Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 2.12.14 | 19:00 | P2 | PFC Kodymka SUP B 1.FC RUM SUP | 13. | 4:3 |
Út 18.11.14 | 18:15 | DEKAN | 1.FC RUM SUP Kickers 1990 ČFC | 12. | 8:2 |
Út 4.11.14 | 18:00 | MALES | Novis Praha 1.FC RUM SUP | 10. | 4:1 |
St 29.10.14 | 18:15 | MIKU3 | 1.FC RUM SUP Cormoran FC SUP | 9. | 2:1 |
Út 21.10.14 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP 1.FC RUM SUP | 8. | 3:6 |
Út 14.10.14 | 19:45 | HRAB2 | 1.FC RUM SUP Stará škola | 7. | 1:0 |
Út 7.10.14 | 20:15 | ZABEH | VV Vokra SV 1.FC RUM SUP | 6. | 4:3 |
St 1.10.14 | 20:45 | HOSTI | 1.FC RUM SUP Zelená liška TJ SUP B | 5. | 4:2 |
Út 23.9.14 | 19:30 | DEKAN | Felix club super 1.FC RUM SUP | 4. | 3:0 |
Ne 21.9.14 | 18:45 | P2 | 1.FC RUM SUP Úderka Žižkov SUP | 3. | 2:2 |
Út 9.9.14 | 20:30 | MALES | Rokoska SUP 1.FC RUM SUP | 2. | 6:1 |
Út 2.9.14 | 18:15 | HOSTI | 1.FC RUM SUP Radouč FC B | 1. | 2:1 |
1.FC RUM SUP | 11. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PFC Kodymka SUP B | 12 | 11 | 0 | 1 | 50:23 | 22 |
2. | VV Vokra SV | 12 | 9 | 0 | 3 | 57:29 | 18 |
3. | Novis Praha | 12 | 8 | 1 | 3 | 59:27 | 17 |
4. | Úderka Žižkov SUP | 12 | 7 | 3 | 2 | 41:23 | 17 |
5. | Radouč FC B | 12 | 6 | 2 | 4 | 34:29 | 14 |
6. | 1.FC RUM SUP | 12 | 6 | 1 | 5 | 33:32 | 13 |
7. | Rokoska SUP | 12 | 4 | 3 | 5 | 41:36 | 11 |
8. | Felix club super | 12 | 4 | 2 | 6 | 31:37 | 10 |
9. | Kickers 1990 ČFC | 12 | 5 | 0 | 7 | 25:60 | 10 |
10. | Cormoran FC SUP | 12 | 2 | 5 | 5 | 33:29 | 9 |
11. | Bítovská SUP | 12 | 3 | 3 | 6 | 36:41 | 9 |
12. | Zelená liška TJ SUP B | 12 | 1 | 1 | 10 | 19:57 | 3 |
13. | Stará škola | 12 | 0 | 1 | 11 | 11:59 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 7.9.14 | 15:00 | ZAK | Přezletice SK RSC Sokol Barča Vysočany (HL3D) |
Ne 7.9.14 | 16:15 | ZAK | Česlo Kult žlutého míče (HL8L) |
Ne 28.9.14 | 18:45 | MIKU2 | Améby AFC B Pragochmel Blšany A (HL5I) |
Ne 28.9.14 | 20:00 | MIKU2 | South Prague FC Malvazinky 1.FC (HL7K) |
Ne 2.11.14 | 17:30 | zzSANC4 | Old Mosquitos Zimbru Olymp B (HL8N) |
Ne 2.11.14 | 18:45 | zzSANC4 | Příkopy FC Sexnejensex (HL8M) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda Martin | 12 | 2 |
Borovička Pavel | 11 | 8 |
Chládek Michal | 11 | 2 |
Kaliba Jiří | 10 | 4 |
Miler Milan | 12 | 3 |
Mrázek Vladimír | 10 | 0 |
Škirda Pavel | 6 | 0 |
Šolc Michal | 12 | 0 |
Velán Josef | 11 | 14 |
Vojáček Zdeněk | 12 | 0 |