8. Opatovští kanonýři FC 11 4 1 6 29:31 9

St 9.9.15 19:00 STOD Notorlet Stodůlky Junior Motol   (HL7F)
St 9.9.15 20:15 STOD Prapražačka A Dřevosprint SC   (VL2A)
St 30.9.15 19:00 P1 Benda All Stars FC Lucián FC SUP   (SVL2B)
St 30.9.15 20:15 P1 STS Chvojkovice - Brod M - Bubo A   (HL4C)
Út 3.11.15 19:00 MOTO3 Los Muchachos Dynamo Prak   (HL7C)
Út 3.11.15 20:15 MOTO3 Prase FC Asi Dobrej Voddíl   (HL8E)

27. 11. 15 19:30 DEKAN Power Rangers Eukaryota 2.LKW 11. 5:3 (2:2)
Zápas s řadou zvratů nakonec zaslouženě vyhráli domácí. Marek Kouba, Patrik Zmeškal
Power Rangers Eukaryota 2.LKW
Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Anděl, Petr Hýsek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach vs Ján Pospěch – Miroslav Jančok, Petr Konůpka, Jakub Kovačovič, František Palcr, Michal Pešek, Filip Vodička, Martin Vrbovský
5. Pavel Novanský
21., 37., 52. Matyáš Tittelbach
58. Tomáš Ottomanský
20., 29. Martin Vrbovský
34. Filip Vodička
13. 11. 15 19:00 TEMPO Reage boys Power Rangers 10. 1:5 (0:1)
Do poločasu bylo utkání celkem vyrovnané a napjaté. Po poločase si tým hostů upevnil své vedení. Domácí přes svou snahu dali nakonec pouze čestný gól. Neúspěch domácích byl navíc podpořen předčasným odchodem brankáře ze hřiště. Lukáš Rob, Martin Šebek
Reage boys Power Rangers
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Ondřej Myška, Jiří Sivák vs Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Anděl, Michal Bezpalec, Petr Hýsek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach
41. Michal Jareš 20., 34. Pavel Novanský
42. Michal Bezpalec
47. David Anděl
57. Tomáš Ottomanský
6. 11. 15 19:30 zzNOVOB Power Rangers Bílá pohroma 9. 9:4 (6:1)
Utkání velmi dobré úrovně, v němž slaví zasloužené vítězství, i přes úpadek v 2. půli, hráči Power Rangers.
Power Rangers Bílá pohroma
Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Anděl, Michal Bezpalec, Petr Hýsek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach vs Josef Viktora – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Petr Olbert, Petr Paleček, Petr Švitorka, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal
54. Petr Tichý
23. 10. 15 18:00 P1 Žlutá křídla Power Rangers 8. 1:2 (0:2)
Hosté byli lepší a fotbalovější, domácí v závěru zabojovali, ale vyrovnat už nestačili. Matěj Holeček, Martin Denovský
Žlutá křídla Power Rangers
Jakub Fajfr – Karel Fiala, Lukáš Hlaváček, Filip Kozák, David Rousek, Tomáš Rousek, Jan Vácha, Martin Vágner vs Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Anděl, Michal Bezpalec, Jan Hanzálek, Petr Hýsek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach
53. Jan Vácha 6. Pavel Novanský
21. Petr Hýsek
16. 10. 15 20:15 TEMPO Opatovští kanonýři FC Power Rangers 7. 2:4 (1:1)
Dobrý zápas rozhodly dvě hrubé chyby v obraně domácích a úspěšná koncovka Power Rangers. Hošek,Plucar
Opatovští kanonýři FC Power Rangers
Robert Smutný – Tomáš Hyršl, Petr Knedlík, Šimon Kubec, Ondřej Lupoměch, Valery Mezentsev, Jakub Šimeček, Jiří Štádler, Lukáš Svoboda vs Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Anděl, Petr Hýsek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach
3. Jakub Šimeček
42. OG
5., 34. Tomáš Ottomanský
37. Pavel Novanský
54. Jan Nádvorník
9. 10. 15 19:30 HANSP Power Rangers Kvantanámo 6. 1:0 (1:0)
Nečekaně vyrovnané utkání až do samého závěru, ve kterém Power Rangers šťastně uhájili vítězství. Plucar
Power Rangers Kvantanámo
Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Anděl, Michal Bezpalec, Jan Hanzálek, Petr Hýsek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach vs Martin Bartoníček – Petr Čáha, Pavel Hájek, Michal Hudeček, David Král, Dušan Kuzmík, Petr Linhart
15. Michal Bezpalec
2. 10. 15 20:45 BECH Nalejto 1.FC Power Rangers 5. 3:6 (2:4)
Zbytečně dosti vyhrocený zápas, z obou stran namistrovaný. Rangers sice prohrávali, ale potom zápas jednoznačně otočili a měli šance, aby dál přidali další branky. Marek Csémi, Petr Csémi
Nalejto 1.FC Power Rangers
Jiří Pikner – Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, David Přibyl, Jan Přibyl, Luboš Račák, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek vs Ondřej Vlasák – Michal Bezpalec, Petr Hýsek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Martin Schneider
10., 25. Vojtěch Kliment
36. Luboš Račák
6., 26. OG
14., 20., 32., 43. Michal Bezpalec
25. 9. 15 19:00 TEMPO Power Rangers Efficenza AC 4. 5:0 (3:0)
Velice kvalitní utkání ve vysokém tempu po celých 60 minut. Vyhráli lepší a efektivnější domácí. Melíšek, Vostatek
Power Rangers Efficenza AC
Tomáš Ottomanský – Jakub Adamčík, David Anděl, Michal Bezpalec, Petr Hýsek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Matyáš Tittelbach vs Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Jindřich Hanzal, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Petr Louda, Petr Prokop, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
1. David Anděl
7. Michal Bezpalec
26. Petr Hýsek
40. Matyáš Tittelbach
55. Pavel Novanský
18. 9. 15 20:30 ZAK GoGo 1.NC Power Rangers 3. 2:3 (1:2)
Utkání nadprůměrné úrovně vyrovnaného průběhu skončilo těsným vítězstvím týmu Power Rangers.