Čt 26.3.15 18:15 ARIT Buran Buran SUP Žvahov   (SVL3B)
Čt 26.3.15 19:30 ARIT Dejvický expres VET MVS Recycled   (VL4C)
Čt 26.3.15 20:45 ARIT Hojivý typy Rumové pralinky VET   (VL4E)
Čt 23.4.15 17:00 HANSP Atletico Dělo SFC A Tamu Pua 1.FC B   (HL7F)
Čt 23.4.15 18:15 HANSP Traktor Humus SUP A Zelená liška TJ SUP B   (SVL3B)
Čt 23.4.15 19:30 HANSP Ravens FC Válcovna plechu FC   (HL8F)

17. 6. 15 18:00 STER3 Rumburaci A Arctica Islandica 11. 6:0 k.
3. 6. 15 18:15 HANSP Arctica Islandica Pivušky FC 10. 5:4 (3:2)
V gólové přestřelce na konci zápasu šťastně zvítězili domácí. Technicky a čistě vedené utkání. Hošek
Arctica Islandica Pivušky FC
Ondřej Němeček – Lukáš Chvátal, Tomáš Chvátal, Jan Houška, Milan Humeník, Jiří Krtek, Marek Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina vs Jan Hampl – Milan Beneš, Jiří Boháč, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Josef Kurfürst, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
55. Milan Beneš
27. 5. 15 18:15 HANSP Pigs FC Arctica Islandica 9. 2:0 (1:0)
Hrálo se důrazně ale slušně. Islandica si alespoň gól za snahu zasloužila. Paleček, Bulíř
Pigs FC Arctica Islandica
Václav Svatoch – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Jiří Veškrna vs Ondřej Němeček – Lukáš Chvátal, Tomáš Chvátal, Milan Humeník, Jiří Krtek, Marek Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina
3. Petr Štěpánek
58. Ondřej Marek
20. 5. 15 18:15 HANSP Arctica Islandica Nottoric Forest 8. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
13. 5. 15 18:15 HANSP Literpool United Arctica Islandica 7. 0:8 (0:8)
Domácím se v prvním poločase zranil hráč a o přestávce odstoupil další, utkání tak bylo předčasně ukončeno. Jakub Kudláček, Jiří Uchytil
Literpool United Arctica Islandica
Jiří Samek – Michal Jágrik, Artem Movsesyan, Zdeněk Popelka, Petr Sekyra, Jakub Žerebný vs Ondřej Němeček – Lukáš Chvátal, Tomáš Chvátal, Milan Humeník, Jiří Krtek, Marek Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina
2., 4., 23. Jindřich Smrčina
5. Milan Humeník
14. Jiří Krtek
18. Marek Semerád
30. Tomáš Chvátal
30. Marek Přeučil
6. 5. 15 18:15 HANSP Arctica Islandica Kojots United 6. 2:6 (2:3)
Fotbalovější Arctica doplatila na nedůraz před vlastním vápnem. Hosté si ve druhé půli už zápas pohlídali. Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek
Arctica Islandica Kojots United
Ondřej Němeček – Milan Humeník, Jan Kříž, Marek Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina vs Martin Šimek – Filip Donát, Jiří Jabůrek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Michal Kroh, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda
11., 16. Jindřich Smrčina 7., 33. Jiří Jabůrek
18., 42. Filip Donát
25. Tomáš Kosař
39. Ondřej Jupa
29. 4. 15 18:15 HANSP Houbařův Ráj Arctica Islandica 5. 1:4 (0:3)
Slušně hrané utkání a dvě těžká zranění (obě zranění ale bez zavinění protihráče). Arctica měla téměř celý zápas početní převahu. Nejdříve přišel hráč soupeře později a poté se kapitán zranil a Arctica svou kombinací dokázala svou převahu i gólově využít.   Hošek, Smetana
Houbařův Ráj Arctica Islandica
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Matěj Urban vs Ondřej Němeček – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Milan Humeník, Jiří Krtek, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina
58. Jan Charvát 4., 60. Jindřich Smrčina
12. Marek Přeučil
21. Tomáš Chvátal
22. 4. 15 18:15 HANSP Arctica Islandica Homunculus 4. 4:6 (1:4)
Po poločase to vypadalo na výprask domácích, ale ty se do druhého poločasu vzchopili a v závěru dotahovali. Boris Kopečný, Ľubomír Prokop
Arctica Islandica Homunculus
Ondřej Němeček – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Milan Humeník, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina vs Marek Lorenčík – Sammy Abulkasim, Vojtěch Dolejský, Jan Jelínek, Jan Šelle, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl, Martin Vychopeň
22., 45. Marek Přeučil
40., 53. Milan Humeník
5., 10., 15. Vojtěch Dolejský
24., 34. Martin Vychopeň
35. Jan Jelínek
14. 4. 15 19:30 ARIT Buchmeister team Arctica Islandica 3. 3:3 (2:0)
Velice pohledné utkání, hráno ve vysokém tempu. Buchmeister i přes dvougólový náskok, nezvládl koncovku, a tak zápas skončil remízou.
Buchmeister team Arctica Islandica
Martin Přibyl – Zbyněk Baran, Jan Bělecký, Ondřej Beneš, Jan Buchar, Marek Chlup, Ondřej Hula, Michael Vambera, Václav Volek vs Ondřej Němeček – Tomáš Chvátal, Jan Houška, Milan Humeník, Jiří Krtek, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina
2. Zbyněk Baran
22., 51. Marek Chlup
40. Milan Humeník
52. Tomáš Chvátal
57. Marek Přeučil
1. 4. 15 18:15 HANSP Arctica Islandica Blok D 2. 1:4 (0:4)
Hosté si během 17cti minut vytvořili pohodlný náskok, který jim stačil k výhře i přes soupeřův gól v 55.min. Čapla, Tvrdý
Arctica Islandica Blok D
Ondřej Němeček – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Milan Humeník, Jiří Krtek, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina vs Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos
55. Marek Přeučil 4., 9. Martin Kubát
15., 17. Gabriel Jačman ml.
25. 3. 15 18:15 HANSP Arctica Islandica Uličníci FC 1. 2:1 (1:0)
Ve vyrovnaném zápase se štěstí v podobě branky v 57. minutě usmálo na domácí Arcticu.