Dejvický expres VET K.F.C. FC VET (VL4D) |
Čt 17.4.14 | 20:30 | ZAK | Blšany FK ALT 1.AK (HL6E) |
St 14.5.14 | 18:15 | BIHOR | Válcovna plechu VET Tuscarora VET (VL4C) |
St 14.5.14 | 19:30 | BIHOR | Radouč FC A Berger club SUP (SVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bělohlav Milan | 10 | 0 |
Břicháč Ladislav | 10 | 0 |
Čumpl Jiří | 6 | 3 |
Cvrk Jaroslav | 3 | 0 |
Douša Michal | 2 | 0 |
Lukáš Josef | 10 | 0 |
Milota Martin | 9 | 0 |
Pata Stanislav | 9 | 0 |
Pittner Petr | 8 | 1 |
Vlasák Ivan | 1 | 0 |
Vrkoč Lubomír | 4 | 0 |
Zeman Václav | 5 | 1 |