So 25.4.15 10:00 ZAK Nulová šance MTPCH   (HL5G)
So 25.4.15 11:15 ZAK Šílené veverky Fk.JTS Praha   (HL8L)
So 25.4.15 12:30 ZAK Hosthunters 1.FC Lehovec   (HL4E)
Po 11.5.15 18:15 MIKU4 Yellow Dildos A Pozdní sběr II   (HL5B)
Po 11.5.15 19:30 MIKU4 Dřevorubci Modřany S AGČV/Ajax   (SVL1A)
Po 11.5.15 20:45 MIKU4 AG team Ferri FC   (HL5A)

19. 6. 15 18:15 ZABEH Petrohradská BFK A Traktor humus A 11. 1:0 (0:0)
Vzácně vyrovnané utkání rozhodla branka domácích na začátku druhého poločasu. Utkání dominovaly obrany a hlavně brankáři na obou stranách. Olmr - najatý týmem
Petrohradská BFK A Traktor humus A
Tomáš Procházka – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Martin Procházka, Jakub Rajniš vs Filip Kudrnáč – Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Roman Zvolský
38. Tomáš Birma
7. 6. 15 20:00 ZABEH Traktor humus A Erko Kbely 10. 0:5 (0:3)
Pěkné utkání, hosté působili sehranějším dojmem. Martin Provazník, Petr Provazník
Traktor humus A Erko Kbely
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Šefrna, Dušan Valenta, Matěj Valenta vs Kamil Kyral – Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jan Leibl st., Samuel Valenta
4., 54. Michael Leibl
6., 40. Adam Kučera
8. Jakub Kučera
31. 5. 15 20:00 MIKU2 Řežem to United Traktor humus A 9. 2:2 (2:0)
V prvním poločase to více řezali domácí, ve druhém byli lepší hráči Traktoru. Zasloužená remíza. Jiří Humhal, Karel Rába
Řežem to United Traktor humus A
Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Marek Náhlovský, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Jakub Reichmann, Matěj Vondrka vs Filip Kudrnáč – Aleš Dohnal, Matúš Karnafel, David Kudrnáč, David Šefrna, Matěj Valenta, Miroslav Zeman, Roman Zvolský
6. Marek Náhlovský
27. Jiří Hrubý
31. David Kudrnáč
53. OG
17. 5. 15 20:00 ZABEH Traktor humus A Noční dravci 8. 1:3 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém patřil první poločas domácím. Ve druhé půli se však role otočila a hosté dokázali utkání otočit ve svůj prospěch. Julio Joaquin Armas Arciniega, Alcides Gabriel Grance Valiente
Traktor humus A Noční dravci
Filip Kudrnáč – Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Marcel Palašta, Petr Šebor, David Šefrna, Martin Špás, Matěj Valenta vs Jan Šlapánek – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř
17. Ladislav Kautský 38., 48. Ondřej Staněk
59. Filip Uhlíř
10. 5. 15 20:00 ZABEH Hertha ZMZ Traktor humus A 7. 5:0 (1:0)
Pěkné fotbalové utkání rozhodla větší střelecká pohotovost domácích. Melíšek, Vostatek
Hertha ZMZ Traktor humus A
Josef Prokeš – Lukáš Dont, Radim Kašprišin, Pavel Krois, Svatopluk Sýkora, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Adrian Lehnert, Petr Šebor, Dušan Valenta, Matěj Valenta, Miroslav Zeman, Roman Zvolský
5. Lukáš Dont
35., 47. Petr Vejmelka
36. Jiří Vaněk
46. Svatopluk Sýkora
29. 4. 15 19:30 HOSTI Traktor humus A Queens Park Club 6. 2:1 (1:0)
Domácí tým byl od začátku pod tlakem a bránil od poloviny hřiště, přesto se mu podařilo vyhrát. Hosté nedokázali proměňovat svoje šance a doplatili na to. Čapla,Tomanec
Traktor humus A Queens Park Club
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Aleš Dohnal, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Dušan Valenta, Matěj Valenta, Miroslav Zeman, Roman Zvolský vs Jakub Halamka – Michael Barák, Pavel Hrubeš, Daniel Nebřenský, Jan Nebřenský, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček, Marek Švehla, Petr Voves
6. Dušan Valenta
47. Matěj Valenta
51. Marek Švehla 12. Daniel Nebřenský
37. Marek Švehla
22. 4. 15 18:15 HOSTI The Penguins 6:5 B Traktor humus A 5. 7:1 (4:0)
Jednoznačné utkání, které domácí zlomili krátce před pauzou dvěma slepenými góly. Druhá půle nebyla otázkou jestli, ale o kolik. Michal Bartůněk
The Penguins 6:5 B Traktor humus A
Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, David Dušek, Aleš Hořický, Daniel Kocourek, Jiří Kratochvíl, Zdeněk Kremlík, Miroslav Mora vs Filip Kudrnáč – Aleš Dohnal, Matúš Karnafel, David Kudrnáč, Martin Špás, Alexandr Štach, Dušan Valenta, Matěj Valenta, Miroslav Zeman
6., 25., 26. David Dušek
16. Daniel Kocourek
42. Jiří Kratochvíl
44. Milan Boubín ml.
55. Aleš Hořický
59. Filip Kudrnáč 40. Matúš Karnafel
17. 4. 15 18:00 STOD Traktor humus A Amfora restaurant 4. 3:1 (0:0)
Technicky hrané utkání, rozhodla produktivita nejmladšího hráče na hřišti. Hošek
Traktor humus A Amfora restaurant
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Dušan Valenta, Matěj Valenta, Miroslav Zeman vs Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Roman Souček, Ondřej Tůma
37., 52. Matěj Valenta
48. David Kudrnáč
58. Roman Souček
10. 4. 15 19:00 ZABEH Tuscarora A Traktor humus A 3. 0:4 (0:1)
Rychlé a technické utkání, ve kterém hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli. Husák
Tuscarora A Traktor humus A
Radek Malínský – Aleš Dostál, David Mansfeld, Petr Mocek, Jan Syrový, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý vs Filip Kudrnáč – Aleš Dohnal, Ladislav Kautský, Alexandr Štach, Dušan Valenta, Matěj Valenta, Miroslav Zeman, Roman Zvolský
17. Aleš Dohnal
45. Matěj Valenta
55. Ladislav Kautský
57. Filip Kudrnáč
3. 4. 15 19:00 ZABEH Traktor humus A Deko 2. 3:2 (1:1)
Velmi nervózní utkání. Oba týmy od začátku všechno komentovali, fotbal šel stranou. Nakonec rozhodl náhodný gól týmu Traktor Humus. Jan Smaha, Mario Tichavský
Traktor humus A Deko
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Martin Špás, Dušan Valenta, Matěj Valenta, Roman Zvolský vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Lang, Pavel Máj, Filip Novák, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek
15., 52. Matěj Valenta
49. David Šefrna
9. Juraj Vojtíšek
47. Ladislav Obermajer ml.
29. 3. 15 20:00 ZABEH Traktor humus A Hoverla Zak 1. 4:3 (2:1)
Velmi kvalitní utkání hrané ve vysokém tempu. Domácí vedli po půli o jednu branku a své vedení hlídali až do konce utkání. Martin Zeman, Ondřej Pohan