7. Restaurace U Pecků A 11 4 2 5 37:33 10
11. Úderka Žižkov junioři 11 2 3 6 37:59 7

2. 12. 15 20:45 MIKU2 Santa Dominica HS Praha 11. 2:2 (0:0)
Poklidné vyrovnané utkání, zasloužená remíza.
Santa Dominica HS Praha
Nikola Štochl – Michal Bureš, Miloslav Lev, David Pozníček, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Josef Bezkočka – Aleš Deré, Michal Hajný, Josef Hrodek, Václav Kudrna, Pavel Málek, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald
50., 56. David Pozníček 32., 55. Michal Hajný
18. 11. 15 18:15 MIKU3 Holosmetky FC A Santa Dominica 10. 5:3 (0:2)
Hosté deset minut od titulu nevydrželi tlak domácích hrajících s brankářem v poli a během pěti minut bylo zaslouženě za druhý poločas otočeno na stranu domácích. Kohout
Holosmetky FC A Santa Dominica
Jaroslav Bellada – Pavel Beneš, Jakub Čihák, Ondřej Halbich, Radek Kříž, David Minha, Karel Protivínský, Štěpán Vošta vs Alexander Károlyi – Tomáš Hlaváč, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal
59. OG
11. 11. 15 20:15 P1 Santa Dominica Sparta Pankrác 9. 9:3 (5:2)
Hosté v oslabené sestavě neměli proti skvěle kombinujícím domácím šanci. Zasloužená výhra. Kohout
Santa Dominica Sparta Pankrác
Alexander Károlyi – David Brandejs, Tomáš Hlaváč, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Busta, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček
3., 13., 26., 29. David Pozníček
17., 40., 48. Stanislav Mařík
53., 58. Nikola Štochl
6., 47. Lukáš Dufek
22. Pavel Dufek
2. 11. 15 19:00 P1 Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica 8. 1:5 (0:3)
Vyrovnané utkání, Dominica předvedla větší efektivitu v koncovce. Faltys
Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica
Marek Michálek – Stanislav Bejda, David Červený, Martin Chvátal, Lukáš Demke, Štěpán Hodač, Michal Slavík, Stanislav Tkadlec vs Alexander Károlyi – David Brandejs, Tomáš Hlaváč, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal
50. David Červený 2., 28., 34. Stanislav Mařík
30. Michal Uhlíř
56. Nikola Štochl
19. 10. 15 20:15 P1 Santa Dominica Úderka Žižkov junioři 7. 6:0 k.
12. 10. 15 20:15 P1 Hertha ZMZ Santa Dominica 6. 2:4 (1:3)
Dominica díky pěkným záběhům za obranu Herty vyhrála zaslouženě první půli. Od 40´ min začala Herta hrát v šesti v poli a zatlačila Dominiku před vlastní bránu a snížila na rozdíl jedné branky. Ovšem Mařík z jednoho  brejku vymetl pavučinu a bylo rozhodnuto.
Hertha ZMZ Santa Dominica
Josef Prokeš – Lukáš Dont, Radim Kašprišin, Pavel Krois, Vladimír Máče, Svatopluk Sýkora, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka, Filip Vincour, Jan Vondra vs Martin Petrů – David Brandejs, Michal Bureš, Tomáš Hlaváč, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Zukal
10. Radim Kašprišin
49. Lukáš Dont
6., 17., 51. Stanislav Mařík
15. Tomáš Hlaváč
5. 10. 15 20:00 TEMPO Santa Dominica Smutný potapěči 5. 11:4 (6:3)
Jednoznačné utkání. Domácí vyhráli jasně a zaslouženě. Šaróka
Santa Dominica Smutný potapěči
Alexander Károlyi – David Brandejs, Tomáš Hlaváč, Stanislav Mařík, David Pozníček, Martin Tryml vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
4., 23., 27., 30. David Pozníček
17., 25., 32., 39., 43. Stanislav Mařík
45., 53. David Brandejs
3. Tomáš Kounovský
9., 30., 40. Jiří Žalud
21. 9. 15 20:15 P1 Audi United FC Santa Dominica 4. 6:1 (1:1)
Domácí kombinačně i pohybově lepší. Hosté si moc šancí nevytvořili. Rozhodl nástup domácích do druhého poločasu. Kohout
Audi United FC Santa Dominica
Jiří Zach – Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Jan Kučera, Jan Měchura, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev vs Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Martin Lukavský, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Zukal
5. Stanislav Hřebeček
33. Jan Kučera
35., 40., 52. Serhiy Hrechko
60. Georgi Ivanov Tsonev
30. David Brandejs
14. 9. 15 20:15 P1 Restaurace U Pecků A Santa Dominica 3. 2:6 (2:3)
Výborný vstup hostů do utkání. Peckové do poločasu zkorigovali, po přestávce tlačili a vyrovnaná vyselo ve vzduchu. Poté ale hosté provedli pár brejků a o výsledku bylo rozhodnuto. Kohout
Restaurace U Pecků A Santa Dominica
Petr Kratochvíl – Jiří Allram, Ivan Faitl, Jan Kahuda, Pavel Mišák, Michal Parys, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jiří Vajnar vs Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal
12. Jan Kahuda
16. Ivan Faitl
5., 8., 11., 56. David Brandejs
49. Nikola Štochl
52. Michal Uhlíř
9. 9. 15 20:15 P1 Santa Dominica Rowdies HFC 2. 5:0 (1:0)
Převaha družstva Santa Dominica. Faltys, Vostatek
Santa Dominica Rowdies HFC
Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Tomáš Hlaváč, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Richard Peer – David Frič, Jan Horáček, Marcel Rodek, Tomáš Sluka, Tomáš Vobořil
19. Michal Bureš
32. Stanislav Mařík
36. Tomáš Hlaváč
43. Michal Uhlíř
57. David Brandejs
31. 8. 15 20:15 P1 Lucián FC A Santa Dominica 1. 4:5 (1:2)
Domácí aktivnější, Lucián pevný v obraně, až na nepokryté standardky Dominky. Hosté zase nebezpeční v brejcích a dokázali je také proměňovat. A tak Dominika orvala oba body až v samém závěru. Když už Lucián popáté vyrovnat nestihl. Kohout, Haupmann
Lucián FC A Santa Dominica
Pavel Slánský – Marek Barták, Jakub Boudník, Adam Kraus, Jaroslav Macek, Pavel Štěpánek, Ondřej Stříbrský, Tomáš Trnka vs Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Tomáš Hlaváč, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal