18. 11. 15 20:30 STER3 Míchačky FC 1869 10. 4:1 (3:1)
Velice rychlé utkání. Zasloužená výhra domácích. Michal Nemček
Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček
20., 56. Tomáš Urban
27. Milan Lišák
40 Václav Valenta 20. Luboš Kitzberger
9. 11. 15 19:15 STER3 FC 1869 Kelímci 3.FC 9. 1:1 (0:0)
Domácím se ve druhém poločase zranili dva hráči, a tak posledních 15 minut dohrávali 4+1. Obětavou a taktickou hrou ale uhájili šťastnou remízu. Procházka
FC 1869 Kelímci 3.FC
Josef Šafařík – Jakub Čečák, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Jakub Vrtiška vs Jan Němec – Miloň Jedlička, David Král, Jakub Mareš, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek
38. Petr Pavlíček 33. David Runt
2. 11. 15 19:15 STER2 Hervis sport 1.FC FC 1869 8. 3:2 (3:2)
Hervis hrál celý zápas jen ve čtyřech, přesto už po šesti minutách vedl 3:1. Hosté se paradoxně trochu zvedli až po vyloučení svého brankáře a snížili, ve druhé půli už ale žádný gól nepadl. Hošek
Hervis sport 1.FC FC 1869
Miroslav EliášMichal Borkovec, Jakub Čížkovský, Lukáš Novotný, Martin Semrád vs Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík
1. Michal Borkovec
2. Lukáš Novotný
6. Martin Semrád
5., 26. Lukáš Novák 26. Jan Krátký
19. 10. 15 20:30 MALES FC 1869 Black bridge elite 7. 6:2 (3:1)
Pěkné, svižné utkání rozhodla lepší koncovka FC 1869. Melíšek
FC 1869 Black bridge elite
Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík vs Pavel Valenta – Václav Černý, Andriy Chaklosh, David Švejda, Patrik Taussig, Petr Valenta, Libor Zientek
8., 10., 34. Lukáš Novák
18. Luboš Kitzberger
45. Dalibor Pavlíček
58. OG
2. Patrik Taussig
36. Václav Černý
15. 10. 15 19:15 STER1 A - klub 90 FC 1869 6. 3:4 (2:3)
Ani hattrick výtečného Bartoše nestačil alespoň na remízu. Hosté byli stále ve vedení a domácí ani přes velký tlak v samotném závěru nevyrovnali. Procházka
A - klub 90 FC 1869
Milan Svoboda – Lukáš Bartoš, Martin Dvořák, Pavel Ebr, Josef Holkup, Jan Kasal, Zdeněk Pavlík, Chris Watson vs Jan Krátký – Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík
15., 27., 58. Lukáš Bartoš 3., 34. Lukáš Novák
15. Dalibor Pavlíček
26. OG
53. Petr Pavlíček
8. 10. 15 17:00 HANSP FC 1869 The Wall 5. 1:3 (1:1)
Rychlý, hezký fotbal, ve kterém měli lepší koncovku hráči The Wall. Libor Viták, Jan Spěvák
FC 1869 The Wall
Lukáš Novák – Luboš Kitzberger, Adam Levák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík vs Petr Vonka – Marek Boura, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Josef Stolín, Jan Topinka, Jakub Zamazal
13. Lukáš Novák 2. Jan Topinka
39. Marek Boura
55. Petr Jindřich
1. 10. 15 18:00 MALES Tajfun AC FC 1869 4. 4:0 (2:0)
Utkání bylo vyrovnané, ale hosté hořeli v koncovkách. Jan Doležel, Libor Hruška
Tajfun AC FC 1869
Pavel Heral – Petr Dvořák, David Hartmann, Lukáš Heral, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Josef Novák vs Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík
9., 39. David Hartmann
18. Lukáš Heral
59. Petr Dvořák
21. 9. 15 19:15 STER1 FC 1869 Sporčestr City FC 3. 5:3 (4:2)
Utkání s dobrou dynamikou vyhrál lepší tým. Janča
FC 1869 Sporčestr City FC
Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík vs Miloš Čížkovský – Adam Blažek, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Petr Nemynář, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček
55. Lukáš Poláček
10. 9. 15 19:30 HANSP Sean team B FC 1869 2. 2:4 (0:3)
Utkání rozhodla první půle. Mohutný finiš domácích pod vedením Šmigola a Krejčího přišel pozdě a ke kýžené remíze nevedl. Aleš Mecner, Tomáš Nykl
Sean team B FC 1869
Michal Veselý – Lukáš Dvorčák, Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Petr Smělý, Petr Šmigol, Michal Trávníček vs Jan Krátký – Luboš Kitzberger, Adam Levák, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Josef Šafařík
53. Lukáš Dvorčák
59. Petr Šmigol
3. Lukáš Novák
13., 27., 42. Luboš Kitzberger
12. Adam Levák
3. 9. 15 19:30 HOSTI FC 1869 Rumpra Praha FC 1. 1:4 (1:1)
Zasloužená výhra. Hráno technicky. Kopřiva, Hladík
FC 1869 Rumpra Praha FC
Josef Šafařík – Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček vs Jan Kilián – Jiří Doležel, David Falby, Matouš Hartman, Libor Kosman, Marek Polanecký, Jiří Sušický, Roman Vaňouček