Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 2.12.15 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Dřevorubci Modřany S | 11. | 4:1 |
St 18.11.15 | 20:45 | MIKU1 | AGČV/Ajax Klokan Perón club SUP | 10. | 1:4 |
St 11.11.15 | 20:45 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Veget FC SUP | 9. | 6:2 |
Út 3.11.15 | 18:15 | MIKU1 | Zelená liška TJ SUP A Klokan Perón club SUP | 8. | 2:10 |
Út 20.10.15 | 18:15 | MIKU1 | Super Naděje A Klokan Perón club SUP | 7. | 1:6 |
Út 13.10.15 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A | 6. | 6:1 |
Čt 8.10.15 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP | 5. | 2:5 |
Út 22.9.15 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Pražačka seniors A | 4. | 4:0 |
Čt 17.9.15 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Klokan Perón club SUP | 3. | 3:2 |
St 9.9.15 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP PFC Kodymka SUP A | 2. | 9:1 |
Út 1.9.15 | 19:30 | MIKU1 | Ortopedie Klokan Perón club SUP | 1. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DP Xaverov SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 66:15 | 21 |
2. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 59:14 | 20 |
3. | Ortopedie | 11 | 8 | 0 | 3 | 51:20 | 16 |
4. | Pražačka seniors A | 11 | 7 | 2 | 2 | 26:20 | 16 |
5. | Veget FC SUP | 11 | 6 | 0 | 5 | 35:27 | 12 |
6. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:39 | 9 |
7. | Tučňáci SUP A | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:45 | 8 |
8. | Super Naděje A | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:42 | 7 |
9. | AGČV/Ajax | 11 | 2 | 3 | 6 | 24:45 | 7 |
10. | Sen ČM PG supervet | 11 | 3 | 1 | 7 | 17:45 | 7 |
11. | Dřevorubci Modřany S | 11 | 2 | 1 | 8 | 33:42 | 5 |
12. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 2 | 0 | 9 | 17:55 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 30.9.15 | 18:15 | MIKU4 | Gepard AFC Youngsters FC (HL4D) |
St 30.9.15 | 19:30 | MIKU4 | Notorkros FK VET Touš KK (VL4D) |
St 30.9.15 | 20:45 | MIKU4 | Líheň talentů 2015 Tazmánští čertíci (HL7E) |
Po 5.10.15 | 18:15 | MIKU2 | Cormoran FC Křídla Ďáblic VET B (VL4A) |
Po 5.10.15 | 19:30 | MIKU2 | Pivojs s.r.o.1.FC V.S.P.S.V.S. (HL6B) |
Po 5.10.15 | 20:45 | MIKU2 | Pražská legie 2000 Sean team A (HL4A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Cicala Martin | 5 | 0 |
Jiráň Michal | 9 | 6 |
Klíma Jan | 4 | 0 |
Klupsa Vladimír | 10 | 7 |
Kyněra Jan | 11 | 4 |
Margolius Richard | 3 | 2 |
Maršoun Jiří | 4 | 1 |
Mašek Daniel | 1 | 0 |
Musil Milan | 3 | 0 |
Němeček Milan | 7 | 0 |
Novotný Petr | 6 | 1 |
Pohnán Petr | 8 | 7 |
Sýkora Petr | 8 | 1 |
Veselý Roman | 11 | 30 |
Vokáč Michal | 3 | 0 |