9. Deportivo Estudiantil FC B 11 4 0 7 29:38 8

Pá 10.4.15 18:15 BECH Premiéra TV Keckafogo KK VET   (VL2A)
Pá 10.4.15 19:30 BECH Sklenářka FC Gladiators Beroun   (HL4E)
Pá 10.4.15 20:45 BECH Co je? Rito Pls   (HL8K)
Čt 7.5.15 17:00 HANSP Pistol Shrimps No fear KK   (HL8J)
Čt 7.5.15 18:15 HANSP Real Prd La Famiglia   (HL6G)
Čt 7.5.15 19:30 HANSP Ol´school Fellas BK Rito Pls   (HL8K)

23. 6. 15 19:30 BECH Tatran Válec Deportivo Estudiantil FC B 11. 1:4 (1:1)
Bojovné a vyrovnané utkání, které rozhodlo střelecké štěstí na kopačkách hráčů vítězného mužstva. Ladislav Němec, David Pšenica
Tatran Válec Deportivo Estudiantil FC B
Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Jakub Novotný vs Giovanni Mina – Jose Alonso Morales, Iván de Jesús Beltrán Hernandez, Cyril Cadete, Armando Jacobo Rivera, Dušan Krajča, David Ramos Molano, Ricardo Rivera Martinez, David Rodriguez, Jakub Sládeček, Thiago Teodoro
19. Rastislav Malý 17. Thiago Teodoro
34. Ricardo Rivera Martinez
49., 51. Jakub Sládeček
9. 6. 15 20:45 TEMPO Tycho de Brahe FC A Tatran Válec 10. 6:0 (2:0)
Utkání bylo kontumováno ve prospěch Tycho de Brahe pro start hráče Tatranu Válec v trestu. Martin Bučinský, Filip Remenec
Tycho de Brahe FC A Tatran Válec
Josef Oplt – Adriano Brugioni, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Jan Oplt, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek vs Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, Jan Maštalíř, David Michajlov, Jakub Novotný, Pavel Pastorčák
4. Jan Oplt
26. Jiří Runtsch
31. Petr Dlouhý
47. Pavel Pastorčák
53. Rastislav Malý
2. 6. 15 20:45 BECH Polární záře Tatran Válec 9. 1:3 (1:2)
Pěkný fotbal ve vysokém nasazení obou celků. Tomáš Caizl, Jaroslav Němeček
Polární záře Tatran Válec
Zbyněk Šaller – David Lojek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, Jan Maštalíř, David Michajlov, Jakub Novotný, Pavel Pastorčák
1. David Lojek 24 Vítězslav Rákosník 13. Rastislav Malý
19. Petr Dlouhý
38. Pavel Pastorčák
43. Pavel Pastorčák
26. 5. 15 20:45 BECH Tatran Válec Penco FC 8. 3:2 (0:1)
Dramatické utkání, které v závěru otočili ve svéj prospěch domácí. Penco by si ale bod zasloužilo. Matouš Novosad, Michael Krutina
Tatran Válec Penco FC
Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Pavel Pastorčák vs Martin Dankanin – Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Matěj Grebeň, Tomáš Hertl, David Prachař, Petr Větrovec, Michal Voith
56., 59. Petr Dlouhý
57. Marek Dastych
29. Michal Voith
39. Patrik Byrouti
19. 5. 15 19:00 METE2 Pavana AK A Tatran Válec 7. 6:0 (3:0)
Pavana měla po celou dobu navrch a odpovídá tomu i skóre. Kvalitní zápas na obou stranách. Utkání se odehrálo v duchu fair-play. Vít Nešpor, Martin Hybášek
Pavana AK A Tatran Válec
Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Jiří Nohava, Jakub Oktávec, Benjamín Peterka, David Smrčina vs Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Pavel Pastorčák
4., 34. Lukáš Hejtman
25. David Smrčina
27. Tomáš Dragoun
51. Petr Kardinál
58. Benjamín Peterka
12. 5. 15 20:45 BECH Tatran Válec Kliďas FC 6. 1:6 (0:3)
První poločas byla patrná velká převaha hostů. Tatran se k ničemu nedostal. Ve 2. půli se utkání již změnilo v exhibici. Tomáš Verner, Martin Ouředníček
Tatran Válec Kliďas FC
Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, David Michajlov, Pavel Pastorčák vs Bohuslav Křeček – Tomáš Búřil, Dalibor Križan, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Roman Šinágl, Jan Slezák, Václav Venta
51. Petr Dlouhý 1., 35., 59. Roman Šinágl
20. Tomáš Búřil
30., 32. Václav Venta
28. 4. 15 20:30 SCBEC Horoušany FC Tatran Válec 5. 6:0 (3:0)
Velmi jednostranné utkání, kdy domácí tým nedal hostům vůbec žádnou šanci a nekompromisně zvítězil 6:0. Symon
Horoušany FC Tatran Válec
Pavel Lysý – Robert Kocour, Karel Nedvěd, Jakub Novotný, Petr Piroš, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička vs Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, Jan Maštalíř, David Michajlov, Jakub Novotný, Pavel Pastorčák
5., 16., 60. Tomáš Růžička
18. Petr Procházka
39., 56. Tomáš Regner
21. 4. 15 20:45 BECH Tatran Válec Friends Prague 4. 0:5 (0:1)
Ač utkání vypadalo vyrovnaně, branky střílel jen jeden tým, a to Friend Prague. Po první půli moc jasně nebylo. Ale ve druhé po vlastní brance ve 35. minutě už ano. Výborně chytal i gólman vítězů. Jambor
Tatran Válec Friends Prague
Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Pavel Pastorčák vs Martin Lukeš – Jan Behro, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil
28. Daniel Ungermann
33., 45. Michal Korejčík
35. OG
52. Aleš Kopeček
14. 4. 15 20:45 BECH Gepard AFC Tatran Válec 3. 4:1 (2:1)
Zasloužená výhra fotbalovějšího Geparda. Voldán
Gepard AFC Tatran Válec
Zdeněk Podolan – Michal Chaloupka, Jan Martinka, Martin Radina, Daniel Reiter, Karel Rochl, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Pavel Pastorčák
5., 47. Daniel Reiter
25., 33. Michal Chaloupka
27. Petr Dlouhý
7. 4. 15 20:45 BECH Tatran Válec Emperators 2. 5:2 (4:0)
Vyrovnaný zápas vyhrál šťastnější tým. Pavel Fabini, Pavel Janeček
Tatran Válec Emperators
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Jakub Novotný, Pavel Pastorčák vs Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, Lubomír Gregor, Otakar Hejlík, David Hejra, Michal Kalina, Tomáš Lipan, Jakub Pavlíček
5. Vilém Hanzlík
15. OG
17. Petr Dlouhý
21., 35. Pavel Pastorčák
42 Pavel Pastorčák 37. Jakub Pavlíček
39. Tomáš Lipan
31. 3. 15 20:45 BECH Dirty Bastards Tatran Válec 1. 4:1 (1:1)
Ve 2. poločase opticky vyrovnané dobré utkání, stříleli góly Dirty Bastards a jasně zvítězili. Plucar