Ne 12.4.15 17:30 SANC1 Pětapůl TJ Lobotomici   (HL8Q)
Ne 12.4.15 18:45 SANC1 Lopaty San Pedro   (HL8P)
Čt 16.4.15 19:00 MOTO2 Tučňáci VET Prohibice FKK VET   (VL3C)
Čt 16.4.15 20:15 MOTO2 Buran Buran SUP Dehet Old 1.FC SUP   (SVL3B)
Po 4.5.15 19:00 P2 Estudiantes Tyran Saens FC SUP   (SVL3A)
Po 4.5.15 20:15 P2 Estudiantes UVL Cinda Fernet UVL   (UVL1A)

17. 6. 15 18:15 HANSP Real TIDE XXL Internazionale AC 11. 3:5 (0:3)
I přes herně vyrovnaný zápas se mužstvo hostů vypracovalo do poločasu rozhodující náskok. Domácí měli řadu tutových šancí, ale gólman soupeře svůj tým podržel. Ladislav Kurucz, Martin Vlasák
Real TIDE XXL Internazionale AC
Jakub Gregora – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Jan Mašek, Martin Satar, Libor Troch, Jaroslav Veverka, Luděk Vošta vs Sergii Palchyk – Kazbek Dzabaev, Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov
33. Alisher Ibragim
3. 6. 15 19:30 BIHOR Internazionale AC Tatra 04 10. 6:1 (4:1)
Internazionale AC Tatra 04
Sergii Palchyk – Artur Baskaev, Kazbek Dzabaev, Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov vs Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Lubomír Tilšer, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler, Daniel Zeithaml
4., 40. Anton Salaujov
7. Dias Idrissov
24. Artur Baskaev
48. Alisher Ibragim
24. Daniel Zeithaml
27. 5. 15 19:30 MIKU2 Medvídkova tlapička Internazionale AC 9. 6:0 (4:3)
V prvním poločase přetahovaná o výsledek, po přestávce už jasná záležitost hostů. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Medvídkovy tlapičky pro start hráče v trestu v týmu Internazionale. Boubín
Medvídkova tlapička Internazionale AC
David Pajaziti – Karel Dombi, Adam Douda, Michal Kajaba, Pavel Lajda, Luboš Neveršil, Adam Rözler, Ondřej Šourek vs Dias Idrissov – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Alisher Ibragim, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Renat Yessenzhanov
34. Ruslan Murzakanov
20. 5. 15 20:30 STOD Internazionale AC Kumpáni 8. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Hosté však dokázali v závěru rozhodnout o svém vítězství. Prček,Škoda
Internazionale AC Kumpáni
Sergii Palchyk – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Kazbek Dzabaev, Alisher Ibragim, Ruslan Murzakanov, Viacheslav Prokopchuk, Anton Salaujov vs Marek Radimský – Jan Hodík, Petr Hruška, Lukáš Matějka, Michal Vašek, Jakub Veverka, Tomáš Vlasák, Robert Zedník
35. Artur Baskaev 6 Veniamin Dmitriyev 8. Michal Vašek
48. Jakub Veverka
13. 5. 15 19:30 HANSP Internazionale AC Youngsters FC 7. 7:2 (3:2)
Pohledné a vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Domácí byli produktivnější v zakončení a to rozhodlo o jejich jasném vítězství. Jakub Kudláček, Jiří Uchytil
Internazionale AC Youngsters FC
Sergii Palchyk – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Viacheslav Prokopchuk, Anton Salaujov, Renat Yessenzhanov vs Lukáš Mihula – Tomáš Koubek, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Jakub Nevařil, Michal Šaněk, Jakub Stehno
7. Jakub Maršoun
6. 5. 15 18:15 HOSTI Internazionale AC Ústavan 01 KK 1. 2:2 (1:1)
I přes zranění jednoho hráče domácích a následnou hrou o 4 hráčích v poli skončil zápas spravedlivou remízou. Husák, Pauluch
Internazionale AC Ústavan 01 KK
Oleg Ciumas – Dumitru Mileli, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov, Renat Yessenzhanov vs Ondřej Mates – Michal Bočan, Martin Bosák, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Martin Mates, Lukáš Rybecký, David Straka
19. Renat Yessenzhanov
38. Anton Salaujov
9. Martin Bosák
39. Michal Hanuš
29. 4. 15 20:15 P2 Inter Ohradní Internazionale AC 6. 4:1 (1:1)
Utkání výborné úrovně. První poločas měl vyrovnaný průběh i výsledek. Po přestávce se prosadili domácí a zaslouženě vyhráli.
Inter Ohradní Internazionale AC
Martin Votava – Tomáš Benko, Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Jaromír Ondra, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan vs Sergii Palchyk – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Kazbek Dzabaev, Alisher Ibragim, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Renat Yessenzhanov
29. Filip Reinoso
38. Jaromír Ondra
40. Jan Fiřt
55. Jiří Brož
15. Alisher Ibragim
22. 4. 15 19:30 CESMI Internazionale AC Dynamo UK 5. 4:1 (2:0)
Velmi zajímavé utkání, které lépe zvládli domácí a zaslouženě vyhráli. Šídlo
Internazionale AC Dynamo UK
Sergii Palchyk – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Kazbek Dzabaev, Dias Idrissov, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov, Renat Yessenzhanov vs Yosyp Kovaliv – Viktor Kachur, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Viktor Kochan, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Volodymyr Mula, Bohdan Puka, Vasyl Pyniashko
18. Anton Salaujov
20. Artur Baskaev
40. Ruslan Murzakanov
40. Veniamin Dmitriyev
44. Vasyl Pyniashko
15. 4. 15 19:15 ZAK GFC Regent A Internazionale AC 4. 0:3 (0:2)
Cizinecká legie z Internazionale byla po celý zápas aktivnější a zaslouženě vyhrála. Dufek,Vejvoda
GFC Regent A Internazionale AC
Ondřej Soukup – Rostislav Frolka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Lukáš Radouš, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk, Jiří Vaněk vs Sergii Palchyk – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Viacheslav Prokopchuk, Anton Salaujov, Oleg Shvedov
12. Artur Baskaev
30. Alisher Ibragim
45. Viacheslav Prokopchuk
8. 4. 15 19:00 P3 Internazionale AC Výtržník HFC 3. 3:2 (3:1)
Domácí byli lepší v první půli a vypracovali si dvoubrankový náskok. Ve druhé půli hosté zabrali a snížili, vyrovnat se jim však nepodařilo. Caizl,Tichý
Internazionale AC Výtržník HFC
Sergii Palchyk – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Dumitru Mileli, Ruslan Murzakanov, Viacheslav Prokopchuk, Anton Salaujov, Oleg Shvedov vs Jan Macháček – Jan Bohata, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Lukáš Vala
17. Ruslan Murzakanov
22. Oleg Shvedov
29. Veniamin Dmitriyev
15. Filip Šmídek
56. Lukáš Vala
1. 4. 15 19:30 MIKU3 Santa Tranta PC C Internazionale AC 2. 4:5 (2:2)
Napínavé utkání se spoustou branek, rozhodnutí přinesli dva slepené góly ke konci ve prospěch hostů. Hošek