St 26.3.14 19:00 METE2 Fotbaloví bozi Planners Prague FC A   (HL8H)
St 26.3.14 20:15 METE2 Klika CFA Sargas FC   (HL7G)
Čt 27.3.14 19:00 P1 Břewnow boys KMK Ústavan 01 KK   (HL3C)
Čt 27.3.14 20:15 P1 J.R.Club A River lejt B   (HL5E)
St 4.6.14 19:00 METE1 Stýbla Ďáblic VET Desperado VET   (VL3B)
St 4.6.14 20:15 METE1 Pavana AK B Rarach FC   (HL8H)

17. 6. 14 19:30 HANSP Praga Calcio CC Vibromax 1985 11. 5:3 (1:2)
V první půli byli hosté lepším týmem, ale ve druhé půli domácí zapnuli a utkání zaslouženě otočili do vítězného konce. Husák,Kremlík
Praga Calcio CC Vibromax 1985
Michal Šindelář – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Michal Urbánek, Tomáš Valouch vs Milan Fischer – Ondřej Freml, Zdeněk Hrdina, Patrik Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Jan Laur, Robert Volník
27. Lukáš Jirát
36. Jaroslav Krejčí
46., 58., 60. Tomáš Valouch
2. Jiří Jantač
20. Zdeněk Hrdina
52. Jan Laur
3. 6. 14 19:00 METE1 Pavana AK A Praga Calcio CC 10. 6:1 (1:0)
Průměrné utkání. První poločas vyrovnaného průběhu, ve druhém se prosadili hráči týmu Pavana. Trnka
Pavana AK A Praga Calcio CC
Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Jakub Grafnetr, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Vít Krutilek, Jakub Oktávec, Benjamín Peterka, Martin Vančík vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Stanislav Mazouch, Michal Šindelář, Michal Urbánek, Tomáš Valouch
29., 57. Benjamín Peterka
36., 58. Tomáš Dragoun
48., 52. Martin Vančík
47. Tomáš Bárta
27. 5. 14 19:30 HOSTI Praga Calcio CC Kelímci 3.FC 9. 2:1 (2:1)
Hosté na tom byli herně mírně lépe, ovšem doplatili na hru bez střídání. Jan Hammer, Václav Soukup
Praga Calcio CC Kelímci 3.FC
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Stanislav Mazouch, Michal Šindelář, Michal Urbánek, Tomáš Valouch vs Jan NěmecMiloň Jedlička, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek, Marek Šindelář
24. Jiří Lacina
30. Michal Šindelář
17. Miloň Jedlička
20. 5. 14 18:30 HRAB3 J paví Ř Praga Calcio CC 8. 1:1 (1:0)
Průměrné utkání skončilo zaslouženou remízou. Voldán
J paví Ř Praga Calcio CC
Petr Jeník – Ondřej Čížek, Petr Dušek, Jiří Hampl, Tomáš Kočí, Timur Vagapov vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Stanislav Mazouch, Michal Šindelář, Michal Urbánek, Tomáš Valouch
10. Jiří Hampl 48. Lukáš Jirát
13. 5. 14 18:15 MIKU4 Praga Calcio CC H.K. 12 7. 3:3 (2:1)
Hosté se ujali rychle vedení, potom začali hrát pasivně, hru ovládl soupeř a 3 góly zaslouženě otočil zápas. Hosté dorovnali v posledních minutách utkání a získali bod za remízu. Čapla, Kacovský
Praga Calcio CC H.K. 12
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Michal Šindelář, Michal Urbánek, Tomáš Valouch vs Patrik Mirvald – Miroslav Ceman, Michal Černý, David Franěk, Josef Hochman, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka, Vladimír Slípka
22. Jaroslav Krejčí
27., 34. Michal Šindelář
2. Michal Černý
57., 60. Vladimír Slípka
29. 4. 14 19:30 TEMPO Dirty Bastards Praga Calcio CC 6. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání vyhrál šťastnější tým Kučera K., Rajniš J.
Dirty Bastards Praga Calcio CC
Jaromír Ambrus – Milan Hložek, Lukáš Kružík, Lukáš Lodin, Ondřej Melichar, Jakub Podlena, Martin Šebesta, Roman Sluka vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Stanislav Mazouch, Michal Šindelář, Michal Urbánek, Tomáš Valouch
12. Jakub Podlena
16. Milan Hložek
58. OG
29. Tomáš Bárta
47. Jaroslav Krejčí
22. 4. 14 19:45 HRAB3 Praga Calcio CC Unreal Students FC 5. 3:2 (0:1)
Oba tým se chovaly velmi sportovně. Domácí v závěru podržel brankář. Adam Bílý, Jakub Hubička
Praga Calcio CC Unreal Students FC
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Michal Šindelář, Michal Urbánek, Tomáš Valouch vs Davide Vitale – Tomáš Cerman, Giacomo Donini, Jaroslav Hoch, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Veselý, Štěpán Weinzettl
37. Tomáš Bárta
42. Tomáš Valouch
46. Michal Šindelář
18. Giacomo Donini
33. Tomáš Cerman
15. 4. 14 18:30 HRAB2 Tajfun AC Praga Calcio CC 4. 0:0 (0:0)
Dobrá okopávaná. Václav Kovařík
Tajfun AC Praga Calcio CC
Pavel Heral – Martin Endršt, Lukáš Heral, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Josef Novák vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Michal Šindelář
8. 4. 14 18:15 SLIVE Praga Calcio CC Smíchov PSK 3. 3:1 (2:1)
Již od začátku značná převaha CC. Výhra byla téměř nekompromisní. Na šestou ligu pomalý a neběhavý zápas. Petr Čermák, David Smrček
Praga Calcio CC Smíchov PSK
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Stanislav Mazouch, Michal Šindelář, Michal Urbánek, Tomáš Valouch vs Jakub Novák – Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, Jan Kašný, Alexander Lewicki, Vladimír Moc, Tomáš Uvíra, Zbyněk Vaňous
5. Michal Urbánek
26. Tomáš Bárta
38. Stanislav Mazouch
24. Zbyněk Vaňous
1. 4. 14 18:15 MIKU2 Síla vůle Praga Calcio CC 2. 3:0 (2:0)
Utkání bylo jednoznačně v režii domácího celku. Ve druhé půli si sice hráči hostů vytvořili šance, ale jejich neproměněním se připravili o přijatelnější výsledek. Hošek, Mlynařík