Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 2.12.15 | 18:15 | MIKU4 | Veget FC SUP AGČV/Ajax | 11. | 1:2 |
Čt 19.11.15 | 19:30 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Veget FC SUP | 10. | 0:6 |
St 11.11.15 | 20:45 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Veget FC SUP | 9. | 6:2 |
St 4.11.15 | 17:00 | HANSP | Veget FC SUP Super Naděje A | 8. | 4:3 |
Út 20.10.15 | 19:30 | BECH | Tučňáci SUP A Veget FC SUP | 7. | 0:8 |
Čt 15.10.15 | 19:30 | BECH | Veget FC SUP Sen ČM PG supervet | 6. | 1:0 |
Čt 8.10.15 | 20:45 | MIKU3 | Pražačka seniors A Veget FC SUP | 5. | 3:2 |
Čt 24.9.15 | 18:15 | BECH | Veget FC SUP DP Xaverov SUP | 4. | 1:5 |
St 16.9.15 | 19:15 | STER3 | PFC Kodymka SUP A Veget FC SUP | 3. | 1:3 |
Čt 10.9.15 | 20:30 | MALES | Veget FC SUP Ortopedie | 2. | 0:2 |
St 2.9.15 | 19:30 | MIKU1 | Dřevorubci Modřany S Veget FC SUP | 1. | 5:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DP Xaverov SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 66:15 | 21 |
2. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 59:14 | 20 |
3. | Ortopedie | 11 | 8 | 0 | 3 | 51:20 | 16 |
4. | Pražačka seniors A | 11 | 7 | 2 | 2 | 26:20 | 16 |
5. | Veget FC SUP | 11 | 6 | 0 | 5 | 35:27 | 12 |
6. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:39 | 9 |
7. | Tučňáci SUP A | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:45 | 8 |
8. | Super Naděje A | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:42 | 7 |
9. | AGČV/Ajax | 11 | 2 | 3 | 6 | 24:45 | 7 |
10. | Sen ČM PG supervet | 11 | 3 | 1 | 7 | 17:45 | 7 |
11. | Dřevorubci Modřany S | 11 | 2 | 1 | 8 | 33:42 | 5 |
12. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 2 | 0 | 9 | 17:55 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 9.9.15 | 18:30 | HRAB2 | Úderka Žižkov Kliďas SFC (VL1A) |
St 9.9.15 | 19:45 | HRAB2 | Vemex Dirty Bastards (HL4B) |
Čt 22.10.15 | 19:00 | P3 | Estudiantes UVL Kotlářka CAHA UVL (UVL1A) |
Čt 22.10.15 | 20:15 | P3 | MSG Deko VET (VL3D) |
Po 16.11.15 | 18:15 | MIKU1 | Blšany FK Oratoř Kobylisy (HL5A) |
Po 16.11.15 | 19:30 | MIKU1 | Tyran Saens 1.FC VET A Premiéra TV - Nowatron (VL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beneš Josef | 1 | 0 |
Brandejs Michal | 8 | 0 |
Čermák Petr | 5 | 0 |
Chromek Ján | 11 | 6 |
Fišer Petr | 9 | 5 |
Holub Jiří | 4 | 0 |
Kašička Josef | 2 | 0 |
Kočí Tomáš | 10 | 4 |
Kudrna Petr | 5 | 0 |
Kühn Antonín | 8 | 0 |
Kulhánek Karel | 9 | 0 |
Rejzek Jiří | 5 | 2 |
Udatný Ctirad | 8 | 16 |
Valta Pavel | 5 | 2 |