12. Speciál Braník VET 11 0 0 11 0:66 -6

Út 21.10.14 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Daltonové VET   (VL3B)
Út 21.10.14 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Šachta UK VET   (VL4B)
St 12.11.14 19:00 P3 K.T.S. FC Felix club   (HL4B)
St 12.11.14 20:15 P3 Batalion Vinohrady FC Přezletice SG   (VL4C)
Čt 20.11.14 19:15 SCBEC VŠSK MFF UK B Útlum   (HL4D)
Čt 20.11.14 20:30 SCBEC Klika CFA Libeň SK A   (HL8G)

24. 11. 14 17:45 SANC1 Torzoo VET Křídla Ďáblic VET B 11. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, kde hosté byli důraznější v koncovce a po zásluze vyhráli. Boubín
Torzoo VET Křídla Ďáblic VET B
Václav Jílek – Stanislav Bednář, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Robert Palágyi, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd vs Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Michal Král, Karel Kreuzer, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal, Jiří Richter
4. Václav Oudrán 31. Jan Répal
39. Jiří Prokop
10. 11. 14 19:00 SANC1 Křídla Ďáblic VET B Speciál Braník VET 10. 6:0 k.
Utkání dvou rozdílných poločasů. Hráči týmu Speciál Braník v prvním poločase dobře bránili, po změně stran se výrazně prosadil soupeř. Trnka
Křídla Ďáblic VET B Speciál Braník VET
Vojtěch Engelmann – Karel Kreuzer, Emil Kuman, Petr Mach, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal, Jiří Richter vs Ivan Vokurka – Roman Fiala, Ota Kopřiva, Jiří Nový, Pavel Procházka, Petr Šedivý
26., 55. Karel Kreuzer
37., 56. Jan Répal
40. Martin Marek
33. Pavel Procházka
3. 11. 14 17:00 DEKAN Palouček AC VET Křídla Ďáblic VET B 9. 0:5 (0:3)
Už od začátku jednoznačné utkání,  kdy je potřeba ocenit aspoň snahu dohrát čestně od hráčů AC Paloučku. Otta
Palouček AC VET Křídla Ďáblic VET B
Petr Přibáň – Jan Auředník, Michal Jansa, Martin Klail, Václav Zikán vs Vojtěch Engelmann – Karel Kreuzer, Emil Kuman, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Richter
2., 45. Jiří Richter
17., 34. Emil Kuman
28. Karel Kreuzer
20. 10. 14 19:00 SANC2 Křídla Ďáblic VET B Miminka AC VET 8. 3:3 (1:2)
Remízový zápas od počátku. Velmi vyrovnané utkání, které nabídlo hezký fotbal. Dufek
Křídla Ďáblic VET B Miminka AC VET
Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jan Répal, Jiří Richter vs Luděk Chlup – Milan Bartoň, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička
1., 52. Jiří Richter
45. Emil Kuman
52 Jan Répal 7., 15. Vlastimil Krkoška
38. Antonín Buriánek
60. Luděk Chlup
13. 10. 14 19:00 SANC2 Křídla Ďáblic VET B Vyprahlo FC VET 7. 2:7 (1:3)
Zcela jasné utkání, kde Vyprahlo byli efektivní v koncovce a zaslouženě vyhráli. Dufek, Dufek
Křídla Ďáblic VET B Vyprahlo FC VET
Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Karel Kreuzer, Petr Mach, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Richter vs Stanislav Krejčí – Jaroslav Cígler, Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
26. Jiří Richter
60. Karel Kreuzer
7., 22. Jaroslav Pešek
26., 47., 60. Jaroslav Cígler
43. Václav Leitermann
54. Daniel Joska
6. 10. 14 20:15 DABLI Blue devils VET Křídla Ďáblic VET B 6. 4:3 (2:0)
Vypadalo to, že utkání skončí zaslouženou dělbou bodů, ale domácí dokázali v poslední minutě strhnout vítězství na svou stranu. Plucar,Smetana
Blue devils VET Křídla Ďáblic VET B
Roman Libich – Jan Černý, Michael Černý, Miroslav Charvát, Jaroslav Lehovec, Pavel Mihálik, Miloslav Nergl, Václav Stuchl, Roman Švambera vs Jan Répal – Tomáš Berný, Vojtěch Engelmann, Emil Kuman, Petr Mach, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Richter
9. Pavel Mihálik
29., 36. Michael Černý
60. Miroslav Charvát
33., 37., 59. Emil Kuman
29. 9. 14 19:00 SANC1 Křídla Ďáblic VET B Károv ZJ veteran 5. 3:7 (3:4)
Vyrovnané utkání a výsledek byl moc krutý pro Křídla. Jenže koncovka Károva byla přesná. Janča, Jančová
Křídla Ďáblic VET B Károv ZJ veteran
Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Michal Král, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Petr Mach, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jiří Richter vs Zdeněk Reich – Milan Baláž, Václav Běloch, Pavel Dologa, Jozef Hudák, Jiří Košťál, Zdeněk Martinovský, Gnat Nechypor
52. Milan Baláž
22. 9. 14 19:00 SANC1 Befeleme VET Křídla Ďáblic VET B 4. 4:5 (1:4)
Hosté si vytvořili v první půli náskok, který i přes snížení domácího týmu dokázali udržet. Čapla,Kočí
Befeleme VET Křídla Ďáblic VET B
Dušan Kuzmík – Tomáš Caizl, Václav Hrabě, Stanislav Hyžík, Petr Janda, Václav Jirsák, Erik Kubeša, Roman Moulis, Josef Velán vs Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Pavel Dvořák, Karel Kreuzer, Petr Mach, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal, Jiří Richter
13., 35., 50. Erik Kubeša
47. Roman Moulis
2., 5. Jiří Richter
4. Pavel Dvořák
15. Martin Ponikelský
33. Petr Mach
15. 9. 14 19:00 SANC1 Křídla Ďáblic VET B Věčná žízeň FC VET 3. 1:5 (1:3)
Zápas byl jednoznačný, ale i tak se oběma celkům dařilo hrát pěkný kombinační fotbal. Jiří Nemeš
Křídla Ďáblic VET B Věčná žízeň FC VET
Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Michal Král, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Petr Mach, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Prokop vs Tomáš Vrtílka – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Miloš Jirák, Tomáš Kirbl, Zdeněk Mikuš, Karel Novák, Jan Zdich
21. Emil Kuman 5., 26. Karel Novák
20., 34. Roman Čečák
52. Miloš Jirák
8. 9. 14 19:00 SANC1 Traktor Praha VET Křídla Ďáblic VET B 2. 4:3 (3:1)
Vyrovnané utkání, vyhrál o trochu lepší tým. Marek Gerschon
Traktor Praha VET Křídla Ďáblic VET B
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Luděk Tobola vs Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal