Po 11.5.15 20:30 STER2 Omlékované Sojky Bandidoz   (HL7C)
Út 9.6.15 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Studenti Praha FC VET   (VL4B)
Út 9.6.15 19:15 SCBEC Friends Prague Horoušany FC   (HL5C)

17. 6. 15 18:15 HOSTI Pivušky FC Blok D 11. 0:7 (0:1)
Pivušky hrály bez možnosti střídání a to se v druhé půli projevilo. Procházka M., Procházka T.
Petr Ovčáček – Milan Beneš, Martin Jaroš, Richard Novotný, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos
34., 40., 55. Václav Hnízdil
43. Petr Burian
56. Václav Hlavatý
3. 6. 15 18:15 HANSP Arctica Islandica Pivušky FC 10. 5:4 (3:2)
V gólové přestřelce na konci zápasu šťastně zvítězili domácí. Technicky a čistě vedené utkání. Hošek
Arctica Islandica Pivušky FC
Ondřej Němeček – Lukáš Chvátal, Tomáš Chvátal, Jan Houška, Milan Humeník, Jiří Krtek, Marek Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina vs Jan Hampl – Milan Beneš, Jiří Boháč, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Josef Kurfürst, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
55. Milan Beneš
27. 5. 15 18:15 MIKU3 Pivušky FC Rumburaci A 9. 12:4 (6:2)
Rozhodčí se k utkání nedostavili! Jinak pohodový zápas, domácí jasně lepším týmem.
Pivušky FC Rumburaci A
Tomáš Nový – Milan Beneš, Jiří Boháč, Jindřich Černý, Martin Jaroš, Josef Kurfürst, Richard Novotný, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Jakub Kovařík – Martin Čech, Vít Fuksa, Zdeněk Jungvirt, Tomáš Krupička, Petr Pechoušek, Matej Pressl, Jakub Rod, Róbert Smida, Jan Staš
57. OG
20. 5. 15 20:45 DEKAN Uličníci FC Pivušky FC 8. 3:3 (1:1)
Vyrovnaná hra. Po přestávce silná desetiminutovka domácích, ale poté šťastné vyrovnání hostů. Molnár, Janča
Uličníci FC Pivušky FC
Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, Milan Smetana vs Petr Ovčáček – Jiří Boháč, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
22. Antonín Ambrož
35. Petr Nipl
42. Milan Smetana
15., 50. Martin Jaroš
52. OG
12. 5. 15 18:15 ARIT Pigs FC Pivušky FC 7. 7:1 (4:0)
Zápas měl jednoznačný vývoj, hrálo se pouze na jednu branku. Miroslav Vrhel, Jan Kušta
Pigs FC Pivušky FC
Václav Svatoch – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek vs Aleš Chvátal – Jiří Boháč, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
10., 29., 59. Jakub Marek
14., 15., 31., 48. Ondřej Marek
53. Jindřich Černý
6. 5. 15 20:00 ARIT Pivušky FC Nottoric Forest 6. 3:1 (1:1)
Velmi pěkné utkání. Nottoric může mrzet spousta zahozených šancí. Český, Vyštejnová
Pivušky FC Nottoric Forest
Petr Ovčáček – Milan Beneš, Jiří Boháč, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Josef Kurfürst, Jaroslav Vimer vs Vladimír Hnát – Tomáš Jelínek ml., Pavel Kroupa, Michal Polák, Josef Slánský, Martin Taraležkov, Jan Verner, Vladimír Verner
25. Jiří Boháč
49., 52. Milan Beneš
23. Martin Taraležkov
29. 4. 15 18:45 ARIT Literpool United Pivušky FC 5. 2:3 (1:0)
Ze začátku utkání získal převahu tým Literpool Utd, když vedli 2:0. FC Pivuška však zápas nevzdali a v druhém poločase srovnali a v poslední minutě rozhodli o svém vítězství. Férové a vyrovnané utkání na obou stranách.
Literpool United Pivušky FC
Jiří Samek – Michal Jágrik, Michal Martinek, Jaroslav Polívka, Pavel Sklenařík, Jakub Žerebný vs Jan VimerMilan Beneš, Jiří Boháč, Jan Hampl, Martin Jaroš, Josef Kurfürst, Petr Ovčáček
27. Jaroslav Polívka
36. Michal Jágrik
45. Josef Kurfürst
52., 60. Martin Jaroš
22. 4. 15 18:45 ARIT Pivušky FC Kojots United 4. 5:7 (3:4)
Utkání bohaté na góly. Na každé straně řádil jeden kanonýr. Přeci jen rozhodla větší kvalita v zakončení týmu Kojotů.
Pivušky FC Kojots United
Tomáš Nový – Milan Beneš, Jindřich Černý, Martin Jaroš, Josef Kurfürst, Richard Novotný, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Vojtěch Šimůnek – Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Pavel Svoboda
2., 55. Milan Beneš
5., 20., 55. Josef Kurfürst
4. Pavel Svoboda
9. Ondřej Jupa
25., 30., 42., 52. Tomáš Kosař
46. Tomáš Jozífek
15. 4. 15 20:30 STER2 Houbařův Ráj Pivušky FC 3. 6:2 (2:1)
Hra byla v jednoznačné režii Houbařovo ráje. Tomáš Soldát, Josef Urban
Houbařův Ráj Pivušky FC
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Tomáš Kapusta, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Lukáš Snopek, Jakub Zais vs Jan Vimer – Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Petr Ovčáček, Jaroslav Vimer
6. Aleš Paldus
29., 39., 40., 41., 57. Tomáš Kapusta
30. Martin Jaroš
58. Jindřich Černý
1. 4. 15 18:45 ARIT Pivušky FC Homunculus 2. 2:4 (2:2)
PO vyrovnané první půli kdy se oba týmy dočkali 2 gólů se v druhé části prosadili pouze vítězové dalšími dvěma zásahy. Mildorf, Jambor
Pivušky FC Homunculus
Aleš Chvátal – Milan Beneš, Jiří Boháč, Jindřich Černý, Richard Novotný, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Marek Lorenčík – Sammy Abulkasim, Jan Hulvert, Jan Jelínek, Matúš Majer, Jan Šelle, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl, Martin Vychopeň
17., 24. Jindřich Černý 12. Sammy Abulkasim
29. Jan Šelle
39., 60. Matúš Majer
25. 3. 15 18:45 ARIT Buchmeister team Pivušky FC 1. 5:6 (4:3)
Nabuzený Beneš rozhodl zápas, který už vypadal jako lehce ztracený. Buchmeister otočili jasný zápas, aby dali možnost vyniknout Benešovi. Tomáš Nosek, Jan Konfršt
Buchmeister team Pivušky FC
Martin Klouček – Zbyněk Baran, Jan Bělecký, Ondřej Beneš, Jan Buchar, Martin Pečinka, Martin Přibyl, Michael Vambera, Václav Volek vs Aleš Chvátal – Milan Beneš, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Jan Hampl, Martin Jaroš, Richard Novotný, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer