Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 2.12.14 | 19:00 | ZABEH | Úderka Žižkov SUP Bítovská SUP | 13. | 6:2 |
Út 18.11.14 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Rokoska SUP | 12. | 4:4 |
Út 11.11.14 | 19:00 | ZABEH | Radouč FC B Bítovská SUP | 11. | 1:1 |
Út 4.11.14 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP PFC Kodymka SUP B | 10. | 4:5 |
Út 28.10.14 | 19:00 | ZABEH | Kickers 1990 ČFC Bítovská SUP | 9. | 1:7 |
Út 21.10.14 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP 1.FC RUM SUP | 8. | 3:6 |
Út 14.10.14 | 19:00 | ZABEH | Novis Praha Bítovská SUP | 7. | 6:2 |
Út 7.10.14 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Cormoran FC SUP | 6. | 2:2 |
Út 23.9.14 | 19:00 | ZABEH | Stará škola Bítovská SUP | 4. | 0:3 |
Út 16.9.14 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP VV Vokra SV | 3. | 3:6 |
Út 9.9.14 | 19:00 | ZABEH | Zelená liška TJ SUP B Bítovská SUP | 2. | 0:3 |
Út 2.9.14 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Felix club super | 1. | 2:4 |
Bítovská SUP | 5. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PFC Kodymka SUP B | 12 | 11 | 0 | 1 | 50:23 | 22 |
2. | VV Vokra SV | 12 | 9 | 0 | 3 | 57:29 | 18 |
3. | Novis Praha | 12 | 8 | 1 | 3 | 59:27 | 17 |
4. | Úderka Žižkov SUP | 12 | 7 | 3 | 2 | 41:23 | 17 |
5. | Radouč FC B | 12 | 6 | 2 | 4 | 34:29 | 14 |
6. | 1.FC RUM SUP | 12 | 6 | 1 | 5 | 33:32 | 13 |
7. | Rokoska SUP | 12 | 4 | 3 | 5 | 41:36 | 11 |
8. | Felix club super | 12 | 4 | 2 | 6 | 31:37 | 10 |
9. | Kickers 1990 ČFC | 12 | 5 | 0 | 7 | 25:60 | 10 |
10. | Cormoran FC SUP | 12 | 2 | 5 | 5 | 33:29 | 9 |
11. | Bítovská SUP | 12 | 3 | 3 | 6 | 36:41 | 9 |
12. | Zelená liška TJ SUP B | 12 | 1 | 1 | 10 | 19:57 | 3 |
13. | Stará škola | 12 | 0 | 1 | 11 | 11:59 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 10.9.14 | 18:15 | MIKU1 | Lucián FC A Rowdies HFC (HL1A) |
St 10.9.14 | 19:30 | MIKU1 | Boston HS Sparta Pankrác (HL1A) |
St 10.9.14 | 20:45 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Kožich II.FC (HL3C) |
Čt 18.9.14 | 18:15 | MIKU1 | Benda 1964 OFC UVL Klokan club UVL (UVL1A) |
Čt 18.9.14 | 19:30 | MIKU1 | Restaurace U Pecků B Sokol Picasso A (HL4D) |
Čt 18.9.14 | 20:45 | MIKU1 | Letná FC VET Vibromax 1985 juniorka (VL4D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Choura Jan | 12 | 4 |
Dryák Jaroslav | 9 | 5 |
Fiala Jiří | 11 | 2 |
Filip Karel | 10 | 0 |
Hájek Pavel | 11 | 0 |
Kasa Stanislav | 11 | 3 |
Kašpar Luboš | 12 | 22 |
Miškovský Jiří | 5 | 0 |
Stránský Zdeněk | 9 | 0 |
Tůma Miroslav | 9 | 0 |