Ne 19.4.15 10:00 ZAK Krabice Old Mosquitos   (HL8N)
Ne 19.4.15 11:15 ZAK JH Sananim FC A   (HL6I)
Ne 19.4.15 12:30 ZAK Sportbar ZIPO Potíže   (HL7J)
Ne 17.5.15 18:45 HANSP Paraguay Alkohol Vršovice FC   (HL5H)
Ne 17.5.15 20:00 HANSP Ugandská ťava VET The Penguins 6:5 XXL   (VL3D)

13. 6. 15 10:00 BECH Sen Černý Most II PG Callida CS 11. 6:0 k.
6. 6. 15 10:00 BECH Sen Černý Most II PG Ross Crock 7. 5:1 (1:0)
Utkání se hrálo v ukrutném vedru a v druhé půli došly hostům síly- v závěru dostali 3 branky. Michal Trnka
Sen Černý Most II PG Ross Crock
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Peter Kukura, Michal Ulrych vs Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Petr Hájek, Jan Harák, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava
20., 54. Michal Ulrych
33. František Hamouz
56., 57. Lukáš Hamouz
55. Adam Podroužek
30. 5. 15 10:00 TEMPO Bránický tank Sen Černý Most II PG 10. 3:2 (1:2)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Hosté dominovali v první půli, ve druhé půli domácí dokázali utkání otočit ve svůj prospěch, když rozhodli v samém závěru utkání. Tomáš Dojava, Radim Šebestík
Bránický tank Sen Černý Most II PG
Petr Černý – Jiří Chlouba, David Dvořák, Petr Gabriel, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Karel Rába, Jan Šalát, Jan Vydra vs Lukáš Hamouz – Ondřej Bambas, František Hamouz, František Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář
14., 52. Martin Pokorný
59. Jan Šalát
2., 7. Pavel Jányš
23. 5. 15 08:45 BECH Sen Černý Most II PG MTPCH 9. 1:1 (0:1)
V první půli pohodové utkání, po vyrovnávací brance se trochu přitvrdilo, ale vše v rámci fair-play. Hráno v tempu až do poslední minuty.
Sen Černý Most II PG MTPCH
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Petr Kolář, Peter Kukura, Michal Ulrych vs Tomáš Roubíček – Marek Demo, Pavel Demo, Tomáš Dumbrovský, Petr Janovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Müller, Ivo Štolc
37. Michal Ulrych 21. Pavel Demo
16. 5. 15 08:45 BECH Made in Košíře Sen Černý Most II PG 8. 1:4 (1:2)
Hosté byli lepším týmem a hlavně ve druhé půli potvrdili svoji převahu i brankově. Smetana J, Smetana T
Made in Košíře Sen Černý Most II PG
Jakub Janota – Lukáš Bátěk, Aleš Homolka, Šimon Kulakowski, Jan Kumhera, Daniel Markovič, Matěj Povolný vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Peter Kukura, Michal Ulrych
22. Aleš Homolka 3., 15. Michal Ulrych
53., 56. Lukáš Hamouz
1. 5. 15 08:45 BECH SAS fans Sen Černý Most II PG 6. 0:2 (0:1)
Domácí doplatili na nižší počet hráčů a fyzicky odpadli, hlavně ke konci utkání už jim síly chyběli. Melíšek,Vostatek
SAS fans Sen Černý Most II PG
Slavomír Giertli – Blanka Beštová, Peter Giertli, Aleš Glazar, Jiří Šenk, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána vs Tomáš Kebísek – František Hamouz, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Petr Kolář, Peter Kukura, Michal Ulrych
4. Michal Ulrych
56. OG
25. 4. 15 08:45 BECH Atomový veverky A Sen Černý Most II PG 5. 3:0 (3:0)
Zápas v rychlém tempu, po přestávce se mírně přitvrdilo. Zasloužená výhře domácích.
Atomový veverky A Sen Černý Most II PG
Marek Slezák – František Bartůněk, David Bečvář, Daniel Dusl, Roman Husek, Vladimír Junek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Peter Kukura, Michal Muž
21. Roman Husek
24. David Bečvář
30. Josef Kapek
18. 4. 15 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Hypochondři 4. 4:0 (2:0)
Domácí skórovali asi v 11. vteřině, další gól přidali v 15. minutě, pak sice Hypochondři přidali, ale na vstřelení alespoň čestné branky jim to nestačilo. Husák, Jansa
Sen Černý Most II PG Hypochondři
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Peter Kukura, Daniel Lebeda vs Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Pavel Velkov, Pavol Volkay
1. Peter Kukura
15. Daniel Lebeda
36. Ondřej Bambas
41. František Hamouz
11. 4. 15 10:00 BECH Hoptajch team Sen Černý Most II PG 3. 0:1 (0:1)
Sen ČM měl více šancí, které trestuhodně spaloval, dvakrát nastřelil břevno. Jedinou branku vstřelil Kukura. Hoptajch v závěru tlačil, ale bez úspěchu. Čapla
Hoptajch team Sen Černý Most II PG
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Lukáš Janda, Marek Růžička, Martin Šulc, Václav Svoboda vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Peter Kukura, Michal Muž
56 Václav Svoboda 16. Peter Kukura
4. 4. 15 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Nulová šance 2. 1:2 (1:2)
Poklidné utkání vyrovnaného průběhu rozhodla druhá branka Nulové šance.
Sen Černý Most II PG Nulová šance
Miroslav Vachta – Ondřej Bambas, František Hamouz, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Petr Kolář, Peter Kukura vs Tomáš Axler – Leoš Buřval, David Chrást, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Jiří Mittelbach, Lukáš Švec, Michal Věchet
13. František Hamouz 10. Jiří Mittelbach
20. David Chrást
28. 3. 15 11:15 BECH Desítníci CH.C. Sen Černý Most II PG 1. 2:1 (0:1)
Pohledné utkání s množstvím šancí na obou stranách. Vladimír Horálek, Dalibor Beneš
Desítníci CH.C. Sen Černý Most II PG
Zdeněk Turyna – Jiří Bauer, Marian Burda, Peter Demjanovič, Mohamed Harim, Ondřej Horčic, Lubor Klouda, Jiří Kratochvíl, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř vs Tomáš Kebísek – František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Peter Kukura, Michal Muž, Michal Ulrych