Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 25.6.15 | 19:30 | MIKU4 | Valník Berušky A | 11. | 8:4 |
Čt 11.6.15 | 19:00 | P1 | Lomíci Valník | 10. | 2:7 |
Čt 4.6.15 | 19:00 | P2 | Tučňáci SUP B Valník | 9. | 5:0 |
Čt 21.5.15 | 17:00 | ZAK | Valník Starci na chmelu SUP A | 8. | 3:0 |
Čt 14.5.15 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Valník | 7. | 0:0 |
Út 5.5.15 | 19:30 | LITVI | Valník Radouč FC A | 6. | 1:1 |
Út 28.4.15 | 19:30 | LITVI | PFC Kodymka SUP A Valník | 5. | 5:3 |
Út 14.4.15 | 19:30 | LITVI | Valník Trops 1.SK SUP | 4. | 4:2 |
Út 7.4.15 | 19:30 | LITVI | Kbelák FC SUP Valník | 3. | 1:4 |
Út 31.3.15 | 19:30 | LITVI | Valník VV Vokra SV | 2. | 5:2 |
Út 24.3.15 | 19:30 | LITVI | Endoprotéza Valník | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valník | 11 | 7 | 2 | 2 | 37:23 | 16 |
2. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 7 | 1 | 3 | 34:32 | 15 |
3. | Tučňáci SUP B | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:28 | 14 |
4. | Radouč FC A | 11 | 6 | 2 | 3 | 34:23 | 14 |
5. | Kbelák FC SUP | 11 | 4 | 4 | 3 | 35:23 | 12 |
6. | Berušky A | 11 | 5 | 2 | 4 | 35:27 | 12 |
7. | VV Vokra SV | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:31 | 12 |
8. | Stará Garda SUP | 11 | 4 | 4 | 3 | 26:28 | 12 |
9. | Trops 1.SK SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:29 | 8 |
10. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 3 | 2 | 6 | 21:36 | 8 |
11. | Lomíci | 11 | 1 | 3 | 7 | 21:50 | 5 |
12. | Endoprotéza | 11 | 1 | 2 | 8 | 24:37 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 8.4.15 | 19:30 | LITVI | Damned CF Traktor humus VET A (VL1A) |
St 8.4.15 | 20:45 | LITVI | PFC Kodymka Stýbla Ďáblic VET (VL3B) |
Po 27.4.15 | 18:15 | LITVI | Sean team VET Blue devils VET (VL4A) |
Po 27.4.15 | 19:30 | LITVI | Sedm Zbabělých VET Zlatý krysy FC (VL4A) |
Po 11.5.15 | 19:00 | P2 | Porter CF B Tramway FC (HL2A) |
Po 11.5.15 | 20:15 | P2 | Pražští lvi Limita (HL5A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartoš Milan | 10 | 3 |
Chloupek Miroslav | 10 | 0 |
Fremund Filip | 9 | 3 |
Kouba Josef | 5 | 1 |
Mráz Jan | 11 | 8 |
Procházka Jindřich | 11 | 1 |
Šára Oldřich | 7 | 2 |
Škornička Luboš | 5 | 1 |
Sokol Zdeněk | 11 | 16 |
Tobola Luděk | 11 | 2 |