11. Hlavonožci na niti FC 11 3 0 8 22:33 6

Čt 24.9.15 19:15 STER1 Klika CFA Válcovna plechu FC   (HL8J)
Čt 24.9.15 20:30 STER1 Le Jardin Pod parou   (HL7E)
Po 12.10.15 18:00 MALES DHL Bad Diablos Literpool United   (HL8G)
Po 12.10.15 19:15 MALES Continental FC Namo FC   (HL8G)
Po 12.10.15 20:30 MALES Rudý teror Zelení lenochodi FC   (HL8C)

25. 11. 15 18:00 STER3 Pozdní sběr II Pivní pohoda AC 11. 0:2 (0:2)
Pozdní sběr nastoupil 4+1 a Pivní pohoda kolegiálně také. Po 10. minutě dorazil opozdilec hrálo již v plných. Fair hraný zápas rozhodli v prvním poločase hosté. Domácí ztroskotali na perfektním výkonu gólmana Musila. Jan Lehejček, Lukáš Hazda
Pozdní sběr II Pivní pohoda AC
Aleš Řeřicha – Vilém Černý, Miroslav Malý, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štika vs Karel Musil – Jan Bubal, Ondřej Duben, Radek Dvořáček, Mariusz Gongola, Vlastislav Kotrč, Michal Pastorek, Jan Rejšek
6. Vlastislav Kotrč
23. Jan Rejšek
11. 11. 15 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC Pozdní sběr II 10. 2:7 (2:1)
Domácí vydrželi hrát se soupeřem jen první poločas, pak podlehli jejich tlaku. Hošek
Hlavonožci na niti FC Pozdní sběr II
Petr Komárek – Jakub Ferjenčík, Martin Fotr, Filip Horáček, Viktor Komárek, Karel Seidl, Marek Školud, Lukáš Turhanovský vs Aleš Řeřicha – Vilém Černý, Zdeněk Korvas, Miroslav Malý, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
20. Marek Školud
21. Lukáš Turhanovský
2., 32., 46., 54. Ondřej Štefančik
36., 38. Ondřej Štika
45. Vilém Černý
5. 11. 15 20:30 SCBEC Pozdní sběr II Útlum 9. 3:5 (1:4)
Hrál se pěkný, šikovný fotbal. Mírnou územní převahu měl Pozdní sběr, ale Útlum rozhodně nebyl ve střeleckém útlumu, naopak proměňoval protiútoky. Získal vedení 5:1 a náskok si už udržel. Hošek
Pozdní sběr II Útlum
Pavel Okénka – Luboš Jelo, Zdeněk Korvas, Miroslav Malý, Radek Pálenkáš, Aleš Řeřicha, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Martin Zita – Martin Bernard, Jakub Bodlák, Rostislav Hřebíček, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Jindřich Týč
36. Martin Procházka
28. 10. 15 18:15 HOSTI Bába FC Pozdní sběr II 8. 3:3 (1:2)
Bojovné utkání, ve kterém domácí korigovali až v závěru. Zasloužená remíza. Kovařík
Bába FC Pozdní sběr II
Marek Starý – Zdeněk Blažek, Michal Křížek, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Eduard Polášek vs Miroslav Malý – Luboš Jelo, Zdeněk Korvas, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
30. David Mally
48. Tomáš Mertha
54. Eduard Polášek
7. Luboš Jelo
19. Radek Pálenkáš
40. Petr Panchártek
21. 10. 15 19:30 zzNOVOB Pozdní sběr II Tralalalala 7. 5:4 (2:0)
Domácí po celé utkání lepším týmem, ale vypustili posledních patnáct minut a báli se do konce o výsledek. Kohout
Pozdní sběr II Tralalalala
Aleš Řeřicha – Zdeněk Korvas, Miroslav Malý, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Martin Starý, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs David Karal – Pavel Bartl, Veronika Blechová, Petr Habásko, Karolína Kopecká, Tomáš Kouřim, Michal Krčmář, Milan Lecián, Filip Petrásek, Jakub Šandera, Martin Ševeček
56. Martin Ševeček
14. 10. 15 17:00 DEKAN Těžká demence Pozdní sběr II 6. 5:3 (2:1)
Na malém plácku bylo překvapivě k vidění spousty hezkého fotbalu. Český, Husák
Těžká demence Pozdní sběr II
Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Jaroslav Láznička, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka vs Aleš Řeřicha – Vilém Černý, Zdeněk Korvas, Miroslav Malý, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
26., 44. Jan Bárta
30., 56., 59. Ondřej Vokurka
28., 47. Ondřej Štefančik
49. Vilém Černý
7. 10. 15 20:45 BECH Pozdní sběr II Ramutant CF 5. 2:1 (1:0)
Vcelku vyrovnané utkání rozhodly dva úniky domácích hráčů, hosté dokázali už jen snížit. Košťál, Hetmánková
Pozdní sběr II Ramutant CF
Aleš Řeřicha – Vilém Černý, Luboš Jelo, Zdeněk Korvas, Miroslav Malý, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs František Klečka – Václav Brom, Lukáš Opava, Michal Pechar, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra
14. Zdeněk Korvas
50. Radek Pálenkáš
59. Michal Pechar
30. 9. 15 19:30 PRKOP R.I.P. A Pozdní sběr II 4. 3:9 (0:3)
Oba týmy byly technicky dobře vybaveny, ale hosté lépe bránili. O poločase již byli jasné, že domácí neotočí výsledek. Veaceslav Todorov, Vitalie Dumitras
R.I.P. A Pozdní sběr II
Jakub Kratěna – Ondřej Bílek, Petr Charvát, Martin Hoidar, Ronald K. Howqvist, Viktor Lada, Ondřej Lípa, Michal Špíšek vs Miroslav Malý – Zdeněk Korvas, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
45., 56. Ronald K. Howqvist
58. Ondřej Bílek
5., 14., 29., 41., 49., 55. Ondřej Štefančik
43. Radek Pálenkáš
44., 57. Ondřej Štika
23. 9. 15 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Pozdní sběr II 3. 3:9 (2:4)
Utkání velmi dobré úrovně v první půli z obou stran vyrovnané. Ve druhém poločase již kralovali hosté.
Pneuservis-Bartoušek Pozdní sběr II
Sergey Greshnyakov – Jan Dvořák, Vladimír Grešnjakov, Jakub Jindra, Jiří Pavlištík, Jiří Petr, Libor Řebíček, Jiří Šmejc, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak vs Miroslav Malý – Vilém Černý, Luboš Jelo, Zdeněk Korvas, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
2. Vladimír Grešnjakov
7., 32. Jiří Petr
6., 15., 27., 34., 45., 46. Ondřej Štefančik
25. Zdeněk Korvas
31. Radek Pálenkáš
53. Ondřej Štika
9. 9. 15 18:30 HRAB3 Pozdní sběr II Polární záře 2. 9:3 (4:1)
Jednoznačná výhra domácího týmu. Domácí svého soupeře přehráli a soupeř jim to velmi ulehčil svými chybami v obraně. Kopřiva
Pozdní sběr II Polární záře
Aleš Řeřicha – Luboš Jelo, Zdeněk Korvas, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Max Hofman – Robert Čížek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek