Út 6.10.15 18:15 MIKU2 Prohibice FKK VET Typos - Garda FC   (VL3B)
Út 6.10.15 19:30 MIKU2 Ortopedie Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
Út 6.10.15 20:45 MIKU2 JUDr. Brouk Pytlík Netopýr TFC   (HL6C)
Po 2.11.15 18:15 MIKU4 AGČV/Ajax Tučňáci SUP A   (SVL1A)
Po 2.11.15 19:30 MIKU4 Deportivo bez Coruna A Filipi SK   (HL5A)
Po 2.11.15 20:45 MIKU4 Traktor Praha A Turbosršni CF   (HL7A)

27. 11. 15 18:00 P3 Traktor humus A Akta - rez 11. 2:5 (0:3)
Akta byla od začátku lepší, přesnější v kombinaci i zakončení. A přestože dohrávala posledních 20 minut v oslabení, žádný zvrat ve prospěch Traktoru nepřišel. Plucar
Traktor humus A Akta - rez
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Jan Havránek, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta vs Petr Michal – Štěpán Böhm, Martin Jíša, Adam Klavík, Jakub Klír, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal
38. Petr Michal
13. 11. 15 18:15 HOSTI Tuscarora A Traktor humus A 10. 2:9 (0:3)
Traktor nenechal nikoho na pochybách, že to s postupem do první ligy myslí vážně.
Tuscarora A Traktor humus A
Lukáš Kubásek – Josef Hájek, David Janoušek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Petr Tichý vs Filip Kudrnáč – Jan Havránek, David Kudrnáč, David Šefrna, Alexandr Štach, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta
60. David Kudrnáč
6. 11. 15 18:15 HOSTI The Penguins 6:5 B Traktor humus A 9. 2:6 (2:2)
V prvním poločase velmi vyrovnané utkání. Ve druhé půli hosté zabrali a zaslouženě rozhodli utkání ve svůj prospěch. Husák
The Penguins 6:5 B Traktor humus A
Filip Boubín – Roman Alba, Milan Boubín ml., Daniel Březina, David Dušek, Zdeněk Kremlík, David Kučera, Jonáš Moc vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Jan Havránek, David Kudrnáč, David Šefrna, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta
10., 15. Roman Alba 21. Dušan Valenta
27., 31., 34. Matěj Valenta
52., 60. Jan Havránek
25. 10. 15 20:00 ZABEH Traktor humus A Šrot FC 8. 5:2 (4:1)
Jednoznačné utkání ve prospěch domácího týmu. Petr Skřivan
Traktor humus A Šrot FC
Filip Kudrnáč – Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Šefrna, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta vs Pavel Virt – Zbyněk Adamec, Matúš Bálint, Dominik Dlugoš, Josef Hudeček, Jiří Kurka, Karel Petřina
2., 27., 30. Jakub Valenta
19. David Kudrnáč
57. Matěj Valenta
5. Dominik Dlugoš
37. Matúš Bálint
16. 10. 15 19:15 ZAK Scarface AC Traktor humus A 7. 3:4 (1:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli šťastnější hosté.
Scarface AC Traktor humus A
Marek Grůša – Lukáš Havierník, Matouš Hlušička, Ondřej Honka, Zdeněk Jemelík, Martin Plevka, Roman Procházka, Radomil Žďárský vs Filip Kudrnáč – Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta, Roman Zvolský
22., 56. Lukáš Havierník
38. Ondřej Honka
11. Ladislav Kautský
18. Dušan Valenta
29., 54. Jakub Valenta
11. 10. 15 20:00 ZABEH Traktor humus A Řežem to United 6. 1:1 (0:0)
Vyrovnané a bojovné utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Hosté si vytvořili více šancí, ale naráželi na vynikajícího brankáře domácích. Čapla, Urban
Traktor humus A Řežem to United
Filip Kudrnáč – Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Šefrna, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta vs Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Tomáš Paszyc, Petr Topol, Matěj Vondrka
33. Matěj Valenta 52. Jakub Kouba
4. 10. 15 20:00 ZABEH Hoverla Zak Traktor humus A 5. 2:2 (2:2)
Pěkný a vyrovnaný zápas na obou stranách. A. Hofman, M. Hofman
Hoverla Zak Traktor humus A
János Mészáros – Mihály Budz, Bohdan Chendey, Eduard Danylaš, Vasyl Iarema, Ivan Komorskyy, Maryan Lesyk, Ian Sakal, Serhiy Tatynets, Vasyl Tkach, Denys Tokar vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta, Jan Vrňák
11. Maryan Lesyk
17. Ian Sakal
19. Jakub Valenta
25. Dušan Valenta
28. 9. 15 20:00 MIKU2 Traktor humus A Noční dravci 4. 4:1 (2:0)
Ve svižném tempu hrané utkání, když zvítězil fotbalovější tým Traktoru. Vostatek, Melíšek
Traktor humus A Noční dravci
Filip Kudrnáč – Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta vs Jan Šlapánek – Martin Bejček, Milan Karas, Petr Kvapil, Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř
13., 33., 34. Dušan Valenta
19. Ladislav Kautský
58. Ondřej Staněk
18. 9. 15 19:00 ZABEH Porter CF B Traktor humus A 3. 3:5 (2:2)
Traktor Humus vyhrál zaslouženě. Kučera, Šaróka
Porter CF B Traktor humus A
Petr Špringr – Petr Císař, Filip Kokeš, Martin Pokorný, Radek Říha, Zdeněk Ulrich, Pavel Winkler vs Filip Kudrnáč – Matúš Karnafel, David Kudrnáč, David Šefrna, Jakub Valenta, Matěj Valenta
19. Petr Císař
22., 36. Radek Říha
5., 34., 52. David Kudrnáč
27. Matúš Karnafel
49. Jakub Valenta
13. 9. 15 20:00 ZABEH Traktor humus A Erko Kbely 2. 4:2 (3:1)
Vyrovnané utkání. Zvítězil tým s větším počtem hráčů. Jakub Pírko, Karel Jindřichovský
Traktor humus A Erko Kbely
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta vs Kamil Kyral – Dušan Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jan Špaček, Samuel Valenta
4. Jan Chadima
7. Jakub Valenta
20. Dušan Valenta
35. Matěj Valenta
1. Michael Leibl
43. Jakub Kučera
4. 9. 15 18:15 HOSTI Deko Traktor humus A 1. 4:3 (4:1)
Utkání výborné úrovně, ve kterém si tým Deko v prvním poločase vytvořil rozhodující náskok. Soupeř po přestávce dotahoval, ale vyrovnat již nestihl.
Deko Traktor humus A
Petr Štěpán – František Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Filip Kolman, Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek vs Filip Kudrnáč – Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta