12. Speciál Braník VET 11 0 0 11 0:66 -6

Út 14.10.14 19:00 METE1 BongoBongo AC Koberce Trend ARG   (HL3B)
Út 14.10.14 20:15 METE1 Friends Prague Morová rána 1.FC   (HL5C)
Čt 30.10.14 17:00 BECH Palouček AC Dromedarians Praha   (HL6G)
Čt 30.10.14 18:15 BECH Běchovice VET Monočlánek FC VET   (VL4E)
Út 4.11.14 19:00 P1 Torpedo Ohrobec SKA Steve   (HL4B)
Út 4.11.14 20:15 P1 GFC Regent B Sorry FC   (HL7C)

24. 11. 14 17:45 SANC1 Torzoo VET Křídla Ďáblic VET B 11. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, kde hosté byli důraznější v koncovce a po zásluze vyhráli. Boubín
Torzoo VET Křídla Ďáblic VET B
Václav Jílek – Stanislav Bednář, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Robert Palágyi, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd vs Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Michal Král, Karel Kreuzer, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal, Jiří Richter
4. Václav Oudrán 31. Jan Répal
39. Jiří Prokop
10. 11. 14 20:15 DABLI Blue devils VET Torzoo VET 10. 4:5 (1:1)
Velice vyrovnané a opatrné utkání utkání, které v 55´minutě rozhodl Kopečný. Roland Kralik, Filip Bartůšek
Blue devils VET Torzoo VET
Roman Libich – Jan Černý, Michael Černý, Miroslav Charvát, Jaroslav Lehovec, Pavel Mihálik, Miloslav Nergl, Václav Stuchl, Roman Švambera vs Jiří Dragon – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd
15. Miroslav Charvát
34. Miloslav Nergl
36. Pavel Mihálik
51. OG
5., 50., 51. Martin Kult
40., 55. Boris Kopečný
5. 11. 14 19:00 zzKLAU1 Torzoo VET Károv ZJ veteran 9. 4:3 (3:1)
O něco techničtější Torzoo šlo v zápase za vítězstvím od první minuty. Josef Exner, Jiří Krejčík
Torzoo VET Károv ZJ veteran
Václav Jílek – Jiří Dragon, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Robert Palágyi, Jan Šmíd vs Zdeněk Reich – Milan Baláž, Pavel Dologa, Jozef Hudák, Jiří Košťál, Zdeněk Martinovský, Gnat Nechypor
11., 19. Martin Kult
23. Jiří Dragon
54. Václav Oudrán
21., 50. Jiří Košťál
49. Zdeněk Martinovský
20. 10. 14 17:00 DEKAN Befeleme VET Torzoo VET 8. 6:1 (1:1)
Ve výsledku jasné utkání, které však bylo ze začátku trochu nervózní a dokonce se tým Torzoo ujal vedení trochu sporným gólem, kterému předcházel kontakt hráčů. Postupně se však projevila síla střídačky vítěze. Pavel Ježek, Robert Pojer
Befeleme VET Torzoo VET
Jaroslav Tichý – Tomáš Caizl, Václav Hrabě, Stanislav Hyžík, Petr Janda, Václav Jirsák, Erik Kubeša, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Josef Velán vs Václav Jílek – Stanislav Bednář, Jiří Dragon, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Robert Palágyi, Jan Šmíd
25. Stanislav Hyžík
40. Roman Moulis
44. Václav Jirsák
45., 49., 60. Erik Kubeša
10. Jiří Dragon
13. 10. 14 19:00 zzKLAU1 Torzoo VET Věčná žízeň FC VET 7. 0:5 (0:3)
Lepší tým opanoval utkání a zaslouženě vyhrál. Šmahal, Hubálková
Torzoo VET Věčná žízeň FC VET
Ľubomír Prokop – Stanislav Bednář, Jiří Dragon, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Jan Šmíd, Petr Viesner vs Tomáš Foferka – Roman Čečák, Boris Damjanov, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Václav Kozmík, Zdeněk Mikuš, Jan Zdich
16., 50., 52. Pavel Kameš
17. OG
24. Tomáš Foferka
7. 10. 14 19:45 HRAB1 Traktor Praha VET Torzoo VET 6. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Rozhodla lepší produktivita domácího týmu, o kterou se staral především Malaník, který rozehrával všechny akce domácího týmu. David Bárta, Jaroslav Hájek
Traktor Praha VET Torzoo VET
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Petr Ošlejšek, Luděk Tobola vs Václav Jílek – Stanislav Bednář, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Robert Palágyi, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd
12. Jiří Malaník
55. Vladimír Brenner
1. 10. 14 17:00 DEKAN Torzoo VET Touš KK 5. 1:4 (0:2)
Vyrovnané utkání, ale hosté lépe naložili se svými šancemi. Štefan Ševčík
Torzoo VET Touš KK
Václav Jílek – Stanislav Bednář, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Robert Palágyi, Jan Šmíd vs Marek Valter – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Petr Mára, Jan Sluka, Jan Vrba
37. Václav Oudrán 2., 43. Jan Sluka
25. Miroslav Chrástek
50. Petr Bureš
22. 9. 14 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Torzoo VET 4. 2:3 (0:1)
Utkání bojovné, plné nepřesností vyhráli šťastnější hosté. Hošek, Plucar
Vyprahlo FC VET Torzoo VET
Stanislav Krejčí – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Milan Türkott, Bohumil Wasserbauer vs Václav Jílek – Stanislav Bednář, Jiří Dragon, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Robert Palágyi, Jan Šmíd
41. Daniel Joska
43. Jaroslav Cígler
23. Stanislav Bednář
40. Jiří Dragon
41. Martin Kult
15. 9. 14 20:15 P3 Speciál Braník VET Torzoo VET 3. 0:6 k.
Domácí prohráli smolně. Byli lepší, měli více šancí, nicméně nevyvarovali se laciných chyb, na které doplatili. Procházka M.
Speciál Braník VET Torzoo VET
Jiří Nový – Roman Fiala, Ota Kopřiva, Petr Šedivý, Ivan Vokurka, Jaroslav Zíka vs Václav Jílek – Stanislav Bednář, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Jan Šmíd, Petr Viesner
26. Roman Fiala
38. Ivan Vokurka
13. Petr Novák
16. Boris Kopečný
53. Martin Kult
58. Stanislav Bednář
8. 9. 14 18:15 DEKAN Torzoo VET Palouček AC VET 2. 6:4 (1:3)
Hosté měli rychlý začátek, ale s přibývajícími minutami ztráceli na aktivitě a závěrečných 20 minut bylo v režii domácích. Roman Hlinák, Stanislav Petroušek
Torzoo VET Palouček AC VET
Ľubomír Prokop – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Václav Oudrán, Jan Šmíd vs Petr Přibáň – Jan Auředník, Stanislav Druba, Petr Hofhanzl, Michal Jansa, Martin Klail, Václav Zikán