10. 6. 14 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Touš KK 10. 2:3 (0:2)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém těsně zvítězili hosté. Trnka
René Provazník – Robert Hajný, Pavel Macák, Milan Průša, Jiří Šubrt, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Jan Kořínek – Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Radek Juriš, Petr Mára, Jan Sluka, Martin Stašek, Marek Valter, Jan Vrba
20. Martin Stašek
29. OG
55. Marek Valter
4. 6. 14 19:30 DEKAN Šajtle s.r.o. VET Touš KK 9. 0:10 (0:7)
Jasné utkání v režii hostujícího týmu. Domácí hráli prvních 10 minut v počtu 4+1, což rozhodlo o výsledku utkání. Kristen,Hrdlička
Šajtle s.r.o. VET Touš KK
Miroslav Kastner – Jiří Dobeš, Václav Dobeš, František Kotouček, Ivan Moravec, Lubomír Němec, Michal Šůcha, Petr Zíka vs Jan Kořínek – Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Radek Juriš, Petr Mára, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter, Jan Vrba
1. Jan Vrba
4., 6., 25., 56. Marek Valter
5., 7. Pavel Jiroušek
21. Miroslav Chrástek
40., 42. Michal Stareček
27. 5. 14 19:15 SCBEC Touš KK Studenti Praha FC VET 8. 4:2 (2:1)
Nebýt skvělých zákroků hostujícího brankáře, mohlo skóre skončit vyšším než dvoubrankovým rozdílem. Procházka T., Dreksler V.
Touš KK Studenti Praha FC VET
Liboslav Matoušek – Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Jan Sluka, Martin Stašek, Jan Vrba vs Petr Votruba – Petr Dvořák, Radek Janouš, Milan Maskaluk, Ladislav Skalský, Martin Špička, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka
1. OG
16. Miroslav Chrástek
38., 56. Jan Sluka
21. Ladislav Skalský
55. Jan Vokůrka
20. 5. 14 19:30 BECH Starci na chmelu B Touš KK 7. 3:7 (2:2)
První poločas byl vyrovnaný. Hosté pokaždé vedli, ale soupeř dokázal vždy vyrovnat. Ve druhé půli už hosté převzali iniciativu a zaslouženě vyhráli. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Starci na chmelu B Touš KK
Jaroslav Skála – Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Marian Křivan, Lukáš Lebr, David Václavek, Ivo Válal, Jiří Zetek vs Pavel Jiroušek – Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Jan Sluka, Michal Stareček, Martin Stašek, Marek Valter, Jan Vrba
48. Petr Bureš
13. 5. 14 19:15 SCBEC Touš KK Slepí koně VET 6. 4:3 (3:2)
Velmi pohotové utkání. Rozhodla lepší koncovka Touše. Dušan Melíšek, Miroslav Vostatek
Touš KK Slepí koně VET
Pavel Jiroušek – Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Jan Sluka, Martin Stašek vs Martin Morozovič – Pavel Fifka, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček
12. Miroslav Chrástek
21., 52. Jan Sluka
22. Radek Juriš
1., 11. Ondřej Krutský
57. Pavel Fifka
30. 4. 14 20:45 MIKU4 Prohibice FKK VET Touš KK 5. 3:1 (1:0)
Zápas vcelku vyrovnaný na šance na obou stranách. Na konci druhého poločasu domácí skórovali a tak nakonec rozhodli zápas. Voldán
Prohibice FKK VET Touš KK
Jan Calta – Jiří Češka, Milan Dostál, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Ondřej Roflík vs Liboslav Matoušek – Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Radek Juriš, Jan Makal, Marek Valter, Jan Vrba
9. Tomáš Hejhal
55. Ondřej Roflík
57. Pavel Hrdlička
50. Miroslav Chrástek
23. 4. 14 19:15 STER2 Touš KK Podolka FC VET 4. 3:1 (1:0)
Klidný zápas, bez faulů, gentlemanská hra. Petr Pahorecký, Josef Novák
Touš KK Podolka FC VET
Liboslav Matoušek – Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Jan Makal, Petr Mára, Jan Sluka, Michal Stareček, Jan Vrba vs Jiří Nekola – Michal Bedrna, Antonín Březina, Martin Hradec, Richard Hradec, Daniel Mlynář, Richard Slaměník, Zdeněk Zimovčák
11. Petr Bureš
32. Jan Sluka
40. Michal Stareček
42. Martin Hradec
15. 4. 14 19:15 zzDOLME Křídla Ďáblic VET B Touš KK 3. 2:3 (2:1)
Vyrovnané utkání rozhodla silnější lavička hostí., poražení dohrávali bez jednoho hráče v poli (zranění). Luboš Kasa, Jan Hruška
Křídla Ďáblic VET B Touš KK
Vojtěch Engelmann – Emil Kuman, Jan Mach, Petr Mach, Martin Ponikelský, Jiří Prokop vs Liboslav Matoušek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Radek Juriš, Jan Makal, Jan Sluka, Marek Valter, Jan Vrba
14. Petr Mach
20. Jiří Prokop
4., 36. Marek Valter
53. Jan Sluka
8. 4. 14 18:00 SCBEC Touš KK Hvězda VAB F.C. 2. 3:6 (0:3)
Domácí neměli gólmana a bylo to znát. Lukáš Srb, Kamil Srb
Touš KK Hvězda VAB F.C.
Marek Valter – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Jan Sluka, Martin Stašek vs Peter Chudovan – Petr Babka, Luděk Fencl, Milan Kička, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Libor Svoboda, Pavel Svoboda
15. Peter Micheľ
2. 4. 14 19:30 zzNOVOB Felix club (seniors) Touš KK 1. 3:0 (1:0)
Pěkný fotbal, po vyrovnané první půli, kdy se domácí dostali šťastně do vedení, hosté přidali a měli optickou převahu i šance, ale nedokázali žádnou svojí šanci využít. Naopak domácí vstřelili ještě dvě branky a v pohodě vyhráli. Husák,Mleziva
Felix club (seniors) Touš KK
Robert Žák – Stanislav Dlouhý, Milan Krch, Milan Levrinc, Pavel Makovský, Milan Musil, Michal Páník, David Řezníček vs Marek Valter – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Jan Makal, Petr Mára, Jan Sluka, Martin Stašek, Jan Vrba