Pá 16.10.15 18:15 HANSP UNYP´s Blazers Klucy PFS   (HL7H)
Pá 16.10.15 19:30 HANSP Černý koně TMK Delfínci   (HL6H)
St 4.11.15 18:00 STER2 Nottoric Forest Kontis 1.FC   (HL6B)
St 4.11.15 19:15 STER2 Líheň talentů 2015 Guatemalské ještěrky   (HL7E)
St 4.11.15 20:30 STER2 Sklenářka S.G. X-team   (VL3C)

1. 12. 15 20:45 MIKU1 Merck stars TBC Lachtan A 11. 3:0 (2:0)
Hosté nastoupili v pěti a přes vytrvalou snahu je domácí do ničeho nepustili. Jen velká laxnost domácích připustila přijatelný výsledek - zahodili nemožné. Jiří Kotjužanský, Stanislav Petroušek
Merck stars TBC Lachtan A
Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Daniel Pavlovič, Jaroslav Štolfa vs Robin Alemu – Mohab Ali Yassien, Dimitar Rosenov Georgiev, Vojtěch Nepraš, Jan Zeman
12. Jiří Hošek
25., 38. Michal Janků
11. 11. 15 19:15 STER2 Parní válec Merck stars 10. 4:1 (3:1)
Martin Pivoňka, David Řezáč
Parní válec Merck stars
Jan Novotný – Jan Bičík, Denis Gusarenko, Dominik Jůda, David Müller, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Josef Stejskal, Andriy Vetsko vs Ivan Kašpar – Šimon Čepek, Miloslav Gaube, Michal Janků, Aleš Podoubský, Petr Smolka, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
14., 23., 60. Václav Semenec
29. Andriy Vetsko
2. Petr Smolka
2. 11. 15 18:15 BECH Merck stars Kojots United 9. 1:3 (1:3)
Vše podstatné se událo v prvním poločase. Zasloužená výhra hostů.
Merck stars Kojots United
Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Daniel Pavlovič, Jaroslav Štolfa vs Pavel Svoboda – Filip Donát, Patrik Engst, Michal Furčák, Ondřej Jupa, Michal Kroh
6. Zdeněk Krejčí 1., 24. Filip Donát
23. Ondřej Jupa
28. 10. 15 19:15 STER3 Homunculus Merck stars 8. 7:2 (4:1)
Jednoznačné utkání, ve kterém měli domácí po celý zápas převahu. A vítězství 7:2 bylo zcela zasloužené.
Homunculus Merck stars
Marek Lorenčík – Tomáš Buček, Vojtěch Dolejský, Jan Jelínek, Matúš Majer, Jan Šelle, Ondřej Vancl, Martin Vychopeň vs Aleš Podoubský – Šimon Čepek, Michal Janků, Ivan Kašpar, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
34. Ivan Kašpar
20. 10. 15 19:30 LITVI Merck stars Alkohol Tea FC 7. 2:1 (1:1)
Merck dal branku a začal hrát do obrany. Nakonec se díky tomu podařilo vyhrát. Stránský
Merck stars Alkohol Tea FC
Ivan Kašpar – Šimon Čepek, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Daniel Pavlovič, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa vs Martin Soška – Pavel Brabec, Tomáš Hlava, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný
4. Daniel Pavlovič
40. Miloslav Gaube
27. Stanislav Slušný
13. 10. 15 20:30 SCBEC Horoušany FC Merck stars 6. 1:5 (1:1)
V první půli vyrovnané utkání v jehož závěru se Horoušanům zranil hráč a protože neměli nikoho na střídání, hráli druhý poločas o jednoho hráče méně. Dlouho to vypadlo, že vyhrají. Slušný výsledke, ale hráči Merck stars v závěru rozebrali obranu a přidali další góly. Milan Nový, Otomar Sláma
Horoušany FC Merck stars
Pavel Lysý – David Horák, Zdeněk Nechvátal, Petr Piroš, Tomáš Regner, Tomáš Růžička vs Ivan Kašpar – Šimon Čepek, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Daniel Pavlovič, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
17. Tomáš Regner 15., 53. Michal Janků
43. Petr Sršeň
51. Šimon Čepek
55. Miloslav Gaube
6. 10. 15 20:45 BECH Merck stars Tatran Válec 5. 2:3 (1:3)
Hezké utkání, ve kterém téměř všechny branky padly v úvodních minutách zápasu. Šťastnější byli nakonec hosté slaví 3:2. Robert Dufek
Merck stars Tatran Válec
Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Petr Smolka, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa vs Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
3. Zdeněk Krejčí
36. Petr Sršeň
5. Petr Ondřejíček
8. Petr Dlouhý
13. Pavel Brož
30. 9. 15 19:00 METE2 Sváteční mančaft Merck stars 4. 2:2 (2:0)
Delegovaní rozhodčí se nedostavili ani po uplynutí čekací doby 10 minut. Utkání odpískali náhradní rozhodčí z týmu Petrohradská BFK A.
Utkání bylo férové a odehrávalo se především uprostřed hracího pole. Zasloužená remíza.
Sváteční mančaft Merck stars
Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Petr Smolka, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
10. Ondřej Kubát
22. Tomáš Hrubý
35., 40. Jaroslav Štolfa
22. 9. 15 19:00 MOTO1 Merck stars Indiana Team 3. 6:2 (4:0)
Indian ve čtyřech v poli se snažili, ale náskok Merck nedohnali. Husák
Merck stars Indiana Team
Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Daniel Pavlovič, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa vs Pavel Šebek – Michal Chládek, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Dumitru Tintiuc, Pavel Zelienka
10. Miloslav Gaube
16., 18., 29., 48., 56. Zdeněk Krejčí
31. Miroslav Pechar
51. Ladislav Neumar
16. 9. 15 20:15 METE2 Lipnice Merck stars 2. 1:2 (0:0)
Rozhodčí nedorazil, zápas provedl Jiří Javornický 2. tým Mersk Stars.
Lipnice Merck stars
Aleš Mareška – Michal Čakovský, Jan Dolejš, Jakub Jágl, Ondřej Jelínek, Richard Kubát, Hynek Kunstmüller, Tomáš Mach, Juraj Nožár, Lukáš Pejchal, Didier Verchiére vs Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Daniel Pavlovič, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
59. Hynek Kunstmüller 33., 52. Zdeněk Krejčí
1. 9. 15 19:30 HOSTI Merck stars Napoleoni 1. 0:4 (0:1)
Trvalá převaha hostů vyústila k jednoznačné výhře. Kryštof Krameš, Lukáš Rob
Merck stars Napoleoni
Ivan Kašpar – Šimon Čepek, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa vs Milan Vojtěch – Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Daniel Koubek, Denis Maizner, Jakub Rada, David Schleif, Milan Šimek