10. New Jersey Devils B 11 2 4 5 30:37 8

Út 28.4.15 18:00 STOD Gobi dezert Squadra Azzurra   (HL8J)
Út 28.4.15 19:15 STOD JZD Slivenec UNYP´s Blazers   (HL8F)
Út 28.4.15 20:30 STOD Gladieitrs ! Klamovská skvadra   (HL8J)
Po 22.6.15 18:15 SANC1 Pradox 1.FC Hulla hulla FC   (HL7A)
Po 22.6.15 19:30 SANC1 Malostranský SK Blesk VK VET A   (VL2A)
Po 22.6.15 20:45 SANC1 Rudý teror Gambrinus VH   (HL8B)

15. 6. 15 20:15 SANC1 Filipi SK Dejnámbůra FC 11. 5:1 (3:0)
Filipi zvládlo svůj postupový zápas a  na příští sezónu se může těšit na pátou ligu. Boubín, Boubín
Filipi SK Dejnámbůra FC
Jiří Klicpouch – Pavel Kořánek, Michal Michálek, Jakub Navrátil, Robin Poul, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs Ladislav Šinágl – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Velíšek, Tomáš Zavadil
10., 30. Robin Poul
15. Miroslav Rožníček
50. Eliseu Tavares Mane
57. Jakub Navrátil
40. Tomáš Zavadil
3. 6. 15 18:15 BIHOR Bratři v triku Filipi SK 10. 3:5 (2:1)
Hosté vstoupili do utkání lépe a domácí hráli bez střídání. Vstřelili zaslouženě první gól, ale domácí se nesložili, ba naopak o třemi góly zápas otočili. Ale stálo je to spoustu sil a nakonec zápase odehráli jen před brankou svého gólmana. Košťál
Bratři v triku Filipi SK
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Martin Pác, Petr Šátek, Marek Švarc, Daniel Veselý vs Jiří Klicpouch – Josef Brodský, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
14. Marek Švarc
28. Petr Šátek
43. Daniel Veselý
10., 46., 47., 50. Josef Brodský
49. Eliseu Tavares Mane
25. 5. 15 19:15 ZAK Filipi SK Blaženka spiders 9. 2:4 (1:2)
Vyrovnaná hra s lepší koncovkou pro Blaženku. Janča
Filipi SK Blaženka spiders
Jiří Klicpouch – Josef Brodský, Pavel Kořánek, Miloš Navrátil, Robin Poul, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Václav Hlaváček, Jan Kalina, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
17., 34. Josef Brodský 9., 35. Karel Masařík
26., 40. Lukáš Vavrla
20. 5. 15 19:15 STER2 Black bridge elite Filipi SK 8. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, kdy domácí vedli 3:1 a hosté dokázali dvěma brankami v závěru zápasu snížit a pak vyrovnat na konečných 3:3. Filip Bari, Patrik Byrouti
Black bridge elite Filipi SK
Pavel Valenta – Václav Černý, Andriy Chaklosh, Tomáš Hofman, Dušan Nečas, Patrik Taussig, Petr Valenta, Libor Zientek vs Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Robin Poul, Miroslav Rožníček, David Sommer, Eliseu Tavares Mane
11. Dušan Nečas
40. Václav Černý
46. Tomáš Hofman
2., 57. Robin Poul
52. Zdeněk Hanzlík
11. 5. 15 20:30 ZAK Filipi SK Barclays 7. 1:1 (1:1)
Zápas byl vyrovnaný a nerozhodně i skončil. Férová hra na obou stranách. Čapla M., Čapla Š.
Filipi SK Barclays
Jiří Klicpouch – Josef Brodský, Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Robin Poul, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs Jan Pradáč – Andrei Amariei, Miloš Broulík, Luboš Housa, Tomáš Kunt, Martin Přílučík, Richard Šána, Pavel Šitina, Jan Turner
20. Eliseu Tavares Mane 15. Richard Šána
4. 5. 15 18:30 HRAB3 Pirelli Filipi SK 6. 2:3 (0:0)
Ze začátku velmi opatrné, až nudné utkání. Zajímavé začalo být ve 40. minutě, kdy zapadlo slunce a pár gólů do brány. Trnka
Pirelli Filipi SK
František Jirsa – Jiří Drha, Ondřej Ertl, František Kučera, Marek Šetina, Ondřej Šimsa vs Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Michal Michálek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Miroslav Rožníček, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
40., 41. Jiří Drha 34. Zdeněk Hanzlík
40. Petr Vaněček
43. Pavel Kořánek
27. 4. 15 20:45 zzNOVOB Filipi SK New Jersey Devils B 5. 9:2 (3:1)
Mnohem produktivnější domácí jasně vyhráli. Václav Nejedlo
Filipi SK New Jersey Devils B
Miloš Navrátil – Josef Brodský, Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Robin Poul, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs Petr Mecera – Ladislav Korn, Petr Kučera, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Jiří Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta
5., 13., 22., 52. Robin Poul
31., 48. Daniel Honl
38., 41., 54. Josef Brodský
30. Jan Šebesta
58. Jaroslav Mareček
20. 4. 15 18:15 HOSTI Legends are back Filipi SK 4. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, remíza je zasloužená. Hosté si nechali utéct závěr utkání a proto získali jen jeden bod. Šťástka, Nováček
Legends are back Filipi SK
Juraj Jaborník – Vladimír Bešta, Dan Ellschlöger, Lukáš Jančovič, Adam Javorský, Jakub Kerda, Jan Krůta, Karel Suchan vs Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Pavel Kořánek, Michal Michálek, Jakub Navrátil, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
14. Dan Ellschlöger
52. OG
58. Jan Krůta
2. Daniel Honl
32. Jakub Navrátil
38. Eliseu Tavares Mane
15. 4. 15 18:15 HANSP Filipi SK Kvantanámo 3. 2:2 (2:2)
Kvantanámo bylo technicky lepším týmem. Dojeli na neproměňování šancí. Milan Bradáč, Pavel Tomášek
Filipi SK Kvantanámo
Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs František Čáha – Petr Čáha, Pavel Hájek, Jan Hořejš, Michal Hudeček, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Jan Reichert
10. Jiří Klicpouch
26. David Sommer
11., 24. Jan Reichert
30. 3. 15 20:15 zzSANC3 Sculpturo FC Filipi SK 2. 2:5 (1:3)
Slušně hraný zápas z obou stran. Utkání kvalitní úrovně rozhodli fotbalovější hosté během dvou minut v první půli. Brhel, Tvrdý
Sculpturo FC Filipi SK
Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Jan Řeřicha, Filip Tomáš, Miloš Vladyka vs Jiří Klicpouch – Josef Brodský, Zdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Robin Poul, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
6. Michael Mařík
58. Štěpán Marek
25., 27. Josef Brodský
25. David Sommer
43. Petr Vaněček
55. Zdeněk Hanzlík
23. 3. 15 18:15 BIHOR Erectico TBC Filipi SK 1. 2:1 (0:0)
Ve vyrovnaném a dlouho spíš remízově vypadajícím zápase, v němž Filipi neproměnil v 1. poločase penaltu, začaly góly padat až koncem zápasu. Na dva góly Erectica dokázalo Filipi reagovat až minutu před koncem a korigovat výsledek. Husák
Erectico TBC Filipi SK
Pavel Sokolík – Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, František Matějka, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček