Čt 17.4.14 19:00 P1 Viktoria Bítovská VET A Anton aus Tirol   (VL2B)
Čt 17.4.14 20:15 P1 VSK MFF UK Praha A Restaurace U Pecků B   (HL4C)
Po 19.5.14 18:15 LITVI Estudiantes VET B Socra AFK Karlín FC VET   (VL3A)
Po 19.5.14 19:30 LITVI Rychlé pípy VET Befeleme VET   (VL4A)

25. 6. 14 18:30 HRAB1 Po Útlumu 06 VSK MFF UK Praha VET A 11. 4:7 (1:2)
Domácí byli fotbalovější, ale nezodpovědným chováním před vlastní brankou si zadělali na debakl, navíc jejich gólman podal výkon pytle od brambor. Jiří Klečka, Václav Brom
Po Útlumu 06 VSK MFF UK Praha VET A
Jan Harazím – Rostislav Korbel, Martin Novotný, Tomáš Peška, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček vs Martin Havlíček – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman
24., 57. Petr Vaněček
34., 37. Tomáš Peška
23., 55. Zdeněk Rašovský
30., 56. Martin Fanta
31., 32., 53. Tomáš Husák
11. 6. 14 18:15 DEKAN VSK MFF UK Praha VET A Vršáci VET 10. 2:1 (1:0)
Domácí vedli o dvě branky a zdálo se, že si v klidu dokráčejí pro vítězství. Hosté se však v závěru nadechli k náporu a podařilo se jim snížit. Přes veškerou snahu se jim však už vyrovnat nepodařilo. Kohout,Hauptmann
VSK MFF UK Praha VET A Vršáci VET
Miroslav Srp – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Zdeněk Štarman vs Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Michal Janoška, Vladislav Loskot, JIří Parýzek
23. David Nečas
45. Tomáš Husák
56. Vladislav Loskot
4. 6. 14 19:15 STER3 PFC Kodymka VSK MFF UK Praha VET A 9. 1:4 (0:1)
Po většinu utkání byli hosté lepším týmem, což v závěru dokázali vyjádřit i gólově. Šťástka,Kremlík
PFC Kodymka VSK MFF UK Praha VET A
Zdeněk Rožánek – Martin Baitler, Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, Milan Lžičař, Jaroslav Švestka, Martin Varga vs Miroslav Srp – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Štefan Rychtárik, Zdeněk Štarman
43. Petr Coka 11. Martin Fanta
55. Zdeněk Rašovský
58. Štefan Rychtárik
58. Pavel Borský
28. 5. 14 20:30 STER2 VSK MFF UK Praha VET A Turman VET 8. 2:0 (0:0)
Hra probíhala v duchu fair play. První půlka byla velice vyrovná. Ve druhé půli měli více ze hry domácí. Soupeř se však nevzdal a mohl několikrát skóre upravit. Jan Verner, Josef Slánský
VSK MFF UK Praha VET A Turman VET
Martin Havlíček – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Štefan Rychtárik, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman vs Stanislav Jindra – Petr Barnat, Michal Čihák, Martin Micka, Petr Packert, Martin Procházka, Robert Průšek, Martin Tůma
45. Václav Bičovský
58. Martin Fanta
20. 5. 14 17:00 DEKAN Paradentol 1990 VSK MFF UK Praha VET A 7. 3:1 (2:0)
Zápas, ve kterém hostům nevycházelo téměř nic. Zasloužená výhra Paradentolu. Kyjak
Paradentol 1990 VSK MFF UK Praha VET A
Tomáš Zdeněk – Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek, Robert Stehlík vs Martin Havlíček – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Štefan Rychtárik, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman
8., 14. Robert Stehlík
33. Martin Lepšík
39. Pavel Borský
13. 5. 14 19:30 HOSTI VSK MFF UK Praha VET A Trenhos VET 6. 1:1 (1:0)
V bojovném utkání, kde se hrálo spíš od pů k pů, nerozhodný výsledek je spravedlivý. Stránský, Napoleaová
VSK MFF UK Praha VET A Trenhos VET
Martin Havlíček – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Zdeněk Štarman vs Pavel Vrtiška – Miroslav Dlouhý, Martin Gabaj, Karel Holeček, Tomáš Noll, Václav Novák, Martin Šída, Roman Sýkora
17. Tomáš Husák 51. Karel Holeček
30. 4. 14 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby VET VSK MFF UK Praha VET A 5. 2:3 (1:2)
Vcelku pohledné utkání dopadlo tak jak mělo. Hosté byli lepším týmem, ale na výhru si museli počkat až do samého konce. Slušný zápas z obou stran. Smetana
Domácí potřeby VET VSK MFF UK Praha VET A
Václav Zahradník – Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Martin Zatkal vs Miroslav Srp – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Štefan Rychtárik
18., 49. Miroslav Kvasnička 8., 59. David Nečas
12. Štefan Rychtárik
23. 4. 14 17:00 DEKAN VSK MFF UK Praha VET A Stýbla Ďáblic VET 4. 0:5 (0:0)
Po vyrovnaném 1.pol. se začali prosazovat Stýbla a drtivým finišem rozhodli zápas v jejich prospěch. Zbyněk Šámal
VSK MFF UK Praha VET A Stýbla Ďáblic VET
Martin HavlíčekPavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman vs Roman Štochl – Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Jan Mach, Martin Těžký, Roman Venc, Miroslav Weiner
45. Aleš Jehlička
48., 60., 60. Petr Kačerovský
59. Jan Mach
16. 4. 14 19:00 METE1 Desperado VET VSK MFF UK Praha VET A 3. 2:5 (0:1)
V první půli poklidný zápas z něhož vybočila pouze utěšená střela Borského. Ve druhé půli Desperado přitopilo pod kotlem, ale výsledkem byly pouze 2 tyče. Po druhém gólu hostů zkusili domácí power play. Sice v poslední 10minutovce 2 góly vstřelili, ale hrající brankář inkasoval hned 3x. Zdeněk Janoušek, Jan Malypetr
Desperado VET VSK MFF UK Praha VET A
Marek Černý – Pavel Blažek, Petr Chlumecký, Martin Kodras, Vladimír Lehký, Martin Routa, Petr Šafránek, František Vandas vs Miroslav Srp – Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Štarman
52. Martin Routa
60. Petr Šafránek
20., 57. Pavel Borský
50., 59., 60. Martin Fanta
10. 4. 14 18:15 HOSTI VSK MFF UK Praha VET A Sklenářka S.G. 2. 3:0 (0:0)
První půle byla velmi vyrovnaná. Rozhodovalo se až v půli druhé, kdy domácí celek vstřelil 3 branky a tak zařídil konečný výsledek.
VSK MFF UK Praha VET A Sklenářka S.G.
Miroslav Srp – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Zdeněk Štarman vs Tomáš Krátký – David Bárta, Martin Dostál, Ivan Georgiev, Milan Korman, Jan Lepič, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Michal Stejskal
33. Zdeněk Štarman
35. Zdeněk Rašovský
51. Václav Bičovský
2. 4. 14 19:45 HRAB2 Blesk VK VET A VSK MFF UK Praha VET A 1. 6:3 (1:1)
Kvalitní utkání bez konfliktů s mírnou převahou domácího týmu, který rozhodl utkání v závěru druhého poločasu. Zdeněk Klíma, Martin Pelant
Blesk VK VET A VSK MFF UK Praha VET A
Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Dušan Urban, Jaroslav Výborný vs Martin Havlíček – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman