Ne 12.4.15 16:15 P1 Vzteklé Želvičky Benda OFC   (HL5I)
Ne 12.4.15 17:30 P1 Beerchester United WTF   (HL6J)
Ne 3.5.15 13:45 ZAK Sokol V.-Notorax B Fifty-two faders   (HL7K)
Ne 3.5.15 15:00 ZAK Torpedo Barrandov Sokol Barča Vysočany   (HL3D)
Ne 31.5.15 18:45 MIKU2 Puk PFC Klikaři FC   (HL5H)
Ne 31.5.15 20:00 MIKU2 Řežem to United Traktor humus A   (HL2B)

13. 6. 15 10:00 TEMPO Ross Crock Bránický tank 11. 6:2 (3:1)
Pohledné utkání z obou stran, ve kterém rozhodla lepší střelecká potence domácích. Kohout,Hautpmann
Ross Crock Bránický tank
Petr Hájek – Lukáš Bucvan, Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Tomáš Přibyl, Jan Sočava vs Petr Gabriel – Petr Černý, David Dvořák, Jiří Humhal, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Karel Rába, Jan Šalát
15., 30., 35. Jaroslav Plachý
24. Jaroslav Gaudek
51. Jan Harák
60. Lukáš Bucvan
23. David Dvořák
36. Jan Šalát
6. 6. 15 10:00 TEMPO MTPCH Bránický tank 2. 2:3 (0:2)
Do vyrovnaného utkání vstoupil lépe Tank, po přestávce ale domácí dokázali vyrovnat. Nakonec se po standardní situaci v závěru radovali hosté. Václav Pinkas, Oldřich Sedlák
MTPCH Bránický tank
Tomáš Roubíček – Marek Demo, Pavel Demo, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Müller, Ivo Štolc vs Petr Gabriel – David Dvořák, Lukáš Kořínek, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Jan Šalát, Petr Smrčka, Jan Vydra
35., 45. Pavel Demo 4. Lukáš Kořínek
12. OG
56. Martin Pokorný
30. 5. 15 10:00 TEMPO Bránický tank Sen Černý Most II PG 10. 3:2 (1:2)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Hosté dominovali v první půli, ve druhé půli domácí dokázali utkání otočit ve svůj prospěch, když rozhodli v samém závěru utkání. Tomáš Dojava, Radim Šebestík
Bránický tank Sen Černý Most II PG
Petr Černý – Jiří Chlouba, David Dvořák, Petr Gabriel, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Karel Rába, Jan Šalát, Jan Vydra vs Lukáš Hamouz – Ondřej Bambas, František Hamouz, František Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář
14., 52. Martin Pokorný
59. Jan Šalát
2., 7. Pavel Jányš
23. 5. 15 10:00 TEMPO Atomový veverky A Bránický tank 9. 5:2 (3:0)
Důraznější a přesnější domácí nakonec po zásluze zvítězili. Radek Šíp, Filip Košťál
Atomový veverky A Bránický tank
Jan Houška – František Bartůněk, David Bečvář, Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar, Lukáš Svoboda vs Jiří Humhal – Jiří Chlouba, David Dvořák, Lukáš Kořínek, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Karel Rába, Pavel Roubíček, Jan Šalát
55. Jan Šalát
16. 5. 15 10:00 TEMPO Bránický tank Hypochondři 8. 6:3 (2:2)
Nervózní utkání z obou stran. Po vyrovnané první půli se ve druhé půli domácí rozjeli a rozhodli o svém vítězství.
Bránický tank Hypochondři
Jiří Humhal – Jiří Chlouba, David Dvořák, Petr Gabriel, Lukáš Kořínek, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Pavel Roubíček, Jan Šalát vs Jaroslav Šmejkal – Jan Martinec, Martin Peňáz, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Pavel Velkov, Pavol Volkay
14., 39. David Dvořák
18. Martin Pokorný
43., 49. Jan Šalát
55. Petr Gabriel
19. Pavol Volkay
27., 60. Pavel Velkov
8. 5. 15 10:00 BECH Hoptajch team Bránický tank 7. 4:7 (2:4)
Začátek prvního poločasu se jevil velmi vyrovnaně, avšak ke konci poločasu hosté zabrali a odnášeli si do druhého mírný náskok. Druhý poločas již hosté kontrolovali, přestože domácí tým projevil velkou snahu a vsítil další dva góly. Hosté si odnesli zasloužené vítězství. Jan Bek, Martin Mrug
Hoptajch team Bránický tank
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Jiří Humhal – David Dvořák, Vladimír Lis, Karel Rába, Pavel Roubíček, Jan Šalát, Petr Smrčka, Jan Vydra
5., 54., 60. Marek Růžička
15. Erik Ackermann
3., 29., 49. David Dvořák
11. Pavel Roubíček
21., 58. Vladimír Lis
39. Petr Smrčka
1. 5. 15 10:00 TEMPO Bránický tank Nulová šance 6. 7:2 (4:1)
Zasloužené vítězství domácího týmu, který měl utkání pod kontrolou a určoval tempo hry. Caizl,Tichý
Bránický tank Nulová šance
Jiří Humhal – David Dvořák, Petr Gabriel, Lukáš Kořínek, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Karel Rába, Pavel Roubíček, Jan Šalát, Jan Vydra vs Tomáš AxlerDavid Borovička, Leoš Buřval, Václav Jindřich, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet