Po 23.6.14 18:30 HRAB3 Tlakové galoše Banana Chiquíta   (HL4A)
Po 23.6.14 19:45 HRAB3 Traktor humus VET A Dřevosprint SC   (VL2A)

25. 6. 14 19:30 KBELY Restaurace U Pecků B Kříženeček 11. 3:4 (1:2)
Kvalitní zápas rozhodlo lepší proměňování šancí. Michal Cihelka, Petr Gruda
Pavel Vacek – Pavel Kopřivík, Petr Kubát, Martin Šádek, David Schneider, Karel Tureček, Tomáš Vajnar vs Jiří Panocha – Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Jetýlek, Ladislav Kurucz, Marek Nečas, Jan Niessner, Rudolf Stein, Martin Vlasák
52. Martin Šádek
7., 20., 45. Ladislav Kurucz
35. Jiří Panocha
12. 6. 14 19:15 SCBEC Strašnická šlechta Restaurace U Pecků B 10. 3:3 (0:3)
Rozdílné poločasy. Když se zápas vyvíjel jednoznačně, zavelel Konečný a obě mužstva se rozešla smírně. Kvalitní utkání. Pavel Tomášek, Radek Taške
Strašnická šlechta Restaurace U Pecků B
Alan Ilczyszyn – Jaroslav Beránek, Zdeněk Beránek, Martin Janeček, Martin Kolkop, Jakub Konečný, Roman Kopecký, Martin Müller, Petr Sýkorovský, Jan Zachar vs Petr Novotný – Petr Kovařík, Lucia Ondrušová, Martin Šádek, David Schneider, Karel Tureček, Pavel Vacek, Tomáš Vajnar
33., 35., 41. Jakub Konečný 6. Karel Tureček
16. Tomáš Vajnar
30. Petr Kovařík
4. 6. 14 18:15 HOSTI Restaurace U Pecků B Bába FC 9. 5:3 (2:0)
Pohledné utkán, v němž si hráči domácích v prvním poločase vypracovali dvougólové vedení, soupeř sice po přestávce srovnal, ale pak se zase prosadili domácí. Trnka
Restaurace U Pecků B Bába FC
Petr Novotný – Jan Filípek, Pavel Kopřivík, Petr Kovařík, Jiří Kremláček, Petr Kubát, Vít Pecka, Martin Šádek, David Schneider, Karel Tureček, Pavel Vacek, Tomáš Vajnar vs Ivo Cenek – Martin Brož, Václav First, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Vojtěch Říha, Marek Starý, Kamil Stojaspal
19., 28. Jan Filípek
45. Petr Kubát
55., 56. Martin Šádek
31. David Mally
42. Kamil Stojaspal
59. Tomáš Mertha
28. 5. 14 19:00 METE2 Betl K.F.K. B Restaurace U Pecků B 8. 1:6 (0:3)
Zápas hraný ve vysokém tempu, místy ostřejší. Zvítězili lépe kombinující hosté. Jan Malypetr, Viktor Komar
Betl K.F.K. B Restaurace U Pecků B
Vít Klupák – Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Filip, Jan Lutr, Martin Šaroun vs Pavel Vacek – Jan Filípek, Petr Kovařík, Petr Kubát, Lucia Ondrušová, Vít Pecka, Martin Šádek, David Schneider, Karel Tureček, Tomáš Vajnar
58. David Filip 51 Jan Lutr 6. Karel Tureček
8. Vít Pecka
30., 52. Petr Kovařík
43. Petr Kubát
53. Lucia Ondrušová
14. 5. 14 18:15 zzZARUB Restaurace U Pecků B Vokra VV 7. 2:8 (0:3)
Mírnou převahu dokázali hosté vyjádřit ke konci prvního poločasu. Domácí chtěli něco změnit, a tak do druhé půle vyměnili brankáře, což se ukázalo jako špatný tah. Luboš Olmr, Tomáš Olmr
Restaurace U Pecků B Vokra VV
David Schneider – Jan Filípek, Jiří Kremláček, Martin Šádek, Karel Tureček, Pavel Vacek, Tomáš Vajnar vs Radek Činovec – Jan Cikrt, Jiří Kadlec, Radek Kalenda, Adam Klofáč, Zdeněk Trkovský
43., 48. Tomáš Vajnar 20. Zdeněk Trkovský
22., 32., 35., 41. Jiří Kadlec
26. Radek Kalenda
40. Jan Cikrt
44. Adam Klofáč
7. 5. 14 19:00 METE1 Sean team A Restaurace U Pecků B 6. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, zvítězil šťastnější tým. Kučera, Kristen
Sean team A Restaurace U Pecků B
Lukáš Chmelíček – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Petr Novotný – Pavel Kopřivík, Jiří Kremláček, Petr Kubát, Vít Pecka, Martin Šádek, David Schneider, Karel Tureček, Pavel Vacek, Tomáš Vajnar
49. Radek Zubatý 40 Daniel Neuberg 43. Jiří Kremláček
54. Martin Šádek
52. Karel Tureček
23. 4. 14 19:30 LITVI Restaurace U Pecků B Rychlí hroši APK 5. 3:6 (2:2)
Vyrovnané utkání, kde hosté byli přesnější v zakončení a díky tomu vyhráli. Kohout,Janča
Restaurace U Pecků B Rychlí hroši APK
Petr Novotný – Jan Filípek, Pavel Kopřivík, Petr Kovařík, Petr Kubát, Martin Šádek, David Schneider, Karel Tureček, Pavel Vacek, Tomáš Vajnar vs Luboš Prosecký – Vladimír Burian, Jan Guzman, Václav Lokajíček, Jan Miláček, Vít Řezníček, Ondřej Vaňura
26., 28. Jan Filípek
54. David Schneider
3., 17. Vladimír Burian
31., 42., 49. Ondřej Vaňura
58. Jan Miláček
17. 4. 14 20:15 P1 VSK MFF UK Praha A Restaurace U Pecků B 4. 3:3 (2:1)
Vyrovnané utkání slušné úrovně, hosté lépe kombinovali, soupeř hrozil z brejků. V závěru domácí se štěstím vybojovali alespoň bod. Pavel Borský, Miroslav Srp
VSK MFF UK Praha A Restaurace U Pecků B
Šimon Srp – Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Milan Krtička, Tomáš Marek, Petr Šácha, Jakub Šťasta vs Petr Novotný – Jan Filípek, Pavel Kopřivík, Petr Kovařík, Petr Kubát, Vít Pecka, David Schneider, Pavel Vacek, Tomáš Vajnar
3. Jakub Šťasta
15. Petr Šácha
58. Tomáš Marek
28. David Schneider
32. Jan Filípek
48. Pavel Kopřivík
10. 4. 14 19:00 P1 Reage boys Restaurace U Pecků B 3. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání s množstvím šancí, které eliminovali výborné obrany. Zasloužená remíza. Jaroslav Randáček
Reage boys Restaurace U Pecků B
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Pavel Pech, Pavel Sivák vs Petr Novotný – Jan Filípek, Pavel Kopřivík, Petr Kubát, Martin Šádek, David Schneider, Pavel Vacek
7. Michal Jareš
19. Dalibor Mička
26. Jan Filípek
46. David Schneider
2. 4. 14 19:15 SCBEC Restaurace U Pecků B Pozdní sběr II 2. 6:0 k.
26. 3. 14 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Restaurace U Pecků B 1. 3:1 (2:0)
Zajímavé utkání, které rozhodla větší přesnost v koncovce domácích. Hosté se snažili, ale po třetí brance bylo rozhodnuto. Dufek
Pneuservis-Bartoušek Restaurace U Pecků B
Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak vs Petr Novotný – Pavel Kopřivík, Petr Kovařík, Jiří Kremláček, Petr Kubát, Vít Pecka, Martin Šádek, David Schneider, Karel Tureček, Pavel Vacek, Tomáš Vajnar