Ne 29.3.15 18:45 MIKU2 Améby AFC B Klikaři FC   (HL5H)
Ne 29.3.15 20:00 MIKU2 Power WCC Rum Zahořany HT   (HL6L)
Ne 19.4.15 18:45 TEMPO 4077 DUCKS Karcinogenní   (HL3D)
Ne 19.4.15 20:00 TEMPO ONBLACK Kult žlutého míče   (HL8O)
Ne 24.5.15 18:45 MIKU3 Akta - rez Santa Dominica   (HL1A)
Ne 24.5.15 20:00 MIKU3 Prague Gunners Alkmar   (HL8P)

13. 6. 15 10:00 P1 Hoptajch team SAS fans 11. 6:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla lepší střelecká pohotovost domácích. Melíšek
Hoptajch team SAS fans
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Robert Netušil, Marek Růžička, Martin Šulc vs Richard Šubrt – Peter Giertli, Aleš Glazar, Jiří Šenk, Václav Tejml, František Vrána
40. Aleš Glazar
30. 5. 15 10:00 BECH Nulová šance Hoptajch team 10. 1:4 (0:3)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Nulová šance nezatratila svůj název a do puntíku ctí své jméno. Janča,Pavluch
Nulová šance Hoptajch team
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Václav Jindřich, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Robert Netušil, Marek Růžička, Martin Šulc, Václav Svoboda
53. David Nekola 15. Marek Růžička
16., 20., 46. Martin Šulc
23. 5. 15 10:00 BECH Hoptajch team Desítníci CH.C. 9. 1:4 (0:1)
Vyrovnané utkání s množstvím osobních soubojů se rozhodlo až v samotném závěru.
Hoptajch team Desítníci CH.C.
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Martin Gajdica, Miroslav Janeček, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Zdeněk Turyna – Jiří Bauer, Ondřej Horčic, Jiří Kratochvíl, Jan Němeček, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř
34. Erik Ackermann 24. Jiří Bauer
32., 59. Ondřej Horčic
58. Jan Němeček
16. 5. 15 10:00 BECH Callida CS Hoptajch team 8. 0:1 (0:0)
Zápasu by slušela remíza, ale ke konci utkání se potvrdilo pravidlo Kdo dá gól, vyhraje. Hosté vstřelili jedinou branku utkání v samém závěru a bylo rozhodnuto. Smetana J, Smetana T
Callida CS Hoptajch team
Pavel Hrdina – Tomáš Charvát, Jiří Drábek, Filip Krusberský, Dušan Kundrát, Michal Nehyba, Lucie Pilařová, Miroslav Plašil, Daniel Schleichert, Miroslav Schleichert, Josef Táborský vs Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Robert Netušil, Marek Růžička, Martin Šulc, Václav Svoboda
59. Marek Růžička
8. 5. 15 10:00 BECH Hoptajch team Bránický tank 7. 4:7 (2:4)
Začátek prvního poločasu se jevil velmi vyrovnaně, avšak ke konci poločasu hosté zabrali a odnášeli si do druhého mírný náskok. Druhý poločas již hosté kontrolovali, přestože domácí tým projevil velkou snahu a vsítil další dva góly. Hosté si odnesli zasloužené vítězství. Jan Bek, Martin Mrug
Hoptajch team Bránický tank
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Jiří Humhal – David Dvořák, Vladimír Lis, Karel Rába, Pavel Roubíček, Jan Šalát, Petr Smrčka, Jan Vydra
5., 54., 60. Marek Růžička
15. Erik Ackermann
3., 29., 49. David Dvořák
11. Pavel Roubíček
21., 58. Vladimír Lis
39. Petr Smrčka
1. 5. 15 10:00 BECH MTPCH Hoptajch team 6. 4:2 (2:2)
Hosté nastoupili o jednoho hráče v poli oslabeni, ale paradoxně vedli o 2 branky. Poté co hostům dorazili další hráči, tak domácí zabrali a ve druhé půli utkání otočili ve svůj prospěch. Melíšek,Vostatek
MTPCH Hoptajch team
Tomáš Roubíček – Marek Demo, Pavel Demo, Tomáš Dumbrovský, Petr Janovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Jiří Nakládal, Ivo Štolc vs Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, Lukáš Janda, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda
17., 53. Pavel Demo
24. Marek Demo
57. Petr Janovský
6. Erik Ackermann
9. Václav Svoboda
25. 4. 15 10:00 BECH Hoptajch team Made in Košíře 5. 1:5 (0:2)
Poklidný zápas, hosté měli od začátku převahu.
Hoptajch team Made in Košíře
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Lukáš Janda, Miroslav Janeček, Robert Netušil, Marek Růžička, Martin Šulc, Václav Svoboda vs Jakub Janota – Lukáš Bátěk, Aleš Homolka, Šimon Kulakowski, Jan Kumhera, Daniel Markovič, Matěj Povolný
59. Marek Růžička 11., 32. Matěj Povolný
16. Jan Kumhera
43. Daniel Markovič
53. Lukáš Bátěk
18. 4. 15 10:00 BECH Ross Crock Hoptajch team 4. 2:2 (1:1)
Spravedlivá remíza v zajímavém a vyrovnaném utkání. Husák, Jansa
Ross Crock Hoptajch team
Petr Hájek – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Tomáš Přibyl vs Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Robert Netušil, Marek Růžička, Martin Šulc, Václav Svoboda, Petr Vančuřík
15. Adam Podroužek
35. Tomáš Přibyl
6. Václav Svoboda
31. Miroslav Janeček
11. 4. 15 10:00 BECH Hoptajch team Sen Černý Most II PG 3. 0:1 (0:1)
Sen ČM měl více šancí, které trestuhodně spaloval, dvakrát nastřelil břevno. Jedinou branku vstřelil Kukura. Hoptajch v závěru tlačil, ale bez úspěchu. Čapla