Ne 19.4.15 11:15 P1 Exact FC A F3N FC B   (HL7G)
Ne 19.4.15 12:30 P1 Social Members FC Red Leads   (HL7G)
St 13.5.15 18:15 CESMI Sean team B Holosmetky FC B   (HL7E)
St 13.5.15 19:30 CESMI Vojenské lesy VET Šrot FC VET   (VL3B)

15. 6. 15 20:15 SANC2 Erectico TBC Sculpturo FC 11. 5:1 (1:0)
Zápas hraný v poklidné atmosféře, a v pohodě vyhráli hráči domácích.
Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Karel Růžička, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Lukáš Fiala, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš
5., 37., 54. Pavel Jindra
33., 38. Michal Jambor
48. Jakub Charvát
1. 6. 15 20:45 ARIT Dejnámbůra FC Erectico TBC 10. 1:0 (1:0)
Jediný střelec rozhodl toto utkání již v první půli hry. Šance na vstřelení branek tu byly, ale vše pochytali výborní gólmani - ti byli nejlepší hráči na place. Petr Jambor
Dejnámbůra FC Erectico TBC
Ladislav ŠináglMiloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Tomáš Zavadil, Allan Zípek vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup
29. Tomáš Zavadil
25. 5. 15 18:15 BIHOR Erectico TBC Bratři v triku 9. 3:3 (1:2)
Bratři se ujali vedení a vyhráli i první poločas. I v závěru sahali po vítězství, které však záhy ztratili a Erectico zaslouženě vyrovnalo. Vyrovnané a pěkné utkání. Hošek
Erectico TBC Bratři v triku
Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Petr Šátek, Marek Švarc, Daniel Veselý
24. Pavel Jindra
40., 58. Ivan Soukup
18., 57. Daniel Veselý
20. Pavel Beránek
18. 5. 15 19:15 ZAK Blaženka spiders Erectico TBC 8. 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který na svoji stranu strhli v závěru utkání domácí. Plucar
Blaženka spiders Erectico TBC
Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Václav Hlaváček, Jan Kalina, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Ondřej Vraj vs Petr Sokolík – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Pavel Sokolík, Ivan Soukup
57. Zbyněk Faukner
11. 5. 15 19:30 KBELY Erectico TBC Black bridge elite 7. 0:3 (0:2)
Již v 1.půli si vítězové vytvořili náskok a jelikož domácí nebyli schopni vstřelit branku, bylo o vítězi rozhodnuto. Bez hráčských individualit. Martoš, Jamborová
Erectico TBC Black bridge elite
Pavel Sokolík – Matúš Hronček, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, František Matějka, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Pavel Valenta – Tomáš Černý, Václav Černý, Tomáš Hofman, Dušan Nečas, David Švejda, Patrik Taussig, Petr Valenta, Libor Zientek
13. Václav Černý
17. Tomáš Černý
32. Petr Valenta
4. 5. 15 20:30 ZAK Barclays Erectico TBC 6. 3:3 (2:1)
Přestože hosté nastoupili do zajímavého utkání bez střídání a dohrávali z posledních sil, dokázali těsně před závěrečným hvizdem i s dávkou štěstí urvat cenný bod. Voldán, Hošek
Barclays Erectico TBC
Jan Pradáč – Andrei Amariei, Miloš Broulík, Luboš Housa, Tomáš Kunt, Martin Přílučík, Richard Šána, Pavel Šitina, Jan Turner vs Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Ivan Soukup
15., 21. Richard Šána
43. Tomáš Kunt
3. Ondřej Hromádka
43. Ivan Soukup
60. Pavel Jindra
27. 4. 15 20:15 MOTO3 Erectico TBC Pirelli 5. 1:3 (1:0)
Férové a vyrovnané utkání. Domácí tým nevyužil velké šance a dvakrát trefil hostující konstrukci brány. Hosté naopak využili vždy své šance. Petr Mikeš, Ivan Caralaşciuc
Erectico TBC Pirelli
František Matějka – Ondřej Hromádka, Matúš Hronček, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Ivan Soukup vs František Jirsa – Jiří Drha, Ondřej Ertl, František Kučera, Martin Lukačka, Eduard Mráz, Petr Novák, Ondřej Šimsa
7. Aleš Průcha 42. Jiří Drha
51. Ondřej Šimsa
60. Ondřej Ertl
20. 4. 15 20:45 zzNOVOB New Jersey Devils B Erectico TBC 4. 2:2 (1:1)
Pohledné utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Domácí vždy dokázali zareagovat na míč ve své síti a to rozhodlo. Dufek, Studecký
New Jersey Devils B Erectico TBC
Petr Kučera – Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Petr Mecera, Jiří Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta vs Ivan Soukup – Václav Fiala, Matúš Hronček, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Pavel Sokolík
25. Jaroslav Mareček
51. Jan Šebesta
5. Matúš Hronček
48. David Krňák
13. 4. 15 18:15 HOSTI Erectico TBC Legends are back 3. 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas hraný v duchu fair-play rozhodli domácí povedenou střelou v závěru utkání. Petr Smělý, Martin Janeta
Erectico TBC Legends are back
Ivan Soukup – Ondřej Hromádka, Matúš Hronček, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Pavel Sokolík vs David Ročňák – Tomáš Drahovzal, Dan Ellschlöger, Juraj Jaborník, Lukáš Jančovič, Adam Javorský, Jakub Kerda
51. Ivan Soukup
30. 3. 15 20:15 zzSANC4 Kvantanámo Erectico TBC 2. 5:1 (2:0)
Do 15. minuty hosté nastoupili o jednoho hráče méně a jen do té doby se vyrovnali domácímu celku. Jednoznačný zápas se spoustou neproměněných šancí. Miroslav Pecháček, Milan Matoušek
Kvantanámo Erectico TBC
Martin Bartoníček – Petr Čáha, Jan Hořejš, Michal Hudeček, Radek Jiroušek, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík vs Pavel SokolíkOndřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Ivan Soukup
1., 50. Radek Jiroušek
14. Petr Čáha
40., 47. Michal Hudeček
32. Michal Jambor
23. 3. 15 18:15 BIHOR Erectico TBC Filipi SK 1. 2:1 (0:0)
Ve vyrovnaném a dlouho spíš remízově vypadajícím zápase, v němž Filipi neproměnil v 1. poločase penaltu, začaly góly padat až koncem zápasu. Na dva góly Erectica dokázalo Filipi reagovat až minutu před koncem a korigovat výsledek. Husák