Pá 17.4.15 20:15 TEMPO Blesk VK A Gumídci Méďové FC   (HL6G)
St 20.5.15 18:00 STER1 Kovárna PC OrangeBoom   (HL8E)
St 20.5.15 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Kelímci 3.FC   (HL6E)
St 20.5.15 20:30 STER1 Rarach FC Athletico KMF   (HL8H)

23. 6. 15 19:30 CESMI Kliďas FC Friends Prague 11. 1:3 (1:1)
Poměrně vyrovnané utkání rozhodla lepší koncovka hráčů Friends Prague. Otta
Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Tomáš Búřil, Lukáš Hloucal, Dalibor Križan, Aleš Nekvapil, Roman Šinágl, Jakub Šumanský, Václav Venta, Petr Zelenka vs Michal Korejčík – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Otakar Nehasil, Jan Škyta, Jan Záruba, Jan Zavadil
23. Lukáš Hloucal 16. Jan Škyta
43. Aleš Kopeček
50. Jan Zavadil
10. 6. 15 20:15 P3 Gepard AFC Kliďas FC 10. 7:0 (1:0)
Po vyrovnaném prvním poločase rozhodli domácí ve druhé půli. Hosté nenašli recept na výborně chytajícího brankáře soupeře. Tomáš Hettner, Daniel Růžička
Gepard AFC Kliďas FC
Zdeněk Podolan – Michal Chaloupka, Filip Miškovský, Filip Nguyen, Martin Radina, Karel Rochl, Petr Rosenkranz, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Lukáš Hloucal, Aleš Nekvapil, Roman Šinágl, Jakub Šumanský, Václav Venta, Petr Zelenka
18., 32. Martin Radina
42., 43., 58. Filip Miškovský
44. Filip Nguyen
59. Zdeněk Podolan
3. 6. 15 20:30 ZAK Kliďas FC Emperators 9. 4:1 (2:1)
Zpočátku vyrovnané utkání se nakonec vyřešilo. Kliďas si odnesl zaslouženou výhru. Trnka
Kliďas FC Emperators
Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Dalibor Križan, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Roman Šinágl, Jakub Šumanský, Václav Venta vs Lubomír Gregor – Martin Čechovič, Otakar Hejlík, David Hejra, Tomáš Lipan, Jakub Pavlíček, Václav Profes
11. Dalibor Križan
20. Roman Šinágl
35. Aleš Nekvapil
59. Václav Venta
16. OG
43. Václav Profes
27. 5. 15 18:30 HRAB3 Dirty Bastards Kliďas FC 8. 5:2 (3:0)
Velmi pohledné utkání, které v záběru pro sebe lepší koncovkou rozhodlo mužstvo Dirty Bastards. Vostatek
Dirty Bastards Kliďas FC
Jaroslav Uhlík – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Tomáš Jirousek, Lukáš Kružík, Ondřej Melichar, Jakub Podlena, Roman Sluka vs Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Dalibor Križan, Aleš Nekvapil, Roman Šinágl, Jan Slezák, Václav Venta, Petr Zelenka
13., 18., 23. Milan Hložek
54., 57. Jakub Podlena
44. Roman Šinágl
19. 5. 15 19:30 LITVI Kliďas FC Deportivo Estudiantil FC B 7. 2:0 (1:0)
Velmi dobrý zápas s oboustranným velkým nasazením a patřičným důrazem. Gólové šance dokázali zužitkovat jen hráči Kliďase. Tomáš Voldán
Kliďas FC Deportivo Estudiantil FC B
Bohuslav Křeček – Lukáš Hloucal, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Roman Šinágl, Jan Slezák, Jakub Šumanský, Václav Venta, Petr Zelenka vs Giovanni Mina – Jose Alonso Morales, Iván de Jesús Beltrán Hernandez, Cyril Cadete, Dušan Krajča, Ricardo Rivera Martinez, David Rodriguez, Jakub Sládeček, Thiago Teodoro
11. Matěj Lopata
39. Václav Venta
12. 5. 15 20:45 BECH Tatran Válec Kliďas FC 6. 1:6 (0:3)
První poločas byla patrná velká převaha hostů. Tatran se k ničemu nedostal. Ve 2. půli se utkání již změnilo v exhibici. Tomáš Verner, Martin Ouředníček
Tatran Válec Kliďas FC
Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, David Michajlov, Pavel Pastorčák vs Bohuslav Křeček – Tomáš Búřil, Dalibor Križan, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Roman Šinágl, Jan Slezák, Václav Venta
51. Petr Dlouhý 1., 35., 59. Roman Šinágl
20. Tomáš Búřil
30., 32. Václav Venta
29. 4. 15 20:45 DEKAN Kliďas FC Polární záře 5. 2:4 (2:2)
Zápas odehraný ve vysokém tempu plný soubojů a pohledných utkání. Jan Pinkava, Zdeněk Boukal
Kliďas FC Polární záře
Bohuslav Křeček – Lukáš Hloucal, Dalibor Križan, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Roman Šinágl, Jan Slezák, Petr Zelenka vs Zbyněk Šaller – David Lojek, Jakub Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra
6. Roman Šinágl
10. Dalibor Križan
25 Aleš Nekvapil 2., 5., 57. David Lojek
45. Jakub Lojek
20. Jakub Lojek
21. 4. 15 19:45 HRAB2 Penco FC Kliďas FC 4. 2:2 (1:2)
Hugo Staman, Johannes Pollmann
Penco FC Kliďas FC
Martin Dankanin – Patrik Baláž, Filip Bari, Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Jiří Fiala, Matěj Grebeň, David Prachař, Petr Větrovec, Michal Voith vs Bohuslav Křeček – Lukáš Hloucal, Dalibor Križan, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Jan Slezák, Jakub Šumanský, Václav Venta, Petr Zelenka
7. Patrik Baláž
48. Michal Voith
27. Petr Zelenka
29. Václav Venta
14. 4. 15 19:00 METE1 Kliďas FC Pavana AK A 3. 2:4 (2:2)
Parádní utkání s množstvím krásných fotbalových momentů. Hrané ve vysokém tempu a s maximálním důrazem a nasazením, ale i s respektem a ohleduplností. Hosté byli lepší a po zásluze zvítězili. Šťástka
Kliďas FC Pavana AK A
Bohuslav Křeček – Petr Fryš, Lukáš Hloucal, Martin Jirman, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Jakub Šumanský, Václav Venta, Petr Zelenka vs Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Jiří Nohava, Benjamín Peterka, David Smrčina
2. Martin Jirman
30. Václav Venta
12. Lukáš Hejtman
16., 55. Tomáš Dragoun
41. Jiří Nohava
50. Lukáš Hejtman
7. 4. 15 20:45 TEMPO Tycho de Brahe FC A Kliďas FC 2. 3:6 (0:6)
Pohledný a technický fotbal z obou stran. V 1.pol. dominovali hosté, kteří dokázali proměnit své šance. Ve druhé půli se hra vyrovnala, domácím se podařilo snížit na konečných 3:6. Vít Průša, Ondřej Šimánek
Tycho de Brahe FC A Kliďas FC
Bohumil Karafiát – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Jan Oplt, Martin Pánek, Jiří Runtsch vs Bohuslav Křeček – Tomáš Búřil, Lukáš Hloucal, Martin Jirman, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Roman Šinágl, Jakub Šumanský, Václav Venta, Petr Zelenka
37., 59. Jan Oplt
53. Daniel Martiška
4., 11., 14. Václav Venta
8. Jakub Šumanský
15., 25. Matěj Lopata
31. 3. 15 20:30 SCBEC Horoušany FC Kliďas FC 1. 2:5 (1:1)
Rychlé a kombinační pohledné utkání se šancemi na obou stranách. Ladislav Němec, Petr Materna
Horoušany FC Kliďas FC
Petr PirošMichael Bonk, David Horák, Pavel Lysý, Karel Nedvěd, Jakub Novotný, Tomáš Růžička vs Bohuslav Křeček – Lukáš Hloucal, Martin Jirman, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Roman Šinágl, Václav Venta, Petr Zelenka