10. Studenti Praha FC VET 11 2 1 8 24:55 5

Pá 25.4.14 18:00 SCBEC Nemesis VET Úderka Žižkov   (VL2B)
Pá 25.4.14 19:15 SCBEC One Team, One Dream Co je?   (HL8J)
Čt 22.5.14 18:15 KBELY Dejvický expres VET Rokoska VET A   (VL4D)
Čt 22.5.14 19:30 KBELY Hertha ZMZ Inter Ohradní   (HL3C)
Út 17.6.14 18:15 HANSP Parta AC Concur 1.FC   (HL8D)
Út 17.6.14 19:30 HANSP Praga Calcio CC Vibromax 1985   (HL6C)

24. 6. 14 18:30 HRAB1 Prohibice FKK VET Traktor humus VET B 11. 1:3 (0:1)
Zpočátku kombinačně lepší domácí doplatili na neproměňování šancí. Hosté šli z brejku do vedení a poté kontrolovali výboj a zbytek utkání. Jaroslav Paseka, Ondřej Levý
Prohibice FKK VET Traktor humus VET B
Milan DostálJan Calta, Jiří Češka, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Jan Novák, Ondřej Roflík vs Pavel Vejvoda – Daniel Dubec, Robert Hajný, Pavel Macák, René Provazník, Zdenek Pučálka, Jiří Šubrt
60. Tomáš Hejhal 16. Pavel Vejvoda
42. Zdenek Pučálka
56. Daniel Dubec
11. 6. 14 19:30 MIKU4 Podolka FC VET Prohibice FKK VET 10. 1:1 (1:0)
Prohibice ze začátku neproměnila šance a tak bylo utkání oboustranně útočné do konce zápasu a skončilo zaslouženou remízou. Smetana, Nekvasil
Podolka FC VET Prohibice FKK VET
Martin Hradec – Richard Bednář, Richard Hradec, Daniel Mlynář, Jiří Nekola, Marek Ranš, Zdeněk Zimovčák vs Milan Dostál – Jan Calta, Jiří Češka, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Jan Novák, Ondřej Roflík
12. Marek Ranš 32. Jan Calta
3. 6. 14 18:00 zzDOLME Prohibice FKK VET Křídla Ďáblic VET B 9. 3:3 (1:0)
Zasloužená dělba bodů. Domácí v poslední 10timinutovce šťastně vyrovnali a berou bod. Dufek P., Dufek L.
Prohibice FKK VET Křídla Ďáblic VET B
Milan Dostál – Jan Calta, Jiří Češka, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Jan Novák, Ondřej Roflík vs David Benedikt – Tomáš Berný, Pavel Dvořák, Vojtěch Engelmann, Michal Král, Petr Mach, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jiří Vlach
5. Jan Novák
51. Jan Calta
55. Petr Holý
35. Tomáš Berný
38., 49. Martin Ponikelský
27. 5. 14 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Prohibice FKK VET 8. 0:4 (0:0)
Bylo vidět, že se utkali první dva celky tabulky. Nechybělo nasazení, důraz a kombinace. Po vyrovnaném 1.pol. hosté vstřelili první branku zápasu v první minutě 2.pol. a to rozhodlo. Poté navyšovali skóre a po zásluze zvítězili. Procházka T., Dreksler V.
Hvězda VAB F.C. Prohibice FKK VET
Peter Chudovan – Petr Babka, Karel Březina, Luděk Fencl, Milan Kička, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Pavel Svoboda vs Milan Dostál – Jan Calta, Jiří Češka, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Jan Novák, Ondřej Roflík
31., 48. Tomáš Hejhal
36. Jan Calta
50. Petr Holý
21. 5. 14 20:45 MIKU4 Prohibice FKK VET Felix club (seniors) 7. 3:2 (3:1)
Pohledné utkání, v němž hráčům domácího týmu patřil první poločas. Soupeř ve druhé půli více útočil, vyrovnat však již nedokázal. Trnka
Prohibice FKK VET Felix club (seniors)
Milan Dostál – Jan Calta, Jiří Češka, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Ondřej Roflík vs Robert Žák – Stanislav Dlouhý, Milan Levrinc, Milan Musil, Michal Páník, Tomáš Pospíšil, David Řezníček
8., 22. Jan Calta
29. Petr Holý
25. Milan Levrinc
32. Tomáš Pospíšil
13. 5. 14 19:30 ARIT Bublifuck VET Prohibice FKK VET 6. 0:3 (0:1)
Bublifuck dlouho držel ve hře alespoň o bod brankář a tyče. V samotném závěru potvrdila zaslouženou výhru Prohibice dvěma góly. Jan Vosátka, Tomáš Kvapil
Bublifuck VET Prohibice FKK VET
Pavel Řápek – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Petr Šimsa, Vladimír Soudný, Pavel Strunz vs Milan Dostál – Jan Calta, Jiří Češka, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Jan Novák, Ondřej Roflík
11., 54. Jan Calta
55. Ondřej Roflík
30. 4. 14 20:45 MIKU4 Prohibice FKK VET Touš KK 5. 3:1 (1:0)
Zápas vcelku vyrovnaný na šance na obou stranách. Na konci druhého poločasu domácí skórovali a tak nakonec rozhodli zápas. Voldán
Prohibice FKK VET Touš KK
Jan Calta – Jiří Češka, Milan Dostál, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Ondřej Roflík vs Liboslav Matoušek – Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Radek Juriš, Jan Makal, Marek Valter, Jan Vrba
9. Tomáš Hejhal
57. Pavel Hrdlička
50. Miroslav Chrástek
23. 4. 14 19:45 HRAB3 Šajtle s.r.o. VET Prohibice FKK VET 4. 0:4 (0:2)
Hosté byli jasně lepší a proto také zvítězili.
Šajtle s.r.o. VET Prohibice FKK VET
Miroslav Kastner – Jiří Dobeš, Václav Dobeš, František Kotouček, Ivan Moravec, Lubomír Němec, Václav Nerad, Michal Šůcha, Petr Zíka vs Milan Dostál – Jan Calta, Jiří Češka, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Ondřej Roflík
8. Ondřej Roflík
11. Petr Holý
44. Jan Calta
45. Tomáš Hejhal
15. 4. 14 19:15 SCBEC Prohibice FKK VET Studenti Praha FC VET 3. 4:1 (3:0)
Ve velmi slušném a fér vedeném zápase po zásluze zvítězilo lepší mužstvo. Svoboda, Kocman
Prohibice FKK VET Studenti Praha FC VET
Milan DostálJan Calta, Jiří Češka, Petr Holý, Jan Novák, Ondřej Roflík vs Petr Votruba – Radek Janouš, Milan Maskaluk, Jiří Růžička, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka
4., 12. Jan Calta
27., 55. Jan Novák
47. Jiří Růžička
8. 4. 14 19:30 BECH Starci na chmelu B Prohibice FKK VET 2. 3:2 (1:1)
Kvalitní utkání ve stylu rychlých odpovědí. Tým domácích především díky lepším kombinacím nakonec o gól zvítězil. Martin Dušek, Nikos Timiopulos
Starci na chmelu B Prohibice FKK VET
Jaroslav Skála – Vladimír Dusil, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Marian Křivan, David Václavek, Ivo Válal, Jiří Zetek vs Milan Dostál – Jan Calta, Jiří Češka, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Jan Novák, Metoděj Paul, Ondřej Roflík
8. David Václavek
32., 46. Jan Hobík
7. Jan Novák
44. Ondřej Roflík
1. 4. 14 19:30 MIKU2 Prohibice FKK VET Slepí koně VET 1. 6:1 (5:1)
Zasloužené vysoké vítězství týmu Prohibice. Hošek, Mlynařík
Prohibice FKK VET Slepí koně VET
Milan Dostál – Jan Calta, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Jan Novák, Ondřej Roflík vs Martin Morozovič – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček