Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 24.11.14 | 19:45 | STER1 | Křídla Ďáblic VET A Malostranský SK | 11. | 0:6 k. |
Čt 13.11.14 | 18:00 | SCBEC | Malostranský SK Kent | 10. | 2:2 |
St 5.11.14 | 19:45 | HRAB2 | Malostranský SK VV Vokra VV | 9. | 0:6 |
Po 20.10.14 | 20:15 | METE1 | Javorák Malostranský SK | 8. | 1:4 |
Po 13.10.14 | 19:15 | SCBEC | Malostranský SK Gambrinus VH VET | 7. | 7:0 |
Po 6.10.14 | 20:45 | MIKU2 | CFC Letňany Malostranský SK | 6. | 1:5 |
Út 30.9.14 | 19:30 | MIKU4 | Malostranský SK Folprecht 1.FC VET | 5. | 1:1 |
St 24.9.14 | 20:15 | P1 | Šrot FC VET Malostranský SK | 4. | 1:3 |
Út 16.9.14 | 17:45 | ZABEH | Malostranský SK Santa Dominica VET | 3. | 5:3 |
Po 8.9.14 | 18:15 | MIKU4 | Prapražačka A Malostranský SK | 2. | 0:2 |
Pá 5.9.14 | 19:15 | ZAK | Malostranský SK Keckafogo KK VET | 1. | 0:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Folprecht 1.FC VET | 11 | 8 | 1 | 2 | 52:25 | 17 |
2. | Malostranský SK | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:21 | 14 |
3. | VV Vokra VV | 11 | 6 | 2 | 3 | 43:32 | 14 |
4. | Santa Dominica VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:39 | 13 |
5. | Javorák | 11 | 5 | 3 | 3 | 34:23 | 13 |
6. | Kent | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:30 | 11 |
7. | CFC Letňany | 11 | 5 | 0 | 6 | 37:32 | 10 |
8. | Keckafogo KK VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:34 | 10 |
9. | Gambrinus VH VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:34 | 10 |
10. | Šrot FC VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:25 | 9 |
11. | Prapražačka A | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:35 | 9 |
12. | Křídla Ďáblic VET A | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 14.10.14 | 18:15 | MIKU4 | Autobazar Duo A Felix club (HL4B) |
Út 14.10.14 | 19:30 | MIKU4 | Ortopedie Dřevorubci Modřany S (SVL1A) |
Út 14.10.14 | 20:45 | MIKU4 | The Wall Les Miserables (HL4B) |
St 12.11.14 | 17:00 | HANSP | Vokra VV Tamu Pua 1.FC A (HL4C) |
St 12.11.14 | 18:15 | HANSP | Tajfun AC Arctica Islandica (HL7D) |
St 12.11.14 | 19:30 | HANSP | Borcibalona FC B Pendula Bona AC (HL6E) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Běloch Miroslav | 9 | 3 |
Braný Martin | 10 | 12 |
Čermák Pavel | 3 | 0 |
Čížek Roman | 3 | 0 |
Ilušák Miroslav | 10 | 6 |
Jůna Tomáš | 3 | 0 |
Kozel Milan | 10 | 2 |
Pokorný Milan | 9 | 5 |
Pospíšil Tomáš | 10 | 0 |
Šobr Jan | 2 | 0 |