Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 3.12.15 | 18:15 | MIKU4 | Valník Benda All Stars FC | 11. | 8:2 |
St 18.11.15 | 18:15 | LITVI | VV Vokra SV Valník | 10. | 0:3 |
Čt 5.11.15 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Valník | 9. | 1:2 |
Út 27.10.15 | 19:00 | P3 | Valník Radouč FC B | 8. | 2:2 |
Čt 22.10.15 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Valník | 7. | 0:3 |
Čt 15.10.15 | 19:30 | DEKAN | Valník Socra SUP | 6. | 7:1 |
Út 6.10.15 | 19:00 | P2 | Rokoska SUP Valník | 5. | 1:5 |
Út 29.9.15 | 19:30 | LITVI | Valník Starci na chmelu SUP A | 4. | 3:2 |
Út 15.9.15 | 20:45 | LITVI | Lucián FC SUP Valník | 3. | 1:2 |
Čt 10.9.15 | 19:00 | P2 | Valník Kbelák FC SUP | 2. | 3:3 |
Út 1.9.15 | 19:00 | P3 | Berušky A Valník | 1. | 7:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Berušky A | 11 | 11 | 0 | 0 | 82:22 | 22 |
2. | Valník | 11 | 8 | 2 | 1 | 39:20 | 18 |
3. | VV Vokra SV | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:29 | 13 |
4. | Radouč FC B | 11 | 5 | 3 | 3 | 25:16 | 13 |
5. | Trops 1.SK SUP | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 12 |
6. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 4 | 3 | 4 | 22:29 | 11 |
7. | Kbelák FC SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:35 | 10 |
8. | Rokoska SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:37 | 9 |
9. | Benda All Stars FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:40 | 8 |
10. | Lucián FC SUP | 11 | 2 | 4 | 5 | 25:39 | 8 |
11. | Stará Garda SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 21:49 | 5 |
12. | Socra SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 20:39 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 24.9.15 | 17:00 | ZAK | Čechie 12° Estudiantes VET B (VL3D) |
Čt 24.9.15 | 18:15 | ZAK | Tučňáci VET Hell´s Old Boys (VL3D) |
Čt 1.10.15 | 19:30 | ZAK | Javorák Prapražačka A (VL2A) |
Čt 1.10.15 | 20:45 | ZAK | ALT 1.AK Juventus Pivus (HL6G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartoš Milan | 10 | 3 |
Chloupek Miroslav | 5 | 0 |
Fremund Filip | 9 | 2 |
Kouba Josef | 5 | 0 |
Maceridis Kostas | 9 | 7 |
Mráz Jan | 11 | 5 |
Procházka Jindřich | 11 | 7 |
Šára Oldřich | 10 | 1 |
Sokol Zdeněk | 11 | 14 |
Tobola Luděk | 5 | 0 |