12. 11. 14 18:15 HANSP Tajfun AC Arctica Islandica 9. 2:1 (1:0)
Průměrné utkání, vyhrál šťastnější tým. Kubík, Král
Pavel Heral – Petr Dvořák, Martin Endršt, Libor Gvoždík, Lukáš Heral, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Radim Thiel vs Ondřej Němeček – Václav Čermák, Jan Houška, Milan Humeník, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina
25. Pavel Menhard
35. Martin Endršt
45. Michal Přeučil
5. 11. 14 18:15 HANSP Terasy KFC A Arctica Islandica 3. 3:4 (1:3)
Hostující tým byl od začátku lepší a zaslouženě vyhrál. Domácí stále jen dotahovali.
Terasy KFC A Arctica Islandica
Dušan César – Václav Linhart, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Jakub Šídlo, Dalibor Svoboda, Josef Tatar, Přemysl Tatíček vs Ondřej Němeček – Václav Čermák, Jan Houška, Milan Humeník, Jiří Krtek, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina
10. Josef Tatar
40., 50. Karel Rožec
5., 15., 45. Jindřich Smrčina
25. Milan Humeník
29. 10. 14 18:15 HANSP Arctica Islandica S nadhledem 8. 5:9 (1:3)
Krásná fotbalová přestřelka, ve které zvítězili kombinačně lepší S nadhledem. Ti měli zápas pod kontrolou až do 48. minuty, kdy se Arctica v závěrečném náporu začala prosazovat ze vzduchu, hosté si ale závěr zkušeně pohlídali. Norman David, Michal Kubeš
Arctica Islandica S nadhledem
Ondřej Němeček – Tomáš Chvátal, Jan Houška, Milan Humeník, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina vs Pavel Gerschon – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník
60. Jan Vápeník
22. 10. 14 18:15 MIKU3 Rumburaci A Arctica Islandica 7. 1:5 (1:1)
Mírnou uzemní převahu mužstvo Arcticy přetavilo ve vítězství až ve druhém poločase. Utkání bylo odehráno bez faulů. Michal Žoha, Tomáš Dobrý
Rumburaci A Arctica Islandica
Jakub Kovařík – Martin Čech, Vít Fuksa, Zdeněk Jungvirt, Tomáš Krupička, Petr Pechoušek, Matej Pressl, Jakub Rod, Róbert Smida vs Ondřej Němeček – Lukáš Chvátal, Tomáš Chvátal, Milan Humeník, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina
5. Jakub Rod 17., 57. Marek Přeučil
43. Milan Humeník
48. Tomáš Chvátal
60. Marek Semerád
15. 10. 14 18:15 HANSP Arctica Islandica Omlékované Sojky 6. 2:0 (1:0)
Slušně odehrané utkání, i když emoce zchladil vydatný déšť a vítězství Arctici. Když se v každé půli jedenkrát trefil hráč Marek Přeučil, Sojky vyšly střelecky na prázdno. Hošek
Arctica Islandica Omlékované Sojky
Ondřej Němeček – Lukáš Chvátal, Tomáš Chvátal, Milan Humeník, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Adam Boško, Lukáš Klíma, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, David Verner, Marek Verner
18., 57. Marek Přeučil
8. 10. 14 18:15 HANSP Yakuza Arctica Islandica 5. 1:4 (0:2)
Vyrovnané utkání, hrané od začátku do konce nahoru dolů, rozhodla pohotovost v koncovce hostů. David Motl, Jakub Motl
Yakuza Arctica Islandica
Martin Zyka – Ondřej Čapek, Ondřej Culek, Martin Kopečný, Matyáš Král, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, David Slezák, Pavel Tolar vs Ondřej Němeček – Tomáš Chvátal, Milan Humeník, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina
39. Roman Mojzeš 10., 41. Marek Přeučil
18. Milan Humeník
57. Jindřich Smrčina
1. 10. 14 18:15 HANSP Arctica Islandica Namo FC 4. 3:0 (2:0)
Domácí od úvodního hvizdu dominovali a potvrdili to třemi brankami a zaslouženě vyhráli. Boubín
Arctica Islandica Namo FC
Ondřej Němeček – Lukáš Chvátal, Milan Humeník, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina vs Jan Kneissl – Vlastimil Duchek, Čeněk Dvořák, Filip Dvořák, Michael Jakubův, Petr Jiras, Miroslav Krpata, Jan Lehovec, Jiří Nemeš
19., 30. Jindřich Smrčina
44. Marek Přeučil
17. 9. 14 18:15 HANSP Arctica Islandica Blok D 2. 7:4 (5:3)
Střelnici si otevřel hráč Přeučil a naprosto deklasoval Blok D. Boubín
Arctica Islandica Blok D
Ondřej Němeček – Tomáš Chvátal, Jan Houška, Milan Humeník, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád vs Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos
4., 7., 22., 36., 44. Marek Přeučil
12., 23. Milan Humeník
5., 20. Martin Kubát
30. Petr Burian
58. Václav Hnízdil
32. Martin Kubát
10. 9. 14 18:15 HANSP Arctica Islandica Uličníci FC 1. 3:3 (1:1)
Domácí byli lepším týmem a vypadalo to, že si dokráčejí pro zasloužené vítězství, ale v poslední minutě utkání si dali nešťastnou vlastní branku a utkání skončilo remízou. Janča