Pá 10.4.15 18:00 P3 All Blacks Ústavan 01 KK B   (HL8K)
Pá 10.4.15 19:15 P3 Úderka Žižkov SUP Apostrophe´FZ   (SVL2A)
Út 28.4.15 19:00 MOTO3 CK pánbu nás netrestej FC 1869   (HL7F)
Út 28.4.15 20:15 MOTO3 Concur 1.FC Virtus Praha FK   (HL8J)
St 20.5.15 19:15 STOD Houbaři Koliba F.C.V.   (SVL3A)
St 20.5.15 20:30 STOD Internazionale AC Kumpáni   (HL3C)

18. 6. 15 19:30 CESMI Palouček AC Fugas CF A 11. 9:1 (4:1)
Utkání výborné úrovně především díky výkonu vítězného týmu Palouček. Ale i poražené Fugas je nutno pochválit.
Palouček AC Fugas CF A
Jaroslav Třešňák – Petr Bartoníček, Stanislav Druba, Lukáš Haloun, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Pavel Král, Kamil Veselý vs Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Milan Bialek, Radek Fál, Jan Klozar, Jan Purkrábek
58. Jiří Bialek
4. 6. 15 17:00 BECH Deportivo Estudiantil FC A Palouček AC 10. 3:1 (2:0)
Libor Viták, Jan Spěvák
Deportivo Estudiantil FC A Palouček AC
Luis A. Padilla Mendoza – Andres Felipe Caballero, Jesus Castillo, Daniel Gomez Canovas, Guillermo Sebastian Menendez, Elioth Prieto, Luis Rodriguez, Filip Štorkán vs Jaroslav Třešňák – Petr Bartoníček, Stanislav Druba, Lukáš Haloun, Jan Kadeřábek, Zbyněk Krulich, Marek Třešňák
18. Andres Felipe Caballero
27., 50. Guillermo Sebastian Menendez
47. Petr Bartoníček
21. 5. 15 17:00 BECH Palouček AC Albuquerque tuplaks 9. 6:1 (1:0)
V první půli vyrovnané utkání zlomily dvě rychlé branky Paloučku těsně po přestávce. Hosté pak museli otevřít hru a z brejků dostali další góly. Jan Smaha, Miroslav Eliáš
Palouček AC Albuquerque tuplaks
Jaroslav Třešňák – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Pavel Král, Zbyněk Krulich, Kamil Veselý vs Tomáš KováčDavid Glynn, Jan Holý, Gabriel Kaprál, Roman Machů, Jiří Smitka
10., 32. Jan Kadeřábek
33. Zbyněk Krulich
42. Jakub Kadeřábek
53. Petr Bartoníček
59. Pavel Král
52. David Glynn
14. 5. 15 17:00 BECH VŠSK MFF UK B Palouček AC 8. 2:7 (2:3)
Domácí se v prvním poločase překvapivě drželi, ale po přestávce jim došly síly a nedokázali najít odpověď na gólové střely Paloučku. Dušan Kuzmík, David Král
VŠSK MFF UK B Palouček AC
Jan Butora – Pavel Borský, Jan Hanousek, Dominik Marko, Matěj Ryston, Vladimír Šišma, Marek Zelc vs Jaroslav Třešňák – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Lukáš Haloun, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Zbyněk Krulich, Jan Škoda
6. Jan Hanousek
16. Dominik Marko
2., 38., 50. Jan Škoda
3., 13., 53. Petr Bartoníček
42. Zbyněk Krulich
7. 5. 15 17:00 BECH Palouček AC A - klub 90 7. 6:0 (3:0)
Jednoznačné utkání skončilo pohodovým vítězstvím domácích. Plucar
Palouček AC A - klub 90
Jaroslav Třešňák – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Lukáš Haloun, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Pavel Král, Zbyněk Krulich, Jan Škoda vs Jan Kasal – Jan Čepek, Martin Dvořák, Pavel Ebr, František Mrázek, Milan Svoboda
7., 55. Lukáš Haloun
20., 21., 41. Zbyněk Krulich
35. Petr Bartoníček
30. 4. 15 17:00 BECH Inter Bubeneč Palouček AC 6. 1:14 (0:7)
Jednoznačné utkání.
Inter Bubeneč Palouček AC
Bohuslav Stalmach – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Pavel Kalandra, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Pavel Viochna vs Jaroslav Třešňák – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Pavel Král, Zbyněk Krulich, Jan Škoda, Kamil Veselý, Ondřej Žáček
46. Pavel Viochna 1., 22. Pavel Král
3., 45., 46., 54., 57. Jan Škoda
11., 35. Vojtěch Frula
14. Kamil Veselý
18., 26. Zbyněk Krulich
32., 49. Petr Bartoníček
23. 4. 15 17:00 BECH Palouček AC Pivní pohoda AC 5. 6:0 (3:0)
Hosté nastoupili do prvního poločasu ve čtyřech hráčích v poli a domácí přesilovou hru využili a vybudovali si tříbrankový náskok, který potom ve druhém poločase navýšili a zaslouženě vyhráli. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Palouček AC Pivní pohoda AC
Jaroslav Třešňák – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Lukáš Haloun, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Pavel Král, Kamil Veselý, Ondřej Žáček vs Karel Musil – Jan Bubal, Mariusz Gongola, Vlastislav Kotrč, Václav Krch, Jan Rejšek
6. Lukáš Haloun
10. Jan Kadeřábek
27. Kamil Veselý
35., 45., 52. Petr Bartoníček
16. 4. 15 17:00 BECH Tuscarora 03 Palouček AC 4. 2:2 (1:0)
Utkání hrané ve svižném tempu, kdy hosté měli více šancí, ale v jejich proměňování bránil gólman Farda.
Tuscarora 03 Palouček AC
Marek Farda – Václav Herold, Tomáš Már, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel vs Jaroslav Třešňák – Petr Bartoníček, Stanislav Druba, Vojtěch Frula, Lukáš Haloun, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Pavel Král, Zbyněk Krulich, Jan Škoda
9. Andrej Pilipenko
42. Tomáš Rummel
13 Marek Farda 31. Jan Kadeřábek
37. Zbyněk Krulich
9. 4. 15 19:15 MALES Modrý Svině A Palouček AC 3. 3:6 (1:3)
Utkání výborné úrovně plné pěkných akcí, ve kterém vybojovali vítězství hráči týmu Palouček. Trnka
Modrý Svině A Palouček AC
Pavel Řeháček – Václav Doubek, Otakar Duben, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek vs Jaroslav Třešňák – Petr Bartoníček, Stanislav Druba, Vojtěch Frula, Lukáš Haloun, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Zbyněk Krulich, Jan Škoda
10., 37. Lukáš Lojín
42. Ivo Kurhajec
57 Ivo Kurhajec 8., 30., 58. Jan Škoda
17. Vojtěch Frula
37., 44. Zbyněk Krulich
2. 4. 15 17:00 BECH Palouček AC Koloušci AK 2. 8:4 (5:1)
Vyrovnané utkání rozhodlo zlepšení domácích v závěrečné desetiminutovce. Kučera
Palouček AC Koloušci AK
Jaroslav Třešňák – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Lukáš Haloun, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Pavel Král, Zbyněk Krulich vs Štěpán Šiška – Marek Buchta, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Vladislav Kašpar, Dominik Petko, Jiří Růžička, Václav Slunka