8. G.I.C La Plate de Cünde 11 5 0 6 35:41 10

St 23.9.15 17:45 ZABEH KáGéčko C Executors United   (HL8F)
St 23.9.15 19:00 ZABEH To mi stačí Pražský axiom   (HL7E)
St 23.9.15 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Pozdní sběr II   (HL5D)
Pá 27.11.15 18:15 HANSP Atomový veverky A Gladiators Beroun   (HL4E)
Pá 27.11.15 19:30 HANSP Kvantanámo Fugas CF A   (HL5F)
Pá 27.11.15 20:45 HANSP Tak dort jo Brázda OZ   (HL7H)

2. 12. 15 19:30 HOSTI President FC 4077 DUCKS 11. 0:6 (0:0)
Hosté byli lepší už v prvním poločase, ale trefovali jen tyče, góly začali dávat až po přestávce, kdy už bez střídání hrající President nestíhal. Jiří Garai, Zbyněk Zahrádka
President FC 4077 DUCKS
Martin Kolankiewicz st. – Jiří Birt, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Jiří Karafiát
32., 55. Petr Hakl
33. Lukáš Hakl
38. David Haring
40. Jiří Karafiát
54. Michal Borovan
19. 11. 15 19:30 MIKU1 4077 DUCKS Sokol Picasso A 10. 0:3 (0:1)
Hráč č. 9 z týmu Sokol Picasso - tržná rána nad obočím.
Picasso byl lepším týmem a zaslouženě vyhrál.
Janča, Macek
4077 DUCKS Sokol Picasso A
Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Jiří Karafiát, Zdeněk Vácha vs Tomáš Plevka – Martin Hladil, Lukáš Hora, Michal Špírek, Lukáš Zahradníček, David Žák, Vojtěch Zdražil
8., 38. Michal Špírek
57. David Žák
12. 11. 15 19:00 P3 Sedm zbabělých B 4077 DUCKS 9. 1:2 (0:1)
Pohledné a rychlé utkání, kdy domácí kombinovali, ale hosté skórovali. Jaroslav Šenfeld, Jan Černý
Sedm zbabělých B 4077 DUCKS
Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Martin Kuča, Jan Řeřicha, Martin Šrámek, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík, Roman Zbudil vs Jan Prušák – Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Jiří Karafiát, Zdeněk Vácha
38. Roman Zbudil 27. Zdeněk Vácha
45. Karel Drábek
4. 11. 15 19:30 MIKU2 4077 DUCKS Santa Tranta PC C 8. 1:3 (1:1)
Domácí byli mladší a rychlejší, Tranta herně vyspělejší a zkušenější.
4077 DUCKS Santa Tranta PC C
Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Jiří Karafiát, Radek Prokop, Zdeněk Vácha vs Michal Petráš – David Čejka, Karel Hnátek, Lukáš Krajči, Tomáš Platil, Ondřej Svačina, David Tomšej
5. Lukáš Hakl 11., 45. David Čejka
41. Tomáš Platil
21. 10. 15 20:15 P3 G.I.C La Plate de Cünde 4077 DUCKS 7. 3:5 (3:0)
V první půli dominovali domácí a vypadlo to na jasnou záležitost. Ve druhé půli však domácí přestali hrát a bojovní hosté toho dokázali využít a předvedli málo vídaný obrat. Vostatek
G.I.C La Plate de Cünde 4077 DUCKS
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Jiří Kadlec, Jan Maxa, Daniel Novák, Miroslav Pecka, Jan Strouhal vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Jiří Karafiát, André Rabell, Zdeněk Vácha
3. Miroslav Pecka
8., 28. Ondřej Holub
48., 58. Lukáš Hakl
51. Petr Hakl
53. Michal Borovan
56. Jiří Karafiát
14. 10. 15 19:30 PRKOP 4077 DUCKS PAPE Dejvice 6. 3:6 (0:3)
Pohledné utkání, které pravděpodobně rozhodla nemožnost domácích střídat. Ladislav Moravec
4077 DUCKS PAPE Dejvice
Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring vs Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Petr Hartman, Michal Kubr, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský
37. Petr Hakl
58. Jan Doležal
1. Martin Bělčický
7. Patrik Šašek
25., 31., 56. Petr Hartman
50. Michal Kubr
7. 10. 15 20:15 STOD Pajzovna FC 4077 DUCKS 5. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla jediná branka hostujícího týmu na konci prvního poločasu. Vojtěch Gavriněv, Prokop Vodrážka
Pajzovna FC 4077 DUCKS
Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Matoušek, Jan Roubal, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring
26. Karel Drábek
30. 9. 15 20:45 MIKU1 4077 DUCKS Medvídkova tlapička 4. 1:2 (0:0)
Vyrovnaná hra a skóre prvního poločasu. Druhá půle se ujímají vedení domácí, ale hned ho ztrácí a nakonec hosté skóre otáčí a jsou šťastným vítězem. Plucar
4077 DUCKS Medvídkova tlapička
Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Jiří Karafiát vs David Pajaziti – Jaroslav Brož, Karel Dombi, Michal Kajaba, Pavel Lajda, Luboš Neveršil, Ondřej Psutka, Adam Rözler, Ondřej Šourek, Tomáš Štangel
33. Lukáš Hakl 34. Michal Kajaba
51. Ondřej Psutka
24. 9. 15 19:00 P2 Ústavan 01 KK 4077 DUCKS 3. 3:4 (2:0)
Hezké vyrovnané utkání plné zvratů. Hosté na začátku ztráceli, ale poté svou houževnatostí zápas ovládli ve svůj prospěch. Jakub Kyselka, Pavel Málek
Ústavan 01 KK 4077 DUCKS
Ondřej Mates – Michal Bočan, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Lukáš Rybecký, David Straka vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Zdeněk Vácha