St 8.4.15 20:45 HOSTI Nezlomní bastardi Tajfun AC   (HL6E)
St 29.4.15 18:00 STER3 Krocani FC Kovárna PC   (HL8E)
St 29.4.15 19:15 STER3 Spořilov Represent Sváteční mančaft   (HL6D)
St 29.4.15 20:30 STER3 Homunculus Blok D   (HL7D)

23. 6. 15 19:30 CESMI Kliďas FC Friends Prague 11. 1:3 (1:1)
Poměrně vyrovnané utkání rozhodla lepší koncovka hráčů Friends Prague. Otta
Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Tomáš Búřil, Lukáš Hloucal, Dalibor Križan, Aleš Nekvapil, Roman Šinágl, Jakub Šumanský, Václav Venta, Petr Zelenka vs Michal Korejčík – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Otakar Nehasil, Jan Škyta, Jan Záruba, Jan Zavadil
23. Lukáš Hloucal 16. Jan Škyta
43. Aleš Kopeček
50. Jan Zavadil
9. 6. 15 19:15 SCBEC Friends Prague Horoušany FC 10. 9:2 (5:1)
Velmi pohledné utkání, kde útok vládl nad obranou. Domácí měli širší a vyrovnanější kádr, což rozhodlo. Hosté drželi krok do 28. minuty, poté polevili a bylo rozhodnuto. Jan Vimer, Jiří Boháč
Friends Prague Horoušany FC
Michal Korejčík – Jan Behro, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Jan Škyta, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Petr Piroš – David Horák, Karel Nedvěd, Jakub Novotný, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička
45. Jakub Novotný
2. 6. 15 20:45 TEMPO Friends Prague Tycho de Brahe FC A 9. 3:3 (3:2)
Výborný fotbálek, šancí mnoho, ale remíza je zasloužená.
Friends Prague Tycho de Brahe FC A
Michal Korejčík – Jan Behro, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Jan Škyta, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Josef Oplt – Adriano Brugioni, Daniel Martiška, Jan Oplt, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek
1., 27. Jan Škyta
21. Jan Zavadil
5. Jan Oplt
6. Daniel Martiška
58. Martin Pánek
26. 5. 15 20:45 MIKU4 Gepard AFC Friends Prague 8. 4:3 (2:1)
V poslední minutě z přímého kopu rozhodl Gepard o svém vítězství. Boubín
Gepard AFC Friends Prague
Zdeněk Podolan – Michal Chaloupka, Filip Nguyen, Martin Radina, Karel Rochl, Petr Rosenkranz, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Aleš Kopeček – Jan Behro, Jan Číhal, Michal Korejčík, Jan Škyta, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil
53. Aleš Kopeček
19. 5. 15 19:45 HRAB2 Friends Prague Emperators 7. 1:5 (0:1)
První poločas byl velmi vyrovnaný a bohatý na šance. Hned po poločase hosté zabrali a postupně otočili zápas na svoji stranu.
Friends Prague Emperators
Martin Lukeš – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Jan Škyta, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Lubomír Gregor, Otakar Hejlík, Michal Kalina, Tomáš Lipan, Jakub Pavlíček, Václav Profes
44. Jan Zavadil 29. Otakar Hejlík
32., 50., 58. Tomáš Lipan
59. Jakub Pavlíček
12. 5. 15 20:45 MIKU4 Dirty Bastards Friends Prague 6. 2:7 (1:2)
Hosté předvedli lepší kolektivní výkon umožněný početnější lavicí náhradníků. Zápas se zlomil ve 48. minutě, kdy Friends dokázali urychleně odpovědět na vytouženou vyrovnávací branku soupeře. Závěrečná desetiminutovka vynesla skóre, které zcela neodpovídá skutečnému rozložení sil na hřišti. Martin Holzknecht, Jakub Hudec
Dirty Bastards Friends Prague
Jaroslav Uhlík – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Tomáš Jirousek, Ondřej Melichar, Martin Šebesta vs Jan Záruba – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Jan Škyta, Michal Zajíček, Jan Zavadil
6. Milan Hložek
46. Tomáš Jirousek
3., 56. Michal Korejčík
13. Aleš Kopeček
48., 49., 59. Jan Škyta
58. Michal Zajíček
28. 4. 15 20:30 MALES Friends Prague Deportivo Estudiantil FC B 5. 3:1 (1:0)
Utkání nadprůměrné úrovně plné akcí na obou stranách rozhodlo přesnější zakončení týmu Friends. Trnka
Friends Prague Deportivo Estudiantil FC B
Martin Lukeš – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Iván de Jesús Beltrán Hernandez – Jose Alonso Morales, Dušan Krajča, Giovanni Mina, David Ramos Molano, Ricardo Rivera Martinez, David Rodriguez, Jakub Sládeček, Thiago Teodoro
23. Michal Zajíček
34., 54. Jan Zavadil
41. Jakub Sládeček
21. 4. 15 20:45 BECH Tatran Válec Friends Prague 4. 0:5 (0:1)
Ač utkání vypadalo vyrovnaně, branky střílel jen jeden tým, a to Friend Prague. Po první půli moc jasně nebylo. Ale ve druhé po vlastní brance ve 35. minutě už ano. Výborně chytal i gólman vítězů. Jambor
Tatran Válec Friends Prague
Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Pavel Pastorčák vs Martin Lukeš – Jan Behro, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil
28. Daniel Ungermann
33., 45. Michal Korejčík
35. OG
52. Aleš Kopeček
14. 4. 15 19:30 DEKAN Friends Prague Polární záře 3. 1:3 (0:2)
Pohledné utkání, o jehož vítězi rozhodly góly v úvodu zápasu. Trnka
Friends Prague Polární záře
Martin Lukeš – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Zavadil vs Zbyněk Šaller – David Lojek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra