11. Úderka Žižkov junioři 11 2 3 6 37:59 7

2. 12. 15 20:45 HOSTI Restaurace U Pecků A Lucián FC A 11. 3:4 (3:3)
Poklidné utkání, ve kterém už ani jednomu týmu o nic nešlo. Kovařík
Karel Tureček – Jiří Allram, Petr Kovařík, Petr Kratochvíl, Karel Kristen, Michal Parys, Jakub Slunéčko, Jiří Vajnar, Michal Votava vs Pavel Slánský – Marek Barták, Jakub Boudník, Marek Bruna, Adam Kraus, Jan Prošvic, Tomáš Trnka
11., 19. Adam Kraus
15. Jan Prošvic
37. Marek Barták
25. 11. 15 19:30 MIKU2 Rowdies HFC Restaurace U Pecků A 1. 3:5 (1:2)
Velice bojovné utkání kdy těsně před poločasem dali hosté rozdílový gól. Druhá půle se hrála nahoru dolů, ale hosté nakonec náskok uhájili. Husák
Rowdies HFC Restaurace U Pecků A
Mário Vozár – David Frič, Jan Horáček, Matěj Paprčiak, Marcel Rodek, Václav Socher, Tomáš Vobořil, Radek Zlatník vs Petr Kratochvíl – David Bozděch, Ivan Faitl, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka
26., 58. Matěj Paprčiak
49. Marcel Rodek
10. David Bozděch
30., 43., 58. Jiří Novák
55. Pavel Mišák
18. 11. 15 19:00 ZABEH HS Praha Restaurace U Pecků A 10. 1:7 (0:1)
HS Praha drželo krok pouze v první půli, pak se projevila lepší fyzická připravenost hostů.
HS Praha Restaurace U Pecků A
Josef Bezkočka – Aleš Deré, Michal Hajný, Josef Hrodek, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Petr Kratochvíl – David Bozděch, Jan Kahuda, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jaromír Šmerda, Michal Votava
43. Vít Turtenwald 20., 45., 49. Jiří Novák
32. Karel Kristen
43. Jaroslav Procházka
44., 52. Pavel Mišák
11. 11. 15 19:00 P1 Restaurace U Pecků A Holosmetky FC A 9. 1:2 (0:2)
Před koncem půle vstřelili hosté dva slepené góly, na které odpověděli domácí až v závěru. Kohout
Restaurace U Pecků A Holosmetky FC A
Petr Kratochvíl – Jiří Allram, Valerii Danko, Ivan Faitl, Petr Kovařík, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Pavel Beneš, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, Peter Kratochvíl, Radek Kříž, David Minha, Štěpán Vošta
58. Jakub Slunéčko 27. Václav Bellada
28. Radek Kříž
42. Václav Bellada
4. 11. 15 19:30 MIKU1 Sparta Pankrác Restaurace U Pecků A 8. 4:2 (2:1)
Domácí fotbalovější ve stálém tlaku. Přesto první skórovali hosté. Ovšem Sparta zaslouženě otočila vývoj utkání. Kohout
Sparta Pankrác Restaurace U Pecků A
Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Josef Baubín, Lukáš Busta, Lukáš Dufek, Lukáš Jakobovský, Štěpán Šimeček vs Karel Tureček – Jiří Allram, František Jakubec, Petr Kovařík, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jiří Vajnar
17. Lukáš Dufek
25. Lukáš Busta
42., 57. Josef Baubín
16., 35. Pavel Mišák
19. 10. 15 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Úterní hosté Ski FC A 7. 7:3 (3:1)
Oboustranně pěkné utkání s množstvím šancí na obou stranách. Rozhodla lepší koncovka domácího týmu. Melíšek D, Melíšek J
Restaurace U Pecků A Úterní hosté Ski FC A
Petr Kratochvíl – Jiří Allram, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jan Lištván, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Jiří Vajnar vs Marek Michálek – Stanislav Bejda, David Červený, Marek Chrobák, Tomáš Fitzel, Jan Jelínek, Tomáš Mařík, Michal Slavík, Stanislav Tkadlec
60. OG
12. 10. 15 19:00 P1 Úderka Žižkov junioři Restaurace U Pecků A 6. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, rozhodla lepší koncovka domácích. Šároka
Úderka Žižkov junioři Restaurace U Pecků A
Tomáš Mejzr – Marek Hanousek, Petr Mareš, Lukáš Mráz, Dominik Preisler, Pavel Řezáč, Kamil Zelenka vs Petr Kratochvíl – Jiří Allram, František Jakubec, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Karel Tureček
9., 41. Petr Mareš 18. Jaroslav Procházka
5. 10. 15 20:30 MALES Restaurace U Pecků A Hertha ZMZ 5. 5:4 (1:1)
Zápas, ve kterém se přelévalo skóre na obě strany. V závěru strhlo vítězství na svojí stranu zkušenější mužstvo U Pecků. Vostatek, Melíšek
Restaurace U Pecků A Hertha ZMZ
Petr Kratochvíl – Jiří Allram, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Michal Votava, Lukáš Zelenka vs Josef Prokeš – Lukáš Dont, Radim Kašprišin, Pavel Krois, Vladimír Máče, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka, Jan Vondra
46. Jan Vondra
29. 9. 15 19:15 STER1 Audi United FC Restaurace U Pecků A 2. 1:1 (1:0)
Slušné utkání, spravedlivá remíza. Šároka
Audi United FC Restaurace U Pecků A
Michal Drápela – Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Jan Kučera, Jan Měchura, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev vs Petr Kratochvíl – Richard Culek, Ivan Faitl, David Mikoláš, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jiří Vajnar
1. Jan Kučera 59 Jan Kučera 51. Pavel Mišák
21. 9. 15 20:00 TEMPO Smutný potapěči Restaurace U Pecků A 4. 3:3 (3:3)
Domácí měli skvělý vstup do zápasu, první tři střely skončili v bráně. Pak se rozehráli i hosté a do poločasu vyrovnali. Po přestávce se hra rychle přelévala, ovšem zakončení již nebylo přesně. Zasloužená remíza. Jan Syrovátka, Ivan Haco
Smutný potapěči Restaurace U Pecků A
Josef ŠindelkaPetr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Petr Kratochvíl – Ivan Faitl, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Karel Tureček, Michal Votava
5. Petr Dedek
10. Tomáš Kounovský
12. Jiří Žalud
23. Petr Kovařík
26. Jan Petržílka
29. Michal Votava
14. 9. 15 20:15 P1 Restaurace U Pecků A Santa Dominica 3. 2:6 (2:3)
Výborný vstup hostů do utkání. Peckové do poločasu zkorigovali, po přestávce tlačili a vyrovnaná vyselo ve vzduchu. Poté ale hosté provedli pár brejků a o výsledku bylo rozhodnuto. Kohout