St 14.5.14 20:30 ZAK Turman VET Stýbla Ďáblic VET   (VL3B)
St 18.6.14 18:15 MIKU3 Playboy team AC El Barto   (HL8F)
St 18.6.14 19:30 MIKU3 Petrohradská BFK A Kožich II.FC   (HL3B)
St 18.6.14 20:45 MIKU3 Suprtechno Cormoran FC SUP   (SVL3B)

17. 6. 14 19:30 MIKU2 Kent Inter 2011 11. 2:6 (0:1)
Tomáš Zach – Roman Bäumel, Martin Bělina, Martin Bendák, David Davídek, Jiří Kordovský, Stanislav Krejčík, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Petr Potoček, Stanislav Rattay vs Zdeněk Feierfeil – Jiří Křepínský, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Pavel Rezek, Radek Sláma, Tomáš Strnad, Jan Syrovátka
43. Radek Sláma
45., 48., 53. Tomáš Strnad
50. Jan Syrovátka
2. 6. 14 18:15 KBELY Santa Tranta VET Kent 10. 10:3 (2:1)
Do poločasu byl Kent ještě rovnocenným soupeřem,po změně stran se už rozdíl v kvalitě projevil a to ještě v bráně Kentu stál výborný Zach, který dalších x šancí chytil.. Smetana, Mlynařík
Santa Tranta VET Kent
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Filip Dvořák, Tomáš Král, Petr Kubík, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Jiří Kordovský, Stanislav Krejčík, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Petr Potoček
40. Petr Potoček
29. 5. 14 19:15 ZAK Kent Defect 9. 2:6 (1:2)
Utkání výborné úrovně, 45 minuty vyrovnané, ale závěr patřil jasně hostům. Trnka
Kent Defect
Tomáš Zach – Roman Bäumel, Martin Bělina, David Davídek, Jiří Kordovský, Stanislav Krejčík, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Petr Potoček, Stanislav Rattay vs Filip Fuchsa – Petr Havel, Karel Kocian, Luboš Laštovka, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Tomáš Sluka, Václav Socher
29., 39. Stanislav Krejčík 1. Karel Kocian
28., 48. Tomáš Sluka
44., 59. Václav Socher
45. Luboš Laštovka
26. Karel Kocian
20. 5. 14 19:30 LITVI Damned CF Kent 8. 8:2 (3:0)
Velmi pěkné a technické utkání s jednoznačnou převahou domácích. Jakub Krucký, Karel Bříza
Damned CF Kent
Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Zdeněk Plessl, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník vs Tomáš Zach – Roman Bäumel, David Davídek, Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Stanislav Rattay
59. Jiří Kordovský
13. 5. 14 19:00 P2 Kent Játro TJ 7. 3:2 (0:1)
Vyrovnané utkání s mírnou převahou hostů.
Kent Játro TJ
Tomáš Zach – Roman Bäumel, Martin Bendák, David Davídek, Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Petr Potoček, Stanislav Rattay vs Ondřej Fitz – Pavel Baláž, Pavel Kratochvíl, Petr Nejedlík, Petr Novák, Viktor Švestka, Jiří Valášek
35. Stanislav Rattay
36. Roman Bäumel
44. David Davídek
49 Petr Potoček 30. Petr Novák
45. Viktor Švestka
28. 4. 14 18:15 ARIT Kent Ekonom WT VET 5. 2:2 (0:0)
Ekonom byl v prvním poločase lepší, ale stav byl bezgólový, ve druhé půli se Ekonom dvakrát ujal vedení, ale Kent nejdříve srovnal na 1:1 vlastní brankou soupeře a na 2:2 vyrovnal z posledního útoku, když už se ani nerozehrávalo. Hošek
Kent Ekonom WT VET
Tomáš Zach – Roman Bäumel, Martin Bělina, Martin Bendák, David Davídek, Jiří Kordovský, Stanislav Krejčík, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Petr Potoček, Stanislav Rattay vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
41. OG
60. Martin Bělina
39. Tomáš Zvěřina
48. Jiří Čapla
22. 4. 14 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Kent 6. 7:4 (4:2)
Utkání ve vysokém tempu a nasazení s velmi rychle se měnícím průběhem utkání, které ve svůj prospěch nakonec přesnější koncovkou rozhodli domácí a zaslouženě vyhráli.
Santa Dominica VET Kent
Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Jozef Hanulík, Michal Jakl, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Roman Šťastný vs Tomáš Zach – Roman Bäumel, Martin Bělina, Martin Bendák, David Davídek, Jiří Kordovský, Stanislav Krejčík, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Petr Potoček, Stanislav Rattay
37. David Davídek
14. 4. 14 19:30 MIKU4 Tyran Saens 1.FC VET A Kent 4. 3:3 (2:3)
Vyhecované utkání průměrné úrovně končí spravedlivou dělbou bodů. Martin Lafek, Jakub Lafek
Tyran Saens 1.FC VET A Kent
Sergey Greshnyakov – Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Robert Lamáček, Daniel Lyach, Jan Pokorný, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner vs Tomáš Zach – Roman Bäumel, Martin Bělina, Martin Bendák, David Davídek, Jiří Kordovský, Petr Potoček, Stanislav Rattay
13., 21. Daniel Lyach
43. Jaroslav Halama
7. David Davídek
26., 27. Roman Bäumel
8. 4. 14 19:30 MIKU1 Kent Klokan club Perón V 3. 3:18 (1:10)
Kent Klokan club Perón V
Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Jiří Kordovský, Stanislav Krejčík, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Petr Potoček, Stanislav Rattay vs Petr Voženílek – Stanislav Bejda, Pavel Bouška, Karel Kristen, Martin Lafek, Petr Štáf ml., Roman Veselý, Petr Víšek, Luděk Zelenka
22. Milan Mužátko
41. David Davídek
50. Stanislav Rattay
1., 3., 7., 9., 16., 22., 29., 34., 38. Luděk Zelenka
14., 24., 37., 46., 55., 60. Martin Lafek
19., 52., 58. Roman Veselý
1. 4. 14 20:15 METE1 Rokoska VET B Kent 2. 7:2 (4:0)
Rokoska byla v průběhu celého zápasu rychlejší, pohyblivější a celkově úspěšnější. Martin Löwe, Daniel Smejtek
Rokoska VET B Kent
Tomáš Kučera – Jindřich Dobřanský st., Petr Kardinál, Vít Krutilek, Aleš Kučera, Jan Kučera, Leonard Marku, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný vs Tomáš Zach – Roman Bäumel, David Davídek, Stanislav Krejčík, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Petr Potoček, Stanislav Rattay
2., 26. Vít Krutilek
11. Petr Kardinál
23., 48., 56. Tomáš Volný
40. Leonard Marku
35. Stanislav Krejčík
50. Petr Potoček
27. 3. 14 19:00 P2 Bakera VET Kent 1. 2:4 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí nedokázali ve druhé půli udržet své vedení a hosté v závěru dokázali otočit skóre ve svůj prospěch.
Bakera VET Kent
Jiří Landa – Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Jan Tauš vs Tomáš Zach – Roman Bäumel, Martin Bělina, David Davídek, Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Petr Potoček, Stanislav Rattay