10. New Jersey Devils B 11 2 4 5 30:37 8

Út 14.4.15 19:00 MOTO2 Ansámbl Indiana Team   (HL7B)
Út 14.4.15 20:15 MOTO2 J.R.Club A D.G.Team   (HL6C)
St 6.5.15 19:15 STER2 Continental FC Liboc united   (HL8C)
St 6.5.15 20:30 STER2 Viktor 1.FC Prokaryota FZ   (HL8G)
Ne 31.5.15 08:45 HANSP Sananim FC A PPPO   (HL6I)
Ne 31.5.15 10:00 HANSP Plný plíce Atlanta Žižkov FC   (HL6I)

15. 6. 15 20:15 zzSANC3 Kvantanámo Bratři v triku 11. 7:5 (4:2)
Kvantanámo kvantitou převýšilo Bratry v triku, což se odrazilo na skóre. Hosté v závěru pouze korigovali.
Kvantanámo Bratři v triku
Martin Bartoníček – Petr Čáha, Pavel Hájek, Jan Hořejš, Michal Hudeček, Tomáš Krábek, David Král, Jan Reichert vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Martin Pác, Petr Šátek, Marek Švarc, Daniel Veselý
7., 19., 27., 51. Jan Reichert
12., 36. Petr Čáha
43. Pavel Hájek
13., 35. Petr Šátek
27. Marek Švarc
50., 56. Daniel Veselý
8. 6. 15 19:15 ZAK Blaženka spiders Bratři v triku 6. 1:4 (1:1)
Domácím ve velice korektně odehraném utkání nevyšel druhý poločas. Procházka M.
Blaženka spiders Bratři v triku
Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Jan Kalina, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Ondřej Vraj vs Miroslav Kastner – Michal Bocek, Martin Pác, Petr Šátek, Marek Švarc, Daniel Veselý
16. Zbyněk Faukner 26., 41. Daniel Veselý
35. Marek Švarc
45. Michal Bocek
3. 6. 15 18:15 BIHOR Bratři v triku Filipi SK 10. 3:5 (2:1)
Hosté vstoupili do utkání lépe a domácí hráli bez střídání. Vstřelili zaslouženě první gól, ale domácí se nesložili, ba naopak o třemi góly zápas otočili. Ale stálo je to spoustu sil a nakonec zápase odehráli jen před brankou svého gólmana. Košťál
Bratři v triku Filipi SK
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Martin Pác, Petr Šátek, Marek Švarc, Daniel Veselý vs Jiří Klicpouch – Josef Brodský, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
14. Marek Švarc
28. Petr Šátek
43. Daniel Veselý
10., 46., 47., 50. Josef Brodský
49. Eliseu Tavares Mane
25. 5. 15 18:15 BIHOR Erectico TBC Bratři v triku 9. 3:3 (1:2)
Bratři se ujali vedení a vyhráli i první poločas. I v závěru sahali po vítězství, které však záhy ztratili a Erectico zaslouženě vyrovnalo. Vyrovnané a pěkné utkání. Hošek
Erectico TBC Bratři v triku
Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Petr Šátek, Marek Švarc, Daniel Veselý
24. Pavel Jindra
40., 58. Ivan Soukup
18., 57. Daniel Veselý
20. Pavel Beránek
20. 5. 15 20:45 MIKU4 Bratři v triku Dejnámbůra FC 8. 2:4 (1:1)
Domácí hráli bez možnosti střídání, a to bylo rozhodující. Procházka
Bratři v triku Dejnámbůra FC
Miroslav Kastner – Lukáš Bůva, Martin Pác, Petr Šátek, Marek Švarc, Daniel Veselý vs Jiří Čížek – Martin Černý, Miloslav Goll, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Jan Velíšek, Tomáš Zavadil, Allan Zípek
2. Petr Šátek
54. Daniel Veselý
15., 43., 53. David Procházka
55. Tomáš Zavadil
11. 5. 15 20:15 SANC2 Bratři v triku Sculpturo FC 7. 5:1 (1:0)
Domácí tým si díky vysoké úspěšnosti v proměňování vítězství zasloužil. Caizl, Tichý
Bratři v triku Sculpturo FC
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Marek Švarc, Daniel Veselý vs Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Michael Mařík, Jan Řeřicha, Filip Tomáš, Miloš Vladyka
26. Martin Pác
49., 56. Daniel Veselý
55., 58. Pavel Beránek
38. Miloš Vladyka
29. 4. 15 19:30 BIHOR Bratři v triku Black bridge elite 5. 1:3 (1:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu nakonec vyhráli mladší a početnější hosté. Martin Kubelík, Jan Kořínek
Bratři v triku Black bridge elite
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Ilya Borovikov, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Marek Švarc, Daniel Veselý vs Pavel Valenta – Tomáš Černý, Václav Černý, David Cink, Pavel Nebeský, Dušan Nečas, David Švejda, Patrik Taussig, Petr Valenta, Libor Zientek
12. Daniel Veselý 16. Libor Zientek
40. Václav Černý
52. Dušan Nečas
20. 4. 15 20:30 ZAK Barclays Bratři v triku 4. 9:1 (3:0)
Jednoznačná výhra domácích, kteří byli lepší ve všech směrech a to hlavně díky Kuntovi. Hosté měli šance na vstřelení více gólů, ale neproměňovali je. Tomáš Filous, Martin Šašek
Barclays Bratři v triku
Jan Pradáč – Andrei Amariei, Luboš Housa, Tomáš Kunt, Martin Přílučík, Richard Šána, Pavel Šitina, Jan Turner vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Ilya Borovikov, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Marek Švarc, Daniel Veselý
4., 21. Pavel Šitina
20., 41., 47. Luboš Housa
41., 49., 53., 58. Andrei Amariei
40. Pavel Rychetský
13. 4. 15 18:15 MIKU3 Bratři v triku Pirelli 3. 4:1 (2:1)
Rychlé a fair-play hrané utkání, kdy oba týmy měly šance, ale Bratři v triku v koncovce víc štěstí. Ivan Haco, Martin Líbal
Bratři v triku Pirelli
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Martin Pác, Petr Šátek, Marek Švarc, Daniel Veselý vs František Jirsa – Jiří Drha, František Kučera, Martin Lukačka, Eduard Mráz, Petr Novák, Ondřej Šimsa
21., 23. Michal Bocek
45. Daniel Veselý
60. Petr Šátek
13. Ondřej Šimsa
30. 3. 15 20:45 zzNOVOB New Jersey Devils B Bratři v triku 2. 2:1 (1:0)
Velice bojovné utkání. New Jersey Devils ve druhém poločase rozhodli o svém nejtěsnějším vítězství. Husák, Bulíř
New Jersey Devils B Bratři v triku
Petr Mecera – Ladislav Korn, Tomáš Korn, Petr Kučera, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Jiří Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta vs Miroslav Kastner – Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Marek Švarc, Daniel Veselý
30. Ladislav Korn
46. Jan Lukeš
42. Petr Šátek
23. 3. 15 18:15 HOSTI Bratři v triku Legends are back 1. 1:3 (1:1)
Bratři v triku sice vedli v 10. minutě díly Veselému 1:0, ale Legends utkání ve 2. půli hry otočilo dvěma góly. Vojtek
Bratři v triku Legends are back
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Marek Švarc, Daniel Veselý vs Juraj Jaborník – Jan Chaloupka, Dan Ellschlöger, Tomáš Hradecký, Lukáš Jančovič, Adam Javorský, Jan Krůta, David Ročňák, Karel Suchan