Pá 10.4.15 18:00 STOD Amfora restaurant Petrohradská BFK A   (HL2B)
Pá 10.4.15 19:15 STOD Delfínci Nikdo nikde   (HL5F)
Ne 3.5.15 18:45 DEKAN Marná snaha VET Real Prd VET   (VL4F)
Ne 3.5.15 20:00 DEKAN Ministerstvo obrany Red Leads   (HL7G)
Čt 21.5.15 19:00 MOTO3 FC Střešovice Křídla Ďáblic VET A   (VL4E)
Čt 21.5.15 20:15 MOTO3 Oblouci 81 AFC SUP Dehet Old 1.FC SUP   (SVL3B)

17. 6. 15 18:15 HANSP Real TIDE XXL Internazionale AC 11. 3:5 (0:3)
I přes herně vyrovnaný zápas se mužstvo hostů vypracovalo do poločasu rozhodující náskok. Domácí měli řadu tutových šancí, ale gólman soupeře svůj tým podržel. Ladislav Kurucz, Martin Vlasák
Real TIDE XXL Internazionale AC
Jakub Gregora – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Jan Mašek, Martin Satar, Libor Troch, Jaroslav Veverka, Luděk Vošta vs Sergii Palchyk – Kazbek Dzabaev, Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov
33. Alisher Ibragim
4. 6. 15 19:30 DEKAN Inter Ohradní Real TIDE XXL 10. 3:1 (1:0)
Hráno jako přátelák, ale velmi dobrý. Ač domácí bez střídání, štěstěna na jejich straně Zdeněk Reich
Inter Ohradní Real TIDE XXL
Lukáš BumbálekJiří Brož, Martin Horáček, Jaromír Ondra, Jan Pánek, Ondřej Šebela vs Jiří Bouše ml. – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jan Franc, Jan Mašek, Matěj Soucha, Michal Soucha, Ondřej Veverka
25. Jiří Brož
53. Jaromír Ondra
58. Jan Pánek
46. Jan Mašek
28. 5. 15 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Dynamo UK 9. 8:2 (2:2)
Kvalitní zápas, zejména v 1. půli byl vyrovnaný do třetí branky vítězů. Potom poražení odpadli a skóre se navyšovalo... Brhel, Bulíř
Real TIDE XXL Dynamo UK
Jakub Gregora – Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Jan Franc, Jan Mašek, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka vs Kostiantyn Kozlovskyi – Pavel Batvinev, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Viktor Kochan, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Volodymyr Mula, Bohdan Puka
7., 35., 47., 50. Matěj Soucha
30. Jan Franc
54., 60. Jiří Bouše
58. Michal Soucha
11. Taras Kytselyak
12. Ivan Krechun
20. 5. 15 19:15 ZAK GFC Regent A Real TIDE XXL 8. 1:7 (0:2)
Hosté v nádherném zápase od samého začátku až do konce. Domácí v závěru vstřelili alespoň čestný gól.
GFC Regent A Real TIDE XXL
Ondřej Soukup – Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Radomír Staněk vs Jiří Bouše ml. – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jan Franc, Jan Mašek, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka
60. Matouš Rous 4., 59. Jaroslav Veverka
22., 60. Matěj Soucha
35. Jiří Bouše
47. Ondřej Veverka
50. Jan Mašek
14. 5. 15 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Výtržník HFC 7. 2:0 (0:0)
Bezproblémové utkání. Pavel Vystrčko, Libor Jirsa
Real TIDE XXL Výtržník HFC
Jiří Bouše ml. – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jan Franc, Jan Mašek, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka vs Pavel Libecajt – Jan Bohata, Filip Dvořák, Tomáš Rálek, Filip Šmídek, Lukáš Vala
40., 50. Matěj Soucha
29. 4. 15 19:30 MIKU2 Santa Tranta PC C Real TIDE XXL 6. 1:5 (0:0)
Dlouho zápas zaváněl remízou, ale rozhodla fatální chyba brankáře domácích, který pustil svíci přes celé hřiště. Poté už hosté svůj náskok v pohodě pohlídali.
Santa Tranta PC C Real TIDE XXL
Michal Petráš – David Čejka, Karel Hnátek, Ondřej Kantor, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Petr Kubík, Tomáš Platil, Ondřej Svačina, David Tomšej vs Jiří Bouše ml. – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jan Franc, Jan Mašek, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka
56. Lukáš Krajči 39. Ondřej Veverka
46. Matěj Soucha
54. OG
58. Jan Mašek
60. Jan Franc
23. 4. 15 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Ústavan 01 KK 5. 8:2 (3:1)
V první půli vyrovnané utkání. Ve druhé půli byli domácí jasně lepší a dokázali svoji převahu brankově vyjádřit. Brhel,Bulíř
Real TIDE XXL Ústavan 01 KK
Jakub Gregora – Jiří Bouše ml., Jan Franc, Jan Mašek, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka vs Ondřej Mates – Michal Bočan, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Martin Mates, Lukáš Rybecký, David Straka
17. Ondřej Veverka
23., 47., 49., 55. Matěj Soucha
25., 36. Jan Franc
51. Jaroslav Veverka
12. Lukáš Rybecký
43. Michal Hanuš
16. 4. 15 19:30 DEKAN Youngsters FC Real TIDE XXL 4. 3:9 (1:2)
Pěkný zápas s převahou hostů, i díky možnosti střídání. Domácí ke konci odpadli. Daniel Kocián
Youngsters FC Real TIDE XXL
Lukáš Mihula – Michal Král, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Michal Šaněk, Jakub Stehno vs Jakub Gregora – Nikos Boboras, Jiří Bouše ml., Jan Franc, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka
19., 42. Jakub Maršoun
47. Dominik Letko
13., 18., 35., 45., 50., 59., 60. Matěj Soucha
57. Ondřej Veverka
58. Jaroslav Veverka
9. 4. 15 19:30 DEKAN Tatra 04 Real TIDE XXL 3. 5:2 (2:2)
První poločas vyrovnaný, po přestávce byla Tatra lepší a zaslouženě vyhrála. Petr Krbec, Jan Lukeš
Tatra 04 Real TIDE XXL
Martin Mika – Michal Cimbál, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler, Daniel Zeithaml vs Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Franc, Jan Mašek, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka
52. Jan Mašek
2. 4. 15 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Medvídkova tlapička 2. 7:6 (3:2)
Zápas plný branek na obou stranách. Hosté celé utkání dotahovali a nakonec se jim to i přes velkou snahu nepodařilo, neboť domácí jednobrankový náskok se štěstím uhájili. Boubín,Mocek
Real TIDE XXL Medvídkova tlapička
Jakub Gregora – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Jan Franc, Jan Mašek, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka vs Jaroslav Kutych – Tomáš Blahout, Michal Kajaba, Pavel Lajda, Tomáš Malina, Adam Rözler, Ondřej Šourek, Tomáš Štangel