12. 6. 14 20:45 CESMI Gobi dezert Holosmetky FC B 10. 1:8 (0:4)
Jednoznačné utkání s převahou hostů. Martin Hajný, Lukáš Harazin
Martin HavelZdeněk Bambas, Tomáš Hejna, Miroslav Kozel, Jiří Kracík, Miloš Plachý vs Pavel Peterka – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jaroslav Komzák, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, František Presl, Václav Vrbický
30., 37., 44. Jiří Kühnel
35. Jaroslav Bellada
51. Stanislav Hnát
29. 5. 14 20:45 CESMI Holosmetky FC B Dynamit Vršovice 9. 3:2 (2:0)
Domácí dokázali v poslední minutě první půle vstřelit dvě branky a v první minutě druhé půle přidali další. Poté hosté dvěma přesnými zásahy snížili, ale vyrovnat se jim i přes velkou snahu nepodařilo. Otakar Moučka, Martin Gryc
Holosmetky FC B Dynamit Vršovice
Pavel Peterka – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, František Presl, Václav Vrbický vs Daniel Mlynář – Roman Danda, Tomáš Hendrych, David Kárník, Milan Musil, Tomáš Navrátil, Richard Slaměník
30., 31. Michal Černoch
30. Václav Vrbický
32. Richard Slaměník
34. Tomáš Navrátil
22. 5. 14 20:45 MIKU1 Druhá fáze Holosmetky FC B 8. 3:5 (0:3)
Zasloužená výhra hostujícího týmu, který byl po celou dobu lepším týmem. Kopřiva,Hladík
Druhá fáze Holosmetky FC B
Luboš Fiala – Petr Dočekal, Viktor Fojt, Ivo Hrdina, Aleš Kocour, Petr Škoda, Adam Šťastný, Ladislav Zvolský vs Jaroslav Komzák – Jaroslav Bellada, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, František Presl, František Tichý, Václav Vrbický
35., 40. Ivo Hrdina
55. Aleš Kocour
9. Václav Vrbický
17. Stanislav Hnát
21., 37. Jaroslav Bellada
49. František Presl
15. 5. 14 20:45 CESMI Holosmetky FC B Torolka 7. 2:2 (0:0)
Poměrně vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách, který po závěrečném tlaku hostů skončil spravedlivou remízou. Pavel Trnka, Jakub Hudec
Holosmetky FC B Torolka
Jaroslav Bellada – Stanislav Hnát, Jaroslav Komzák, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, Pavel Peterka, František Presl, František Tichý, Václav Vrbický vs Pavel Pražák – Pavel Čermák, Jiří Perůtka, Tomáš Pressl, Tomáš Rollinger, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl, Ondřej Valenta
32. Patrik Laibl
42. František Presl
45. Ondřej Valenta
55. Tomáš Rollinger
8. 5. 14 20:45 CESMI !nBev Tigers Holosmetky FC B 6. 3:4 (2:2)
Utkání doprovázelo spoustu zbytečných slov ze strany hostů. V první půli vyrovnané, po změně stran získali zkušenější hosté převahu a ovládli utkání. Jan Trusina, Lukáš Veselý
!nBev Tigers Holosmetky FC B
Remigiusz Nowak – Andrei Bölöni, Pierre De Pauw, Michael Dörries, Pavel Jeřábek, Yoann Kollner, Gerrit Maatkamp, Paulo Machado, Hugo Staman, Jaromír Staroba, Wouter van der Harg vs Pavel Peterka – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, František Tichý, Václav Vrbický
5. Hugo Staman
21. Gerrit Maatkamp
56. Remigiusz Nowak
23. Jaroslav Bellada
29., 54. Stanislav Hnát
42. František Tichý
24. 4. 14 19:30 MIKU3 CFG Suchdol Holosmetky FC B 4. 2:4 (0:2)
Svižné utkání, kombinační fotbal, ve kterém rozhodla lepší koncovka. Jan Makal, Petr Mára
CFG Suchdol Holosmetky FC B
Luděk Markvart – Libor Bican, Petr Coka, Jiří Fejfar, David Krejčí, Tomáš Linhart, Bohumír Nepožítek, Michal Novák, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Jiří Kühnel – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jaroslav Komzák, Patrik Laibl, František Presl, Václav Vrbický
35., 45. Petr Coka 4., 55. Václav Vrbický
17., 42. Stanislav Hnát
17. 4. 14 20:45 CESMI Holosmetky FC B Šejk Peterka 5. 8:3 (4:1)
Hrálo se ve velmi poklidném tempu, domácí byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem. Paleček
Holosmetky FC B Šejk Peterka
Pavel Peterka – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, Václav Vrbický vs Michal Srnec – Petr Hach, Javier Marroquin, Jan Tlášek, Michal Urbančík, Andres Vidal
10., 30. Stanislav Hnát
11., 48., 50., 58. Václav Vrbický
28. Jaroslav Bellada
40. Jiří Kühnel
20., 59. Petr Hach
45. Jan Tlášek
10. 4. 14 20:45 CESMI Holosmetky FC B Sorry FC 3. 1:4 (0:1)
Velmi kvalitní utkání, které svou úrovní převyšovalo 8.hanspaulskou ligu. Hosté byli o něco lepší a zaslouženě vyhráli. Janča,Horák
Holosmetky FC B Sorry FC
Pavel Peterka – Michal Černoch, Jaroslav Komzák, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, František Presl, František Tichý, Václav Vrbický vs Petr Vtípil – Josef Antoš, Pavel Lebeda, Michal Mertl, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Radek Taške
59. František Tichý 4. Pavel Škirda
32. Michal Mertl
42. Jakub Sochor
60. Vilém Svoboda
3. 4. 14 20:45 CESMI Partizan Jednota Holosmetky FC B 2. 2:10 (0:5)
Slušně hraný zápas, ve kterém byl tým Holosmetky lepší a bylo jen otázkou jaké bude skóre. Partizán měl za stavu 5:0  šanci snížit z penalty, ale nevyužil ji. Nakonec ale zaslouženě dva góly vstřelil, a i když jich dost dostal, jejich gólman zaujal svými výlety až před branku soupeře. Některé akce a následně góly Holosmetek byly oku lahodící.
Partizan Jednota Holosmetky FC B
Martin BystrianskýPetr Daniel, Lukáš Drobník, Lukáš Dvořáček, Václav Kopáček, Jiří Machálek, Ondřej Rechner, Pavel Streichsbier, Michal Vejvoda vs Pavel Peterka – Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jaroslav Komzák, Jiří Kühnel, František Tichý, Václav Vrbický