Ne 21.9.14 12:30 ZAK Fernet team Říčany Zimbru Olymp B   (HL8N)
Ne 28.9.14 17:30 SANC2 Alkmar ONBLACK   (HL8O)
Ne 28.9.14 18:45 SANC2 Viktoria Bítovská B Pražský axiom   (HL8J)

24. 11. 14 19:45 STER3 Santa Dominica VET CFC Letňany 11. 2:5 (1:4)
Dynamické utkání o jehož vítězi rozhodl střelecký koncert hráče Smolky. Trnka
Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Jozef Hanulík, Michal Jakl, Michal Lipovský, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Stříbrný vs Lubomír Vojta – Petr Adamec, Tomáš Janda, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Jan Roubíček, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Jakub Smolka, Richard Starý, Jan Svoboda, Oldřich Vodrážka
55. Petr Prokop
2., 7., 12., 13. Jakub Smolka
50. Richard Starý
12. 11. 14 20:45 MIKU3 CFC Letňany Prapražačka A 10. 5:0 (1:0)
Letňany od první minuty dominovaly a soupeře k ničemu nepustily. Jan Kašný, Tomáš Uvíra
CFC Letňany Prapražačka A
Jiří Černý – Petr Adamec, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Jan Roubíček, Stanislav Sabol, Jakub Smolka, Richard Starý, Jan Svoboda, Oldřich Vodrážka vs Petr Kubín – Jiří Garai, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Pavel Staněk, Branislav Večerek, Dušan Voleský, Zbyněk Zahrádka
4., 46., 55. Jan Roubíček
33. Stanislav Sabol
46. Jan Svoboda
8. 11. 14 10:00 KBELY Keckafogo KK VET CFC Letňany 9. 5:2 (1:2)
Myslím že by si po uvodních minutách na domácí nikdo nevsadil, ale byli to Letňany, které přestaly hrát svou hru a Keckafogo toho okamžitě využilo. Smetana, Mlynařík
Keckafogo KK VET CFC Letňany
Petr Třešňák – Antonín Drbušek, Roman Faic, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Aleš Netolický, Petr Pelíšek vs Lubomír Vojta – Petr Adamec, Tomáš Janda, Stanislav Obešlo, Martin Průša, Stanislav Sabol, Richard Starý, Jan Svoboda, Oldřich Vodrážka
27., 47. Petr Pelíšek
36. Roman Faic
37. Roman Mašek
56. Aleš Netolický
8., 22. Jan Svoboda
23. 10. 14 19:30 BECH CFC Letňany Křídla Ďáblic VET A 8. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Husák
CFC Letňany Křídla Ďáblic VET A
Lubomír Vojta – Tomáš Janda, Zdeněk Kreuzer, Michal Pangrác, Martin Průša, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Richard Starý, Jan Svoboda, Oldřich Vodrážka vs
16. 10. 14 20:15 P3 Kent CFC Letňany 7. 4:1 (4:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a prakticky rozhodli o svém vítězství už v prvním poločase, ve druhém už se jen dohrávalo. Dalibor Bláha
Kent CFC Letňany
Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Petr Potoček vs Lubomír Vojta – Tomáš Janda, Zdeněk Kreuzer, Michal Pangrác, Martin Průša, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Richard Starý, Jan Svoboda, Oldřich Vodrážka
13. Petr Potoček
22., 24. Milan Mužátko
28. Jiří Kordovský
41 Jiří Kordovský 42. Jan Svoboda 41. Jan Svoboda
6. 10. 14 20:45 MIKU2 CFC Letňany Malostranský SK 6. 1:5 (0:3)
Nervózní utkání. Zaslouženě zvítězil tým, který proměnil šance. Kubík, Král
CFC Letňany Malostranský SK
Jiří Černý – Petr Adamec, Tomáš Janda, Michal Pangrác, Martin Průša, Stanislav Sabol, Richard Starý, Jan Svoboda, Oldřich Vodrážka vs Tomáš Pospíšil – Miroslav Běloch, Martin Braný, Roman Čížek, Miroslav Ilušák, Milan Kozel, Milan Pokorný
46. Martin Průša 10., 12. Martin Braný
16. Milan Pokorný
35., 60. Milan Kozel
29. 9. 14 19:15 ZAK Javorák CFC Letňany 5. 5:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které domácí rozhodli až v závěru utkání. Klail, Vojtěch
Javorák CFC Letňany
Zdeněk Krejčí – Jan Eibl, Jan Galetka, Lukáš Krupička, Pavel Kurz, Martin Lančarič, Matouš Rous, Michael Rozbora, Marek Urx vs Lubomír Vojta – Petr Adamec, Tomáš Janda, Stanislav Obešlo, Martin Průša, Jakub Smolka, Jan Svoboda, Oldřich Vodrážka
4. Jan Svoboda
23. 9. 14 19:15 SCBEC CFC Letňany Gambrinus VH VET 4. 5:1 (3:0)
Hráči hostů od první minuty vyprovokovávali konflikty jak se soupeřem tak s rozhodčím. Vše vygradovalo v 10. minutě po jasné penaltě za ruku ve vápně. Od té doby se už na fotbal vůbec nesoustředili a krátce po přestávce prohrávali již 0:4. Utkání se dohrálo jedině díky disciplinovanosti a inteligenci vítězných domácích. Radek Matoušek, Martin Prokop
CFC Letňany Gambrinus VH VET
Jiří ČernýPetr Adamec, Tomáš Janda, Zdeněk Kreuzer, Michal Pangrác, Martin Průša, Michal Škopek, Jakub Smolka, Richard Starý, Jan Svoboda, Oldřich Vodrážka vs Michal Petráš – Pavel Grégr, Ladislav Jacko, Josef Kůs, František Novák, Milan Novák, Martin Přáda
10., 60. Petr Adamec
17. Michal Škopek
27. Martin Průša
31. Jan Svoboda
57. Martin Přáda
17. 9. 14 19:45 HRAB2 CFC Letňany VV Vokra VV 3. 1:3 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání. Domácí měli více ze hry, ale nedávali branky. Hosté z rychlého přechodu do útoku dali tři góly a tím pádem vyhráli.
CFC Letňany VV Vokra VV
Martin Průša – Petr Adamec, Tomáš Janda, Zdeněk Kreuzer, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Stanislav Sabol, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Pavel Vrkoslav – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Pavel Haltuf, Michael Procházka, Petr Řezáč, Pavel Zmatlík
9. Oldřich Vodrážka 11. Michael Procházka
42. Pavel Haltuf
57. Ondřej Bláha
9. 9. 14 19:30 MIKU3 Folprecht 1.FC VET CFC Letňany 2. 5:3 (2:3)
Velice kvalitní utkání, které nabídlo mnoho pohledných akcí na obou stranách. Vyhrát mohli oba týmy, ale šťastnější nakonec byli domácí, kteří rozhodli v závěru utkání.
Folprecht 1.FC VET CFC Letňany
Aleš Holba – Robert Benda, Jiří Benda ml., Štěpán Černý, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jiří Samek vs Stanislav ObešloPetr Adamec, Tomáš Janda, Zdeněk Kreuzer, Michal Pangrác, Martin Průša, Stanislav Sabol, Oldřich Vodrážka
6. Pavel Hornek
22., 57. Jiří Samek
36. Josef Körner ml.
45. Roman Kubálek
10., 29. Petr Adamec
14. Michal Pangrác
3. 9. 14 20:15 P1 CFC Letňany Šrot FC VET 1. 6:2 (3:0)
Velice technické utkání. Letňany si celý zápas pomáhali se svým gólmanem a Šrot, jenž hrál bez střídání, na ně fyzicky nestačil. V závěru pak Letňany zápas vypouštěli.