Út 13.10.15 18:15 zzNOVOB Daltonové VET UTS Vršovice VET   (VL4B)
Út 13.10.15 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice Saens 1.FC A   (HL2A)
Út 13.10.15 20:45 zzNOVOB Czech line DTS Praha   (HL8E)

25. 11. 15 18:00 ZAK Ramutant CF Hlavonožci na niti FC 11. 4:1 (2:1)
Rozhodčí se k utkání nedostavili. Komárek V., Vávra
Jiří Klečka – Václav Brom, František Klečka, Lukáš Opava, Michal Pechar, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra, Miroslav Zetek vs Petr Komárek – Jakub Ferjenčík, Viktor Komárek, Karel Seidl, Marek Školud, Lukáš Turhanovský
33. Michal Vávra
57. Václav Brom
9. Marek Školud
12. 11. 15 20:30 SCBEC Útlum Ramutant CF 10. 3:1 (2:1)
Velmi vyhecované utkání o první místo ve skupině. V prvním poločase se hráči zabývali více řečněním než hrou. Druhý poločas přinesl více fotbalové krásy, Ramutant však neproměnil své šance a prohrál. Jan Zachariáš, Martin Lukáč
Útlum Ramutant CF
Martin Zita – Martin Bernard, Jakub Bodlák, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Petr Šichor, Jindřich Týč vs Jiří Klečka – Václav Brom, Lukáš Opava, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra, Miroslav Zetek
7., 8. Karel Páral
57. Jakub Bodlák
30. Jan Šlapák
4. 11. 15 18:15 HOSTI Ramutant CF Bába FC 9. 6:0 (2:0)
Domácí byli po celý zápas lepším týmem. Lépe se pohybovali a proměnili většinu svých šancí. Lubomír Velčovský, Aleš Strach
Ramutant CF Bába FC
Jiří Klečka – František Klečka, Lukáš Opava, Michal Pechar, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra vs Marek Starý – Václav First, Ondřej Husák, Daniel Janauer, David Mally, Tomáš Mertha, Eduard Polášek
5., 59. Jan Šlapák
23., 37., 57. Michal Vávra
41. Michal Pechar
28. 10. 15 19:45 HRAB1 Tralalalala Ramutant CF 8. 0:3 (0:2)
Zasloužená výhra Ramutantu. Voldán
Tralalalala Ramutant CF
David Karal – Veronika Blechová, Vojtěch David, Tomáš Kouřim, Michal Krčmář, Milan Lecián, Martin Ševeček vs Jiří Klečka – Václav Brom, František Klečka, Lukáš Opava, Michal Pechar, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra, Miroslav Zetek
15., 18., 60. Michal Vávra 46. František Klečka
55. Michal Pechar
21. 10. 15 18:00 STER1 Ramutant CF Těžká demence 7. 2:1 (2:0)
Zasloužené vítězství domácího týmu, který prokázal větší vůli po vítězství.
Ramutant CF Těžká demence
Jiří Klečka – Václav Brom, František Klečka, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra, Miroslav Zetek vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Jaroslav Láznička, Petr Řeřicha
7. Michal Vávra
60. Petr Košťál
14. 10. 15 20:45 DEKAN R.I.P. A Ramutant CF 6. 3:5 (1:0)
Vyrovnané utkání. V závěru rozhodl tým hostů. Jakub Slabý
R.I.P. A Ramutant CF
Jakub Kratěna – Ondřej Bílek, Martin Hoidar, Jan Jelínek, Viktor Lada, Petr Nosálek, Michal Špíšek vs František Klečka – Václav Brom, Michal Pechar, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra, Miroslav Zetek
25., 43. Petr Nosálek
37. Viktor Lada
40. Michal Pechar
41., 42. Michal Vávra
56. Jiří Štětina
58. Jan Šlapák
7. 10. 15 20:45 BECH Pozdní sběr II Ramutant CF 5. 2:1 (1:0)
Vcelku vyrovnané utkání rozhodly dva úniky domácích hráčů, hosté dokázali už jen snížit. Košťál, Hetmánková
Pozdní sběr II Ramutant CF
Aleš Řeřicha – Vilém Černý, Luboš Jelo, Zdeněk Korvas, Miroslav Malý, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs František Klečka – Václav Brom, Lukáš Opava, Michal Pechar, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra
14. Zdeněk Korvas
50. Radek Pálenkáš
59. Michal Pechar
30. 9. 15 20:15 ZABEH Ramutant CF Pneuservis-Bartoušek 4. 2:2 (2:0)
Zajímavé utkání, kde remíza je pro hosty výhrou. Závěr ovládly emoce a i finální potyčka dvou hráčů skončila nerozhodně, s červeným bonusem pro oba kohouty. Klail
Ramutant CF Pneuservis-Bartoušek
Jiří Klečka – Václav Brom, František Klečka, Lukáš Opava, Petr Petřina, Jan Šlapák, Michal Vávra vs Sergey Greshnyakov – Jan Dvořák, Vladimír Grešnjakov, Jakub Jindra, Jiří Petr, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak
3. Jan Šlapák
15. Michal Vávra
55 Jan Šlapák
60 František Klečka
35., 51. Jakub Jindra 60. Vladimír Grešnjakov
60. Sergey Greshnyakov
23. 9. 15 19:45 HRAB2 Polární záře Ramutant CF 3. 0:8 (0:3)
Hosté dali branku již v první minutě a hru kontrolovali. V závěru domácí už rezignovali.
Polární záře Ramutant CF
Marek Novotný – Robert Čížek, Max Hofman, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek vs Jiří Klečka – František Klečka, Lukáš Opava, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra, Miroslav Zetek
1., 18. Michal Vávra
23., 32., 48., 53. Jan Šlapák
35. František Klečka
55. Lukáš Opava
9. 9. 15 20:30 STER3 Ramutant CF Inter Bubeneč 2. 4:4 (2:0)
Ramutant v 1. pol výrazně lepším týmem ve 2. poločase přišel o své vedení díky své laxnosti. Lukáš Harazin
Ramutant CF Inter Bubeneč
Jiří Klečka – František Klečka, Lukáš Opava, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra, Miroslav Zetek vs Aleš Hnízda – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Pavel Kalandra, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna