12. Zelená liška TJ SUP B 12 1 1 10 19:57 3

Ne 28.9.14 11:00 BECH Vzteklé Želvičky Desítníci CH.C.   (HL5H)
Ne 28.9.14 12:15 BECH Světlušky JH   (HL5H)
Ne 28.9.14 13:30 BECH Strážci Pomeranče Gang of Jan Palach   (HL6K)
Čt 16.10.14 17:45 ZABEH Valník Trops 1.SK SUP   (SVL2A)
Čt 16.10.14 19:00 ZABEH AC SK FC Kamarádi 1.FC   (HL6G)
Čt 16.10.14 20:15 ZABEH Celtic Prague FC Trops 1.SK   (HL2A)

2. 12. 14 19:00 ZABEH Úderka Žižkov SUP Bítovská SUP 13. 6:2 (3:1)
Zasloužené vítězství Uderky, která dominovala po celý zápas a především autor hattricku Jebousek. Uderka polevila pouze v závěru obou poločasů, kdy soupeř korigoval výsledek. Michal Janoška, Tomáš Němec
Úderka Žižkov SUP Bítovská SUP
Michal Antonický – Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Pavel Řezáč, Josef Skopal vs Jiří FialaJan Choura, Karel Filip, Stanislav Kasa, Luboš Kašpar, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma
14., 17., 44. Václav Jebousek
21., 55. Zdeněk Janků
60. Milan Kuboš
29., 58. Luboš Kašpar
19. 11. 14 20:15 P3 Stará škola Úderka Žižkov SUP 12. 1:9 (1:4)
Velmi pohledné utkání starých umělců fotbalu. Roman Byrtus, Eugen Klíma
Stará škola Úderka Žižkov SUP
Tomáš Bartoš – Viktor Bučo, Vladimír Bútora, Jiří Haman, Richard Kulík, Jiří Táborský, Vladimír Vodák vs Milan Mazáč – Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Pavel Řezáč, Josef Skopal
17. Jiří Táborský 13., 29., 52., 55., 58. Václav Jebousek
18. Ivan Jurčík
20. Josef Skopal
41. Zdeněk Janků
48. Pavel Řezáč
13. 11. 14 20:15 P3 Úderka Žižkov SUP VV Vokra SV 11. 2:1 (1:1)
Zápas s hodně šancemi. Zasloužená výhra domácích. Soupeř druhý poločas bez střídání.
Úderka Žižkov SUP VV Vokra SV
Milan Mazáč – Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Pavel Řezáč, Josef Skopal vs Štěpán Kout – Tomáš Kouřil, Zdeněk Krejcar, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík, Tomáš Zunt
5., 46. Václav Jebousek 21. Tomáš Zunt
5. 11. 14 20:45 HOSTI Zelená liška TJ SUP B Úderka Žižkov SUP 10. 1:4 (1:3)
Zelená liška se ujala vedení, ale Úderka brzy ovládla celý zápas a zaslouženě vyhrála. Hošek, Plucar
Zelená liška TJ SUP B Úderka Žižkov SUP
Miloš Zenkl – Karel Borek, Jaroslav Chalaš, Václav Kohout, Miloš Kraus, Luboš Vaculík, Zdeněk Zemanec vs Michal Antonický – Jiří Dusil, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Pavel Řezáč, Josef Skopal
3. Luboš Vaculík 9. Milan Kuboš
17., 23., 45. Václav Jebousek
28. 10. 14 19:30 DEKAN Úderka Žižkov SUP Felix club super 9. 6:3 (5:2)
Velmi pohledné utkání. Rozdílový hráč Jebousek rozhodl o vítězství Uderky. Otomar Sláma, Milan Nový
Úderka Žižkov SUP Felix club super
Milan Mazáč – Michal Antonický, Jiří Dusil, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Pavel Řezáč, Josef Skopal vs Jindřich Hříbal – Martin Balík, Gabriel Bugár, Jan Fried, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Ivo Osladil, Jan Šercl, Václav Tomášek
10. Pavel Řezáč
16., 20., 33. Václav Jebousek
27. Jiří Dusil
29. Josef Skopal
25., 26. Gabriel Bugár
46. Alexandros Koranis
15. 10. 14 20:15 P2 Rokoska SUP Úderka Žižkov SUP 7. 2:3 (2:2)
Vyrovnané, slušně hrané utkání. Rozhodla širší lavička Úderky. Martin Just, Lubomír Kubička
Rokoska SUP Úderka Žižkov SUP
Miloslav Henzelín – Zdeněk Genčev, Lubomír Hluší, Jiří Hronek, Josef Kalenda, Robin Náse, Filip Novák, Jiří Pařízek vs Milan Mazáč – Jiří Dusil, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč, Josef Skopal, Jaroslav Tesařík
1., 19. Jiří Pařízek 11. Zdeněk Janků
25., 53. Jiří Dusil
7. 10. 14 20:15 P3 Úderka Žižkov SUP Radouč FC B 6. 2:1 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání byli nakonec šťastnější domácí. Martin Köhler, Matouš Rous
Úderka Žižkov SUP Radouč FC B
Michal Antonický – Jiří Dusil, Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč, Josef Skopal vs Jiří Hálek – Vladislav Červený, Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Milan Růžička, Tomáš Svoboda
43. Zdeněk Janků
47. Jiří Dusil
38. Serghei Davidenco
3. 10. 14 17:45 ZABEH PFC Kodymka SUP B Úderka Žižkov SUP 5. 5:3 (1:2)
Úderka byla první půli i ve čtyřech v poli lepším týmem. Postupně, ale začala ztrácet síly a zákonitě prohrála Vitásek
PFC Kodymka SUP B Úderka Žižkov SUP
Jan Vurm – Richard Kejval, Jan Kupr, Karel Matějka, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Jiří Rousek, Petr Seidl vs Michal Antonický – Jiří Dusil, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Josef Skopal
50. Jiří Dusil
23. 9. 14 19:00 P3 Úderka Žižkov SUP Kickers 1990 ČFC 4. 1:2 (1:0)
Celý zápas jasně lepší Žižkov. Nepromněnil však uplně všechno co mohl a Kickers překvapivě v závěru udeřilo. Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler
Úderka Žižkov SUP Kickers 1990 ČFC
Michal Antonický – Jiří Dusil, Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Milan Mazáč, Pavel Řezáč vs Petr Šrámek – Petr Grohman, Vlastimil Hour, Jan Hubínek, Libor Korba, Pavel Matějka, Ladislav Nussbauer, Vladimír Vaněk
17. Zdeněk Janků 52. Ladislav Nussbauer
60. Vlastimil Hour
21. 9. 14 18:45 P2 1.FC RUM SUP Úderka Žižkov SUP 3. 2:2 (1:0)
I přes pokročilý věk většiny účastníků, až přespříliš vyhecované utkání. Hra obou týmů vyrovnaná a rozhodně kvalitnější než slovník účastníků. Michal Prokop, Michal Zvoník
1.FC RUM SUP Úderka Žižkov SUP
Jiří Kaliba – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Milan Miler, Vladimír Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Michal Antonický – Jiří Dusil, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Pavel Řezáč, Josef Skopal
29. Pavel Borovička
38. Josef Velán
26 Josef Velán 48., 60. Václav Jebousek
8. 9. 14 19:00 P3 Úderka Žižkov SUP Novis Praha 2. 2:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém se hosté ujali vedení ve druhé půli, domácí bez možnosti střídat záhy vyrovnali a tak skončilo utkání zaslouženou remízou. Mlynařík, Rataj M.
Úderka Žižkov SUP Novis Praha
Michal Antonický – Jiří Dusil, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Pavel Řezáč, Josef Skopal vs Ladislav Kindl – Jiří Čermák, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Josef Mašek, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer
47. Milan Kuboš
54. Josef Skopal
37. Milan Makovec
40. Jiří Lokvenc
3. 9. 14 18:15 MIKU3 Cormoran FC SUP Úderka Žižkov SUP 1. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Domácí se dostali v první půli do vedení, které hlídali a zdálo se, že si dojdou pro vítězství. Hostům se však na konci utkání podařilo vyrovnat. Kohout,Pavlíček