8. Atletico Dělo SFC A 11 5 0 6 42:28 10
12. Spořilov Represent 11 0 0 11 0:66 -6

Po 21.9.15 18:15 CESMI BongoBongo AC Břewnow boys KMK   (HL3A)
Po 21.9.15 19:30 CESMI F.R.F. mit vocet Farkáň 92 1.FC   (HL6B)
Po 21.9.15 20:45 CESMI Orange Predators A Havri Havri   (HL4A)
Po 12.10.15 18:15 CESMI Břewnow boys KMK Domácí potřeby A   (HL3A)
Po 12.10.15 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Kontis 1.FC   (HL6B)
Po 12.10.15 20:45 CESMI Haryba FK Guinness AC   (HL8H)

25. 11. 15 18:15 PRKOP Fotbaloví bozi El Barto 11. 1:5 (0:1)
Hosté byli fotbalovější a to se projevilo zejména ve druhé půli, kdy začali proměňovat své šance.
Fotbaloví bozi El Barto
Jakub Strnad – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Luke Dellorso, Vojtěch Hejda, Jiří Mařík, Marek Pelán, Patrik Sytný, Jan Zdrálek
40. Ondřej Schejbal 20., 35., 37., 45. Luke Dellorso
56. Patrik Sytný
11. 11. 15 18:15 PRKOP El Barto Footside 10. 4:2 (1:1)
Utkání průměrné úrovně se šťastnějším koncem pro El Barto. Janča
El Barto Footside
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Luke Dellorso, Vojtěch Hejda, Marek Pelán, Hynek Petřík, Jan Zdrálek vs Petr Schorsch – Jakub Grünbaum, Tomáš Hos, Lukáš Kopal, Ondřej Michalčík, Milan Rezek
6. Milan Rezek
4. 11. 15 18:15 PRKOP El Barto VŠSK MFF UK B 9. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání vedené v duchu fair play rozhodli hosté brankou ve druhém poločase. Petr Smělý, Jan Pustka
El Barto VŠSK MFF UK B
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Luke Dellorso, Vojtěch Hejda, Jiří Mařík, Marek Pelán, Hynek Petřík, Patrik Sytný vs Jan Butora – Jakub Kandra, Dominik Marko, Vladimír Šišma, Jakub Šťasta, Viktor Szabados, Marek Zelc
2. Matouš Černý 26. Vladimír Šišma
42. Jakub Šťasta
28. 10. 15 18:15 PRKOP Cerveza 18.FC El Barto 8. 1:0 (0:0)
Hrál se velmi čistý fotbal, poměrně slabý na střely. Patrik Diamant
Cerveza 18.FC El Barto
Marek Martinka – Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Aleš Miškovský, Jaroslav Paseka, Marek Schneeweis vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Jiří Mařík, Marek Pelán, Hynek Petřík, Patrik Sytný
52. Marek Martinka
21. 10. 15 18:15 PRKOP El Barto Atletico Dělo SFC A 7. 0:4 (0:1)
Zápas ve vysokém tempu, kde hosté byli silnější na balónu. V druhém poločase domácí otevřeli hru a hosté trestali. Petr
El Barto Atletico Dělo SFC A
Patrik Janda – Jan Chytil, Luke Dellorso, Vojtěch Hejda, Jiří Mařík, Marek Pelán, Hynek Petřík, Jan Zdrálek vs Daniel Bacho – Jan Fronček, Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Jakub Hepp, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Lasák, Jan Říha, Matěj Uhlíř
10. Pavel Kubesa
40. Jiří Hanel
43. Jan Lasák
57. Tomáš Kaplan
14. 10. 15 20:45 MIKU3 AC SK FC El Barto 6. 3:1 (1:0)
Waw! Taková jízda od úvodního do posledního hvizdu se jen tak nevidí. Obzvlášť v 6. lize. Hráči obou mužstev neustále vymýšleli co nejjednodušší a nejúčelnější přechod přes obranu soupeře. Což o to, cestu před bránu našli, ale za nimi stáli vynikající bravurně chytající gólmani. Zápasu by slušela remíza, ale nakonec se radoval šťastnější tým. Michael Kyjak
AC SK FC El Barto
Jan Doležal – Josef Hančl, Filip Holakovský, Jan Kutman, Jakub Kvizda, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Štěpán Malý, Petr Morávek vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Luke Dellorso, Vojtěch Hejda, Jiří Mařík, Jan Zdrálek
17. Petr Morávek
41. Jakub Kyselka
60. Štěpán Malý
40. Jan Zdrálek
7. 10. 15 18:15 PRKOP El Barto 1.W.C. 5. 2:2 (2:0)
První poločas v jasné režii domácích. Z kraje druhého poločasu hosté vyrovnali, poté začalo dobývání branky hostů, což se nepodařilo a hosté hráli protiútoky. Petr
El Barto 1.W.C.
Patrik Janda – Matouš Černý, Luke Dellorso, Vojtěch Hejda, Jiří Mařík, Marek Pelán, Hynek Petřík vs Jaroslaw ChusteckiDariusz Bereš, Zdeněk Hlava, Tomáš Klejna, Petr Máša, Jiří Ohanka
8. Hynek Petřík
16. Luke Dellorso
32. Petr Máša
35. Dariusz Bereš
30. 9. 15 19:30 BIHOR Vibromax 1985 El Barto 4. 4:1 (2:1)
Zasloužené vítězství jasně lepších domácích. Cina V. - Cina M.
Vibromax 1985 El Barto
Milan Fischer – Josef Doseděl, Ondřej Freml, Zdeněk Hrdina, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Jiří Jantač, Robert Volník vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Luke Dellorso, Vojtěch Hejda, Marek Pelán, Hynek Petřík, Jan Zdrálek
13., 58. Ondřej Freml
23. Jiří Jantač
38. Zdeněk Hrdina
26. Jan Zdrálek
23. 9. 15 18:15 PRKOP El Barto Spořilov Represent 3. 6:0 k.
Po vyrovnaném začátku, kdy se soupeři vzájemně oťukávali, přišly i šance na obou stranách. Poté předvedli iniciativu domácí a zápas vypadal, že bude pro ně vítězný. Spořilov se nevzdal a dokonce otočil špatně se vyvíjející se zápas. Nakonec zasloužená remíza pro oba týmy. Jan Dolejš, Tomáš Mach
El Barto Spořilov Represent
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Luke Dellorso, Vojtěch Hejda, Hynek Petřík, Patrik Sytný vs Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Jan Hladík, Pavel Pudil, Marek Voženílek
32. Luke Dellorso
36. Hynek Petřík
41., 44., 50. Jan Hladík 40. Pavel Vystrčko
16. 9. 15 18:15 PRKOP J.R.Club B El Barto 2. 0:4 (0:1)
Velmi pohledné utkání. Šance na obou stranách. Rozhodla větší přesnost a produktivita hostů. Dimitris Patenidis, Štěpán Hájek
J.R.Club B El Barto
Arnošt Havrlant – Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Luke Dellorso, Vojtěch Hejda, Marek Pelán, Patrik Sytný
13., 60. Luke Dellorso
37. Vojtěch Hejda
39. Jan Chytil
9. 9. 15 18:15 PRKOP El Barto Houbařův Ráj 1. 1:1 (0:0)
Zápas podprůměrné úrovně skončil po zásluze remízou. Petr Černík, Petr Želechovský
El Barto Houbařův Ráj
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Luke Dellorso, Vojtěch Hejda, Jiří Mařík, Marek Pelán vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Radek Nejedlo, Lukáš Snopek, Matěj Urban, Jakub Vejnar, Jakub Zais