Út 31.3.15 18:15 MIKU2 Síla vůle Pragoflora TJ   (HL7B)
Út 31.3.15 19:30 MIKU2 Víťazný február FK Taurin 1.FC   (HL5D)
Út 31.3.15 20:45 MIKU2 Sorry FC JUDr. Brouk Pytlík   (HL7B)
Čt 30.4.15 18:00 SCBEC Strašnická šlechta Restaurace U Pecků B   (HL4D)
Čt 30.4.15 19:15 SCBEC Rumové pralinky VET Letná FC VET   (VL4E)
Čt 30.4.15 20:30 SCBEC Vemex Útlum   (HL4D)

17. 6. 15 18:15 MIKU2 Tatra 04 Kumpáni 11. 7:2 (4:2)
Brankář hostů se fotbalem dobře bavil, jeho spoluhráči asi moc ne. Některé branky , které obdrželi asi patří do muzea hanspaulských kuriozit. Tomáš Mládek, Luboš Navrátil
Tatra 04 Kumpáni
Martin Mika – Ondřej Frána, Lubomír Karda, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Daniel Zeithaml vs Marek Radimský – Lukáš Matějka, Michal Mikeš, Tomáš Tesař, Michal Vašek, Jakub Veverka, Tomáš Vlasák
27. Jakub Veverka
3. 6. 15 19:30 BIHOR Internazionale AC Tatra 04 10. 6:1 (4:1)
Internazionale AC Tatra 04
Sergii Palchyk – Artur Baskaev, Kazbek Dzabaev, Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov vs Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Lubomír Tilšer, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler, Daniel Zeithaml
4., 40. Anton Salaujov
7. Dias Idrissov
24. Artur Baskaev
26. Ruslan Murzakanov
48. Alisher Ibragim
24. Daniel Zeithaml
27. 5. 15 19:45 HRAB2 Tatra 04 Inter Ohradní 9. 6:2 (2:1)
Vyrovnaný, jenom 1. poločas, ve druhém už vše v režii domácích.
Tatra 04 Inter Ohradní
Martin Mika – Michal Cimbál, Lubomír Karda, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Petr Winkler, Daniel Zeithaml vs Lukáš Bumbálek – Tomáš Benko, Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan
11., 32. Tomáš Pojkar
24., 48., 49. Lubomír Karda
35. Tomáš Sloup
29. Tomáš Benko
31. Jiří Brož
20. 5. 15 19:30 CESMI Dynamo UK Tatra 04 8. 3:1 (2:0)
Pohledné utkání z obou stran. Domácí byli lepší v první půli a vytvořili si dvoubrankový náskok. Ve druhé půli hosté snížili a sahali po vyrovnání, ale to se jim nakonec nepodařilo, naopak domácí v poslední minutě potvrdili své vítězství. Hošek,Svoboda
Dynamo UK Tatra 04
Yosyp Kovaliv – Yaroslav Halian, Viktor Kachur, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Orest Khomiak, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Volodymyr Mula, Bohdan Puka vs Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Lubomír Tilšer, Jakub Vágenknecht
19. Dmytro Kyprych
24., 60. Taras Kytselyak
55. Tomáš Sloup
13. 5. 15 19:15 ZAK Tatra 04 GFC Regent A 7. 3:5 (0:4)
Prvních třicet minut hry patřilo střelcům hostů. Po změně stran domácí zabrali, ale na body to už nestačilo.
Tatra 04 GFC Regent A
Martin Mika – Michal Cimbál, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Lubomír Tilšer, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler, Daniel Zeithaml vs Ondřej Soukup – Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Martin Lančarič, Lukáš Radouš, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk, Jiří Vaněk
31., 32. Lubomír Tilšer
56. Jan Štěpnička
1. Lukáš Radouš
7., 18., 30. Miloslav Kafka
42. Martin Lančarič
29. 4. 15 19:45 HRAB1 Výtržník HFC Tatra 04 6. 6:0 (3:0)
Jasné utkání pod taktovkou Filipa Šmídka, který byl prostě nezastavitelný. Martin Löwe, Michal Zika
Výtržník HFC Tatra 04
Pavel Libecajt – Jan Bohata, Filip Dvořák, Michal Floch, Jan Jakší, Jiří Kubát, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Lukáš Vala vs Martin Mika – Michal Cimbál, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Lubomír Tilšer, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler, Daniel Zeithaml
12., 27., 38., 40., 48. Filip Šmídek
16. Daniel Šmídek
22. 4. 15 19:30 MIKU3 Tatra 04 Santa Tranta PC C 5. 1:9 (1:4)
Hráči domácích tvořili hru a byli mnohem více na míči, ale hosté perfektně bránili a svoje brejky zakončovali velmi efektivně.
Tatra 04 Santa Tranta PC C
Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Lubomír Tilšer, Petr Winkler, Daniel Zeithaml vs Karel Hnátek – David Čejka, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Petr Kubík, Tomáš Platil, Ondřej Svačina
19. Petr Winkler 18. Petr Kubík
24., 27., 40. David Čejka
28. Tomáš Král
42. Lukáš Krajči
47., 58., 60. Tomáš Platil
15. 4. 15 20:15 P3 Ústavan 01 KK Tatra 04 4. 1:3 (0:3)
Hosté se druhou půli soustředili na bránění a protiútoky. Tato taktika se ukázala jako úspěšná.
Ústavan 01 KK Tatra 04
Ondřej Mates – Martin Bosák, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Martin Mates, František Skokan, David Straka vs Tomáš Sloup – Michal Cimbál, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Lubomír Tilšer, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler, Daniel Zeithaml
54. František Skokan 18., 27. Petr Winkler
19. Daniel Zeithaml
9. 4. 15 19:30 DEKAN Tatra 04 Real TIDE XXL 3. 5:2 (2:2)
První poločas vyrovnaný, po přestávce byla Tatra lepší a zaslouženě vyhrála. Petr Krbec, Jan Lukeš
Tatra 04 Real TIDE XXL
Martin Mika – Michal Cimbál, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler, Daniel Zeithaml vs Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Franc, Jan Mašek, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka
52. Jan Mašek
1. 4. 15 19:30 PRKOP Youngsters FC Tatra 04 2. 2:6 (0:4)
Už při rozcvičování bylo vidět, že Tatra přijela vyhrát. Hned v úvodu si zajistila klidné vedení a jakýkoliv pokus soupeře přerušila. Hádky některých hráčů a následné sólování Youngsters nepomohlo ani ke zkorigování konečného výsledku. Matěj Jiřík, Viktor Sháněl
Youngsters FC Tatra 04
Jan Nováček – Martin Charvát, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Miloslav Pavelka, Michal Šaněk vs Martin Mika – Michal Cimbál, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Lubomír Tilšer, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler
41. Jakub Maršoun
49. Tomáš Koubek
1., 18., 26. Petr Winkler
9., 47. Miroslav Šenfeld
58. Jakub Vágenknecht
25. 3. 15 19:30 MIKU2 Medvídkova tlapička Tatra 04 1. 2:5 (1:2)
Miroslav Slanina
Medvídkova tlapička Tatra 04
Jaroslav Kutych – Tomáš Blahout, Michal Kajaba, Vojtěch Kühn, Pavel Lajda, Tomáš Malina, Luboš Neveršil, Adam Rözler, Ondřej Šourek, Tomáš Štangel vs Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Lubomír Karda, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler