Čt 24.4.14 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Oblouci 81 AFC SUP   (SVL3C)
Po 9.6.14 19:00 ZABEH Miminka AC VET Sedm Zbabělých VET   (VL4A)
Po 9.6.14 20:15 ZABEH Green shock FC Literpool United   (HL7B)
Čt 12.6.14 19:00 P3 Nic Moc Boys UVL Lomíci UVL   (UVL1A)
Čt 12.6.14 20:15 P3 Klika CFA Polnohospodár Praha   (HL7G)

25. 6. 14 18:15 KBELY Turman VET Desperado VET 11. 1:6 (0:5)
Jednoznačné utkání na závěr sezony. Michal Cihelka, Petr Gruda
Stanislav Jindra – Petr Barnat, Michal Čihák, Luboš Jindra, Rudolf Kašpar, Petr Packert, Martin Procházka, Miroslav Procházka, Martin Tůma vs Marek Černý – Pavel Blažek, Miroslav Duchek, Tomáš Kotek, Vladimír Lehký, František Vandas, Vlastimil Zezula
51. Petr Packert 6., 9., 18. Tomáš Kotek
8., 10., 51. Miroslav Duchek
11. 6. 14 19:00 METE1 Desperado VET Trenhos VET 10. 6:2 (3:0)
Svou převahu ze začátku utkání nedokázali hosté gólově zhodnotit. Domácí několikrát udeřili z rychlých brejků a rozhodli tak zápas. Celých 60 minut bylo ve vysokém tempu. Jan Němec, Petr Mrzena
Desperado VET Trenhos VET
Marek Černý – Pavel Blažek, Martin Kodras, Tomáš Kotek, Vladimír Lehký, Petr Šafránek, František Vandas vs Tomáš Kůstka – Michal Mlejnek, Tomáš Noll, Václav Novák, Martin Šída, Roman Sýkora, Pavel Vrtiška
25. Tomáš Kotek
28., 57., 60. Petr Šafránek
30. OG
42. Vladimír Lehký
43., 50. Martin Šída
4. 6. 14 19:00 METE1 Stýbla Ďáblic VET Desperado VET 9. 4:2 (2:1)
Vyrovnané utkání rozhodla lepší efektivita domácích.
Stýbla Ďáblic VET Desperado VET
Jan Jehlička – Michal Bartůněk, Václav Friml, Petr Kačerovský, Jan Mach, Roman Štochl, Martin Těžký, Roman Venc, Miroslav Weiner vs Marek Černý – Pavel Blažek, Petr Chlumecký, Tomáš Kotek, Vladimír Lehký, Martin Routa, Petr Šafránek, František Vandas
6., 46. Michal Bartůněk
11., 45. Petr Kačerovský
18., 56. Petr Šafránek
28. 5. 14 19:00 METE1 Desperado VET Sklenářka S.G. 8. 6:5 (2:2)
Vyrovnané utkání dvou technických týmů, které domácí zlomili v polovině druhé poločasu. Hosté v závěru velkým tlakem málem dosáhli na remízu. Tomáš Svozil, Jan Klapač
Desperado VET Sklenářka S.G.
Marek Černý – Martin Kodras, Tomáš Kotek, Vladimír Lehký, Martin Routa, František Vandas vs Tomáš Krátký – David Bárta, Martin Dostál, Ivan Georgiev, Milan Korman, Jan Lepič, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Michal Stejskal
56. Martin Dostál
21. 5. 14 19:00 P1 Po Útlumu 06 Desperado VET 7. 7:2 (2:0)
Zajímavé utkání hrané ve velmi fér duchu. Desperado nadělalo mnoho chyb a to rozhodlo. Domácí byli mnohem přesnější a také důraznější.
Po Útlumu 06 Desperado VET
Jan Harazím – Rostislav Korbel, Martin Novotný, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Miroslav Vostarek vs Marek Černý – Pavel Blažek, Richard Čáp, Petr Chlumecký, Martin Kodras, Tomáš Kotek, Vladimír Lehký, František Vandas
5., 51., 60. Martin Novotný
23. Rostislav Korbel
36., 49. Petr Šichor
53. Ondřej Ullrich
33., 59. Tomáš Kotek
14. 5. 14 19:00 METE1 Desperado VET PFC Kodymka 6. 3:4 (1:4)
Domácí měli více ze hry, ale v první půli je trápilo množství nepřesností. Kodymka byla mnohem přesnější a především údernější. Ve druhé půli domácí ještě zvýšili aktivitu, zpřesnili kombinaci a nakonec byli i blízko vyrovnání, ale scházel již čas. Procházka M., Procházka T.
Desperado VET PFC Kodymka
Martin Routa – Pavel Blažek, Marek Černý, Petr Chlumecký, Tomáš Kotek, Vladimír Lehký, František Vandas, Vlastimil Zezula vs Jiří Škarvada – Martin Baitler, Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, Jaroslav Švestka
28., 33. Tomáš Kotek
57. František Vandas
12 Martin Routa 3., 16. Jaroslav Švestka
23. OG
26. Richard Kejval
29. 4. 14 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Desperado VET 5. 2:1 (1:0)
Do prvního gólu normální zápas veteránské ligy se postupem času zvrhnul v sérii nesportovních zákroků a slovního napadání, zejména ze strany hostů. Posledních deset minut už nemělo s fotbalem nic společného. Josef Krupička, Josef Krupička
Paradentol 1990 Desperado VET
Tomáš Zdeněk – Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek, Robert Stehlík vs Marek Černý – Pavel Blažek, Richard Čáp, Martin Kodras, Vladimír Lehký, Martin Routa, Petr Šafránek, Vlastimil Zezula
23. Martin Lepšík
38. Josef Petrásek
56 Josef Petrásek 42. Martin Routa 36. Martin Kodras
42. Martin Routa
52. Petr Šafránek
23. 4. 14 19:00 METE1 Desperado VET Domácí potřeby VET 4. 7:4 (4:0)
Na straně vítězného Desperáda stále větší fotbalová kvalita. Voldán
Desperado VET Domácí potřeby VET
Marek Černý – Pavel Blažek, Petr Chlumecký, Martin Kodras, Tomáš Kotek, Vladimír Lehký, Martin Routa, Petr Šafránek, František Vandas vs Michal Louda – Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal
4., 18., 42., 47., 60. Petr Šafránek
7., 24. Tomáš Kotek
16. 4. 14 19:00 METE1 Desperado VET VSK MFF UK Praha VET A 3. 2:5 (0:1)
V první půli poklidný zápas z něhož vybočila pouze utěšená střela Borského. Ve druhé půli Desperado přitopilo pod kotlem, ale výsledkem byly pouze 2 tyče. Po druhém gólu hostů zkusili domácí power play. Sice v poslední 10minutovce 2 góly vstřelili, ale hrající brankář inkasoval hned 3x. Zdeněk Janoušek, Jan Malypetr
Desperado VET VSK MFF UK Praha VET A
Marek Černý – Pavel Blažek, Petr Chlumecký, Martin Kodras, Vladimír Lehký, Martin Routa, Petr Šafránek, František Vandas vs Miroslav Srp – Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Štarman
52. Martin Routa
60. Petr Šafránek
20., 57. Pavel Borský
50., 59., 60. Martin Fanta
9. 4. 14 19:00 METE1 Blesk VK VET A Desperado VET 2. 2:5 (1:1)
Oboustranně slušné utkání, které rozhodla lepší produktivita hostujícího týmu. Brhel,Napoleaová
Blesk VK VET A Desperado VET
Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Edhem Omerovič, Dušan Urban vs Marek Černý – Pavel Blažek, Petr Chlumecký, Martin Kodras, Tomáš Kotek, Vladimír Lehký, Martin Routa, František Vandas, Vlastimil Zezula
28., 33. Dušan Urban 23., 59. Pavel Blažek
32., 35. Martin Kodras
36. Martin Routa
2. 4. 14 19:00 METE1 Desperado VET Vršáci VET 1. 1:3 (0:0)
Pohledné utkání s mnoho šancemi na obou stranách. Vyhráli produktivnější hosté. Vladimír Keleman, Lukáš Kurimský