9. Tyran Saens 1.FC VET A 11 3 2 6 26:53 8

Po 2.6.14 18:15 MIKU4 Tučňáci SUP A Kbelák FC SUP   (SVL1A)
Po 2.6.14 19:30 MIKU4 Les Miserables Dejnámbůra FC   (HL5B)
Po 2.6.14 20:45 MIKU4 Rošambo KáGéčko A   (HL8A)
St 4.6.14 18:15 MIKU4 Cormoran FC SUP SuperNova L.F.C.   (SVL3B)
St 4.6.14 19:30 MIKU4 Dynamo R.U.M. B Playboy team AC   (HL8F)
St 4.6.14 20:45 MIKU4 Juventus Pivus Credit Praha FC   (HL6D)

17. 6. 14 19:30 MIKU4 Tyran Saens 1.FC VET A Defect 11. 5:6 (3:3)
Domácí neměli na střídání a to rozhodlo. Soupeř měl víc šancí, ale byl to boj do poslední minuty.
Tyran Saens 1.FC VET A Defect
Jan Pokorný – Miloslav Jonáš, Miloš Krch, Robert Lamáček, Daniel Lyach, František Sejrek, Miroslav Weiner vs Jiří Janecký – Vlastimil Bartošek, Karel Kocian, Luboš Laštovka, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Tomáš Neumann, Martin Pleštil, Václav Socher
54. Tomáš Neumann
10. 6. 14 19:00 METE1 Defect Rokoska VET B 5. 4:3 (1:2)
Vyrovnané utkání plné pohledných kombinací. Zápasu by slušela remíza. Petr Kouba
Defect Rokoska VET B
Filip Fuchsa – Petr Havel, Karel Hynek, Karel Kocian, Luboš Laštovka, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Tomáš Neumann, Martin Pleštil, Václav Socher vs Tomáš Kučera – Vasil Boev, Jindřich Dobřanský st., Marian Košutek, Vít Krutilek, Aleš Kučera, Jan Kučera, Leonard Marku, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný
22., 34., 49. Tomáš Neumann
55. Karel Kocian
51 Tomáš Neumann 17. Vít Krutilek
25. Aleš Kučera
36. Leonard Marku
3. 6. 14 19:30 MIKU1 Defect Klokan club Perón V 10. 0:9 (0:7)
Slušné a čisté utkání. Radek Martínek, Jan Kunz
Defect Klokan club Perón V
Jiří Janecký – Filip Fuchsa, Jan Horáček, Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Tomáš Sluka, Václav Socher vs Jan Klíma – Pavel Bouška, Jaroslav Černý, Karel Kristen, Martin Lafek, Daniel Mašek, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Petr Voženílek
1., 3., 7., 53. Daniel Mašek
10. Petr Pohnán
16., 26., 30., 37. Karel Kristen
29. 5. 14 19:15 ZAK Kent Defect 9. 2:6 (1:2)
Utkání výborné úrovně, 45 minuty vyrovnané, ale závěr patřil jasně hostům. Trnka
Kent Defect
Tomáš Zach – Roman Bäumel, Martin Bělina, David Davídek, Jiří Kordovský, Stanislav Krejčík, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Petr Potoček, Stanislav Rattay vs Filip Fuchsa – Petr Havel, Karel Kocian, Luboš Laštovka, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Tomáš Sluka, Václav Socher
29., 39. Stanislav Krejčík 1. Karel Kocian
28., 48. Tomáš Sluka
44., 59. Václav Socher
45. Luboš Laštovka
26. Karel Kocian
21. 5. 14 19:30 DEKAN Defect Bakera VET 8. 4:2 (2:0)
Krásný čistý zápas pěknými fotbalovými momenty, kdy Defect měl celý zápas převahu díky Laštovkovi, který řídil hru na hřišti i dirigoval střídačky. Tomáš Bárta, Marek Radimský
Defect Bakera VET
Jiří Janecký – Filip Fuchsa, Karel Hynek, Karel Kocian, Luboš Laštovka, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Václav Socher vs Václav Kohout – Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Pavel Šimáček, Jan Tauš
24. Karel Kocian
30., 45., 58. Václav Socher
46., 48. Jan Tauš
13. 5. 14 18:15 MIKU3 Inter 2011 Defect 7. 5:8 (0:1)
Po první půli, kdy kralovali nad střelci brankáři došlo ve druhém poločase k situaci, že obě strany nechávaly brankáře na holičkách a na obou stranách padaly krásné branky. Vyhrál tým, který byl střelecky potentnější. Petr Kubín, Pavel Staněk
Inter 2011 Defect
Zdeněk Feierfeil – Jan Beneš, Jiří Křepínský, Aleš Kvasnička, Petr Majer, Ladislav Němec, Petr Pavlík, Radek Sláma, Tomáš Strnad vs Jiří Janecký – Petr Havel, Jan Horáček, David Hůlka, Karel Hynek, Karel Kocian, Luboš Laštovka, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Tomáš Sluka, Václav Socher
50., 54. Václav Socher
5. 5. 14 17:30 KBELY Defect Santa Tranta VET 6. 4:7 (1:4)
Pohledné utkání odpovídající úrovně. Fotbalu by více prospěl lepší povrch hřiště. Hosté drželi zápas pevně v rukou už od první minuty a zaslouženě si připsali dva body. Dufek
Defect Santa Tranta VET
Jiří Janecký – Filip Fuchsa, Petr Havel, Karel Kocian, Martin Pleštil, Tomáš Sluka, Václav Socher vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Filip Dvořák, Tomáš Král, Petr Kubík, Jan Podzemský, Petr Stupka
54. Tomáš Král
15. 4. 14 19:30 LITVI Damned CF Defect 4. 3:2 (2:2)
Oboustranně parádní představení. Utkání bylo velmi vyrovnané a šťastnější byli domácí, kteří dokázali v posledních minutách utkání strhnout vítězství na svou stranu.
Damned CF Defect
Luděk Michalík – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník, Petr Zouza vs Filip Fuchsa – Vlastimil Bartošek, Jan Horáček, Karel Hynek, Karel Kocian, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Václav Socher
3. Miroslav Plessl
25. Pavel Horáček
54. Petr Zouza
16. Karel Hynek
22. Václav Socher
9. 4. 14 19:30 MIKU4 Defect Játro TJ 3. 5:2 (3:0)
Defect Játro TJ
Jiří Janecký – Filip Fuchsa, Petr Havel, David Hůlka, Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Martin Pleštil, Václav Socher vs Ondřej Fitz – Pavel Baláž, František Koubek, Petr Nejedlík, Petr Novák, Petr Štěpánek, Viktor Švestka, Jiří Valášek
4., 13., 30., 41., 51. Václav Socher 34. Petr Štěpánek
46. Viktor Švestka
1. 4. 14 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Defect 2. 4:5 (2:4)
Krásné utkání, fotbalové z obou stran. Hosté se dostali do tříbrankového náskoku, který se domácím podařilo snížit, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. Boubín,Beneš
Santa Dominica VET Defect
Martin PetrůJiří Bašta, Petr Dvořák, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Otakar Mestek – Vlastimil Bartošek, Jan Horáček, Karel Hynek, Jiří Janecký, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Tomáš Neumann, Martin Pleštil, Tomáš Sluka, Václav Socher, Jan Toman