Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 19.6.14 | 19:30 | MIKU2 | CFC Letňany Křídla Ďáblic VET A | 11. | 2:2 |
Čt 5.6.14 | 20:15 | P2 | Křídla Ďáblic VET A Nemesis VET | 10. | 6:1 |
Čt 29.5.14 | 19:00 | P1 | Křídla Ďáblic VET A Viktoria Bítovská VET A | 9. | 3:2 |
Čt 22.5.14 | 18:15 | HANSP | Inter Lotyšák VET A Křídla Ďáblic VET A | 8. | 0:6 |
Čt 15.5.14 | 18:15 | MIKU1 | Křídla Ďáblic VET A Queen´s park club VET | 7. | 3:4 |
Čt 1.5.14 | 17:00 | DEKAN | Stará Garda VET Křídla Ďáblic VET A | 6. | 8:2 |
Čt 24.4.14 | 18:15 | BECH | Křídla Ďáblic VET A DP Xaverov | 5. | 3:8 |
Po 21.4.14 | 16:15 | P3 | Úderka Žižkov Křídla Ďáblic VET A | 4. | 10:2 |
Ne 13.4.14 | 19:45 | HOSTI | Křídla Ďáblic VET A The Penguins 6:5 XXL | 3. | 5:1 |
St 2.4.14 | 20:15 | P2 | Šrot FC VET Křídla Ďáblic VET A | 2. | 6:2 |
St 26.3.14 | 18:30 | HRAB2 | Křídla Ďáblic VET A Anton aus Tirol | 1. | 3:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Queen´s park club VET | 11 | 8 | 2 | 1 | 43:21 | 18 |
2. | DP Xaverov | 11 | 8 | 1 | 2 | 61:22 | 17 |
3. | Úderka Žižkov | 11 | 7 | 2 | 2 | 47:28 | 16 |
4. | Viktoria Bítovská VET A | 11 | 7 | 0 | 4 | 33:26 | 14 |
5. | Anton aus Tirol | 11 | 6 | 1 | 4 | 56:38 | 13 |
6. | CFC Letňany | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:21 | 13 |
7. | Šrot FC VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 32:38 | 10 |
8. | Křídla Ďáblic VET A | 11 | 4 | 1 | 6 | 37:49 | 9 |
9. | Stará Garda VET | 11 | 4 | 0 | 7 | 37:33 | 8 |
10. | Inter Lotyšák VET A | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:52 | 7 |
11. | The Penguins 6:5 XXL | 11 | 2 | 0 | 9 | 27:56 | 4 |
12. | Nemesis VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 12:61 | -1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 8.6.14 | 15:00 | P3 | Dýně AC A Vodka team FC (HL8P) |
Ne 8.6.14 | 16:15 | P3 | Old boys Bohemia Chips Poštmistři VET B (VL4E) |
Ne 8.6.14 | 17:30 | P3 | Blueghost.cz FC Bad Boys FC (HL8P) |
Út 24.6.14 | 17:45 | ZABEH | Speciál Bráník A Autobazar Duo A (HL4B) |
Út 24.6.14 | 19:00 | ZABEH | Blesk VK SUP Javorák plus (SVL1A) |
Út 24.6.14 | 20:15 | ZABEH | VV Vokra SV Bítovská SUP (SVL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Kolář Jakub | 1 | 0 |
Lupoměch Jiří | 9 | 7 |
Mach Jan | 1 | 1 |
Mach Tomáš | 9 | 14 |
Mrázek Tomáš | 6 | 2 |
Slaninka Jan | 4 | 0 |
Svoboda Jaroslav | 11 | 0 |
Tikal František | 1 | 0 |
Vejvoda Roman | 6 | 3 |
Vesecký Karel | 10 | 3 |
Voldán Tomáš | 3 | 2 |
Yousif Jan | 11 | 5 |