12. Speciál Braník VET 11 0 0 11 0:66 -6

Út 25.3.14 18:15 MIKU3 El Barto Rudý teror   (HL8F)
Út 25.3.14 19:30 MIKU3 Kliďas FC Les Miserables   (HL5B)
Út 25.3.14 20:45 MIKU3 A.G.Č.V. Tycho de Brahe FC A   (HL5C)
St 21.5.14 17:45 ZABEH Executors United Růžoví delfínci 97,2   (HL8G)
St 21.5.14 19:00 ZABEH To mi stačí Oranjes 04 FC   (HL7F)
St 21.5.14 20:15 ZABEH Borcibalona FC A Holosmetky FC A   (HL1A)

16. 6. 14 18:00 SCBEC Vyprahlo FC VET Batalion Vinohrady FC 11. 4:2 (1:1)
Slušně hraný zápas, takřka bez faulů. Po rychlém vedení hostů se soupeř dlouho hledal, ale postupem času byl lepší a těsně před půlí vyrovnal. Ve druhém poločase byla hra dlouho vyrovnané, poté ale domácí přidali dvě branky a bylo rozhodnuto. František Jirsa, Milan Lupač
Vyprahlo FC VET Batalion Vinohrady FC
Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Marek Růžička, Zdeněk Syrový, Milan Türkott vs Martin Hataš – Jan Dlabal, Jan Gliniarczyk, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Jan Pinkava, Martin Rambousek, Luboš Rudiš
29. Miloslav Jírovec
43. Jaroslav Cígler
47. Daniel Joska
52. Jaroslav Pešek
5. Luboš Kubelka
50. Luboš Rudiš
9. 6. 14 20:45 zzNOVOB Zlatý krysy FC Vyprahlo FC VET 10. 3:2 (3:1)
O zápase bylo rozhodnuto už v první půli, když domácí vstřelili soupeři tři branky.
Zlatý krysy FC Vyprahlo FC VET
Marek Poláček – Tomáš Danda, Jaroslav Houzar, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Petr Kozojed, Michal Srba, Martin Strouhal, Jiří Svoboda vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Marek Růžička, Milan Türkott
8. Jiří Kleisl
20., 30. Michal Srba
21. Jaroslav Cígler
44. Marek Růžička
2. 6. 14 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka Vyprahlo FC VET 9. 0:2 (0:1)
Hezké utkání z obou stran se šťastnějším koncem pro hosty. Prček
Vibromax 1985 juniorka Vyprahlo FC VET
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Štefan Klíma, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Robert Volník vs Stanislav Krejčí – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
30. Jaroslav Pešek
38. Jaroslav Cígler
26. 5. 14 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Torzoo VET 8. 5:2 (3:0)
Domácí zaslouženě přehráli svého soupeře o tři branky. Rozdílový náskok si vytvořili v prvním poločase. Čapla
Vyprahlo FC VET Torzoo VET
Stanislav Krejčí – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Milan Türkott, Bohumil Wasserbauer vs Ľubomír Prokop – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Jan Šmíd, Petr Viesner
8., 60. Jaroslav Cígler
15. Milan Türkott
22., 49. Jaroslav Pešek
47. Martin Kult
51. Petr Novák
19. 5. 14 17:45 ZABEH Speciál Braník VET Vyprahlo FC VET 7. 0:6 k.
Zajímavé utkání, domácí si v prvním poločase vytvořili až tříbrankový náskok, ale Vyprahlo se nevzdalo a postupně vývoj utkání otočilo. Zápas byl kontumován ve prospěch Vyprahla pro start hráče v trestu v týmu Speciál Braník. Tomáš Bartoněk, Martin Ochozka
Speciál Braník VET Vyprahlo FC VET
Jiří Nový – Roman Fiala, Jaroslav Holub, Ota Kopřiva, David Ledinský, Pavel Procházka, Petr Šedivý, Ivan Vokurka, Jaroslav Zíka vs Stanislav Krejčí – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
10., 20. Pavel Procházka
17. Jaroslav Holub
20., 55. Václav Leitermann
38., 58. Jaroslav Pešek
12. 5. 14 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Sedm Zbabělých VET 6. 9:1 (5:0)
Hráči Vyprahla kontrolovali zápas od počátečních minut.
Vyprahlo FC VET Sedm Zbabělých VET
Stanislav Krejčí – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Milan Türkott, Bohumil Wasserbauer vs Roman Libich – Jan Černý, Miroslav Charvát, Pavel Ježek, Petr Mansfeld, Miloslav Nergl, Jiří Rohlík, Roman Strejček, Václav Stuchl, Aleš Vrana
55. Aleš Vrana
28. 4. 14 17:45 ZABEH Rychlé pípy VET Vyprahlo FC VET 5. 5:13 (2:7)
Utkání jednoznačného průběhu, ve kterém padlo mnoho branek.
Rychlé pípy VET Vyprahlo FC VET
Jan Vorlík – Martin Mačalík, Pavel Mařata, Martin Novotný, Petr Novotný, David Procházka, Jan Spěvák, Libor Viták, Karel Vonášek vs Stanislav Krejčí – Jaroslav Cígler, Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Milan Türkott, Bohumil Wasserbauer
59. Radek Horáček
14. 4. 14 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Palouček AC VET 4. 4:8 (1:5)
Především v prvním poločase lepší hosté. Druhá půle již vyrovnanější. Hlavně střelecky. Husák, Kohout
Vyprahlo FC VET Palouček AC VET
Stanislav Krejčí – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Jaroslav Pešek, Milan Türkott, Bohumil Wasserbauer vs Petr Přibáň – Stanislav Druba, Petr Hofhanzl, Michal Jansa, Matěj Keist, Martin Klail, Václav Zikán
19., 39. Milan Türkott
49., 50. Bohumil Wasserbauer
2., 21., 46., 47. Petr Hofhanzl
7., 12., 35. Stanislav Druba
14. Matěj Keist
19. Petr Přibáň
7. 4. 14 17:45 ZABEH Miminka AC VET Vyprahlo FC VET 3. 1:2 (0:1)
Vyrovnaný a bojovný zápas rozhodla pohledná akce hostů s krásným zakončením- střelou do šibenice. Karel Němeček, Martin Plevka
Miminka AC VET Vyprahlo FC VET
Luděk Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jiří Kubát, Martin Lněnička, Pavel Poustecký, Šimon Preisler, Antonín Štěpnička vs Stanislav Krejčí – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Zdeněk Syrový, Bohumil Wasserbauer
46. Stanislav Hezina 3. Václav Leitermann
42. Jaroslav Pešek
31. 3. 14 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Cormoran FC 2. 3:7 (2:5)
V uvodu Vyprahlo zahazovalo šance až začal Cormorán létat a sázet branky a zaslouženě vyhrál.. Petr Hošek, Václav Sláma